W dniach 20-23 czerwca w Głuchołazach odbył się ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, w którym udział wzięła reprezentacja naszego województwa – Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu. Miło nam poinformować, że drużyna z Wielkopolski została Mistrzem Polski w swojej kategorii. Chłopcy z SP 21 Poznań wygrali wszystkie spotkania pokonując w meczu finałowym Niepubliczną Szkołę Podstawową Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922 wynikiem 3:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik SP 21 Poznań – Antoni Roth. Co ciekawe kilka miesięcy temu część zawodników mistrzowskiej drużyny zdobyła tytuł Mistrza Polski w innej dyscyplinie rozgrywanej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Sztafetowych Biegach Przełajowych. Gratulujemy zawodnikom osiągniętych sukcesów i życzymy dalszej owocnej przygody ze sportem. Składamy również gratulacje na ręce trenera Bartosza Tomaszewskiego, który zaraża swoich podopiecznych pasją do sportu.
Skład SP 21 Poznań: Kajetan Brzeziński, Kacper Czyż, Michał Fornalik, Dawid Gacki, Jędrzej Hanuszczak, Piotr Kruk, Paweł Ratajczak, Antoni Roth, Jakub Szalaty, Rafał Tomczak, Milan Wojtaszek, Tomasz Zieliński, Trener Bartosz Tomaszewski, opiekun Waldemar Kozłowski.