W dniu 1 października ruszył program Młodzieżowy Organizator Sportu, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy VII-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych.

Główne założenia programu MOS
Instrukcja złożenia wniosku

Niezbędne dokumenty:

  1. Umowa zlecenie Nauczyciela
  2. Oświadczenie Nauczyciela o niefigurowaniu w RSPnTS
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (nauczyciel)
  4. Zgoda opiekuna prawnego na udział w zajęciach
  5. Zgoda pełnoletniego uczestnika zajęć

Materiały szkoleniowe:

  1. Ramowy program szkolenia
  2. Prezentacja pomocnicza dla nauczyciela

Kontakt z Operatorem Wojewódzkim:
Michalina Kapitan tel. 506 977 235, e-mail: szswielkopolska.michalina@wp.pl
Monika Szyińska tel. 504 187 505, e-mail: szswielkopolska.monika@wp.pl

AKTUALNOŚCI

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za owocną współpracę życzy biuro SZS „WIELKOPOLSKA”.

22.12.2022r.


W dniu 21.12 wypłacono wynagrodzenia nauczycieli za zajęcia zrealizowane w grudniu prowadzone w ramach Młodzieżowego Organizatora Sportu. Cieszymy się, że udało nam się wspólnie realizować wszystkie postawione cele. Nauczyciele realizujący zadanie MOS (22 grupy) wypracowali po 30h zajęć z młodzieżą. Tytuł Młodzieżowego Organizatora Sportu uzyskało 341 uczniów z całej Wielkopolski. Program zrealizowano dzięki środkom Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Dziękujemy za dobrą współpracę i mamy nadzieję kontynuować program w kolejnym roku.

22.12.2022r.


Przypominamy o konieczności rozliczenia zajęć za październik. W dzienniku elektronicznym należy wygenerować raport, a podpisaną i zeskanowaną wersję należy przesłać na adres szswielkopolska.michalina@wp.pl.

14.11.2022r.


Informujemy, że w dniu 21 października o godzinie 16:00 w Centrum Pozarządowych Organizacji Sportowych przy ul. Starołęckiej 36 w Poznaniu zaplanowano spotkanie z nauczycielami realizującymi program MOS. Podczas szkolenia przekazane zostaną książki dla nauczycieli oraz dla całej grupy. Przypominamy, że udział w szkoleniu jest obowiązkowy.

10.10.2022r.


Drodzy Nauczyciele, zajęcia szkoleniowe MOS rozpoczynają się 1 października. Do realizacji pozostaje 30h zajęć. Przedstawiamy ramowy program szkolenia, który określa godzinowy rozkład poszczególnych zagadnień. Do dyspozycji pozostawiamy również prezentację pomocniczą, którą można wykorzystywać na zajęciach.

4.10.2022r.


Drodzy Państwo trwa nabór do programu MOS. Jeśli na co dzień jesteś działaczem sportowym, organizujesz zawody na różnych szczeblach i chcesz podzielić się swoją wiedzą z młodym pokoleniem zgłoś swój udział w programie przez stronę www.mos-mss.szs.pl . Program przewiduje 30h zajęć z młodzieżą, która ukończyła 14 rok życia. Zapraszamy do zapoznania się z założeniami programu.

21.09.2022r.


Nabór rusza 16 sierpnia br. poprzez stronę www.mos-mss.szs.pl 

11.08.2022r.