Finał Wojewódzki III Turnieju Orlika

1 października na boisku piłkarskim przy Gimnazjum w Baranowie odbył się Finał Wojewódzki III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rywalizacja była bardzo zacięta, a najlepszym drużynom nie przeszkodziła w zwycięstwie nawet kapryśna pogoda. Szczegółowe wyniki przedstawione zostały w załączonym komunikacie końcowym.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy awansu do Finału Ogólnopolskiego.

Dziękujemy również wszystkim animatorom, którzy aktywnie uczestniczyli w realizacji trzeciej edycji tego turnieju.

Komunikat


FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU ORLIKA

Rozgrywki w ramach III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska pomału dobiegają końca.

Już 1 października odbędzie się wielki Finał Wojewódzki w Baranowie.

Prosimy wszystkie awansujące drużyny o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym, jednocześnie serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Komunikat


 TURNIEJ ORLIKA – ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

20 września startują eliminacje wojewódzkie w ramach III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Eliminacje składać się będą z dwóch etapów:

– ćwierćfinały, realizowane w terminie 20-22.09.2012

– półfinały, realizowane w terminie 25-26.09.2012

Proszę zapoznać się z tabelą rozgrywek, aby nie przeoczyć swoich eliminacji.

TABELA ROZGRYWEK

Przypominamy drużynom o konieczności zabrania na turniej listy startowej i oświadczeń rodziców. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się pod zakładką III Turniej Orlika Wielkopolska, w menu na dole.

Przypominamy również animatorom o konieczności przesłania sprawozdania końcowego mailem dzień po turnieju, a niezbędnej dokumentacji rozliczeniowej do 7 dni (pocztą tradycyjną) – uwaga nowe umowy na eliminacje wojewódzkie! Szczegółów proszę szukać w zakładce po prawej stronie.

Udanych rozgrywek!


START ELIMINACJI GMINNYCH

1 września rozpoczęła się III edycja Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, rozgrywki etapu gminnego potrwają do 16 września, zaraz po tym terminie ruszają dwuetapowe eliminacje wojewódzkie. Prosimy o zapoznanie się z tabelką rozgrywek eliminacji wojewódzkich załączoną poniżej.

TABELA ROZGRYWEK

Przypominamy drużynom o konieczności zabrania na turniej listy startowej i oświadczeń rodziców. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się pod zakładką III Turniej Orlika Wielkopolska, w menu na dole.

Przypominamy również animatorom o konieczności przesłania sprawozdania końcowego mailem dzień po turnieju, a niezbędnej dokumentacji rozliczeniowej do 7 dni (pocztą tradycyjną) – szczegółów proszę szukać w menu na dole.

Udanych rozgrywek!


Start III edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Już 1 września startują rozgrywki w ramach III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Jesteś animatorem i zgłosiłeś swój udział w turnieju – sprawdź zasady realizacji i rozliczenia imprezy w „Informacjach dla Animatora” w dolnym menu.

Jesteś opiekunem drużyny – skontaktuj się z animatorem i sprawdź datę turnieju. Nie zapomnij wziąć na zawody niezbędnych dokumentów – zaglądnij do zakładki:  „Informacje dla drużyn” na dole strony.

Eliminacje gminne potrwają do 16 września. Kolejny etap rozpocznie się już 20 września.

Udanych rozgrywek!