Już 21 września ruszy II edycja programu Młodzieżowy Organizator Sportu, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy VII-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych.

Główne założenia programu MOS
Instrukcja logowanie u złożenia wniosku
lista grup przyjętych

lista grup rezerwowych

Niezbędne dokumenty:

  1. Umowa zlecenie Nauczyciela
  2. Oświadczenie Nauczyciela o niefigurowaniu w RSPnTS
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (nauczyciel)
  4. Zgoda opiekuna prawnego na udział w zajęciach
  5. Zgoda pełnoletniego uczestnika zajęć

Materiały szkoleniowe:

  1. Ramowy program szkolenia
  2. Prezentacja pomocnicza dla nauczyciela

Kontakt z Operatorem Wojewódzkim:
Michalina Kapitan tel. 506 977 235, e-mail: szswielkopolska.michalina@wp.pl

AKTUALNOŚCI

Prezentujemy listę grup przyjętych do programu. Wszyscy nauczyciele zakwalifikowani do programu otrzymają mailowo informację dot. pozytywnego rozpatrzenia wniosku oraz dalsze instrukcje. Do programu przyjęto 14 grup zgodnie z limitem ustalonym przez Zarząd Krajowy. Pozostałe grupy znalazły się na liście rezerwowej. Jeśli nastąpi rezygnacja którejś z grup przyjętych do programu, bądź nastąpi zwiększenie limitu grup w naszym województwie, będziemy kontaktować się ze szkołami z listy rezerwowej zgodnie z ustaloną kolejnością. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych programów oferowanych przez Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA„.

12.09.2023


Witamy w kolejnym roku realizacji programu Młodzieżowy Organizator Sportu. W tym roku realizować będziemy II edycję programu. W zeszłym roku 341 uczniów z wielkopolskich szkół otrzymało tytuł Młodzieżowego Organizatora Sportu. Liczymy na to, że w tym roku powiększymy grono Młodzieżowych Organizatorów Sportu o kolejnych uczniów. W dniu 21 czerwca ruszył nabór do programu i potrwa do 6 września. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z założeniami programu oraz zgłaszania się poprzez portal https://mos-mss.szs.pl/mos/.

21.06.2023r.


Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za owocną współpracę życzy biuro SZS „WIELKOPOLSKA”.

22.12.2022r.


W dniu 21.12 wypłacono wynagrodzenia nauczycieli za zajęcia zrealizowane w grudniu prowadzone w ramach Młodzieżowego Organizatora Sportu. Cieszymy się, że udało nam się wspólnie realizować wszystkie postawione cele. Nauczyciele realizujący zadanie MOS (22 grupy) wypracowali po 30h zajęć z młodzieżą. Tytuł Młodzieżowego Organizatora Sportu uzyskało 341 uczniów z całej Wielkopolski. Program zrealizowano dzięki środkom Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Dziękujemy za dobrą współpracę i mamy nadzieję kontynuować program w kolejnym roku.

22.12.2022r.


Przypominamy o konieczności rozliczenia zajęć za październik. W dzienniku elektronicznym należy wygenerować raport, a podpisaną i zeskanowaną wersję należy przesłać na adres szswielkopolska.michalina@wp.pl.

14.11.2022r.


Informujemy, że w dniu 21 października o godzinie 16:00 w Centrum Pozarządowych Organizacji Sportowych przy ul. Starołęckiej 36 w Poznaniu zaplanowano spotkanie z nauczycielami realizującymi program MOS. Podczas szkolenia przekazane zostaną książki dla nauczycieli oraz dla całej grupy. Przypominamy, że udział w szkoleniu jest obowiązkowy.

10.10.2022r.


Drodzy Nauczyciele, zajęcia szkoleniowe MOS rozpoczynają się 1 października. Do realizacji pozostaje 30h zajęć. Przedstawiamy ramowy program szkolenia, który określa godzinowy rozkład poszczególnych zagadnień. Do dyspozycji pozostawiamy również prezentację pomocniczą, którą można wykorzystywać na zajęciach.

4.10.2022r.


Drodzy Państwo trwa nabór do programu MOS. Jeśli na co dzień jesteś działaczem sportowym, organizujesz zawody na różnych szczeblach i chcesz podzielić się swoją wiedzą z młodym pokoleniem zgłoś swój udział w programie przez stronę www.mos-mss.szs.pl . Program przewiduje 30h zajęć z młodzieżą, która ukończyła 14 rok życia. Zapraszamy do zapoznania się z założeniami programu.

21.09.2022r.


Nabór rusza 16 sierpnia br. poprzez stronę www.mos-mss.szs.pl 

11.08.2022r.