Zapraszamy do zapoznania się z założeniami nowego programu „OK.RUCH!”,
który skierowany jest do dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych.
Program rusza od 1 września 2022r.

Główne założenia programu „OK.RUCH”
Lista przyjętych grup
Dziennik

Niezbędne dokumenty i informacje:

  1. Umowa nieodpłatnego użyczenia obiektu (dyrektor szkoły)
  2. Umowa zlecenie (nauczyciel)
  3. Oświadczenie o niefigurowaniu w RSPnTS (nauczyciel)
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (nauczyciel)
  5. Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział w zajęciach niepełnoletniego uczestnika
  6. Zgoda pełnoletniego uczestnika zajęć
  7. Polisa NNW

Kontakt z Operatorem Wojewódzkim:
Monika Szyińska tel. 504 187 505, e-mail: szswielkopolska.monika@wp.pl

AKTUALNOŚCI

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za owocną współpracę życzy biuro SZS „WIELKOPOLSKA”.

22.12.2022r.


W dniu 21.12 wypłacono wynagrodzenia nauczycieli za zajęcia zrealizowane w listopadzie i grudniu prowadzone w ramach programu OK.RUCH. Cieszymy się, że udało nam się wspólnie realizować wszystkie postawione cele. Nauczyciele realizujący zajęcia w 14 grupach wypracowali po 30h zajęć z uczennicami wielkopolskich szkół ponadpodstawowych. Program zrealizowano dzięki środkom Ministerstwa Sportu i Turystyki.

22.12.2022r.


Wszystkim nauczycielom realizującym program OK.RUCH przypominamy, że zajęcia można prowadzić do maksymalnie 15 grudnia, a rozliczenia zajęć należy przesyłać do 18 grudnia. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

14.12.2022r.


Cały czas trwają Warsztaty promocji zdrowia w szkołach, w których realizowany jest program OK.RUCH. W ostatnim czasie w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu odbyły się ciekawe spotkania z dietetykiem oraz fizjoterapeutą.

Spotkanie z fizjoterapeutą Grzegorzem Rybczyńskim odbyło się również w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim.

A w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie uczniowie mieli szansę uczestniczyć w praktycznych warsztatach z pierwszej pomocy.

30.11.2022r.


Przypominamy o konieczności rozliczenia zajęć za październik. W dzienniku elektronicznym należy wygenerować raport, a podpisaną i zeskanowaną wersję należy przesłać na adres szswielkopolska.monika@wp.pl

14.11.2022r.


W dniu 24 października dzięki zaangażowaniu nauczycieli z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie odbyły się Warsztaty promocji zdrowia z dietetykiem oraz psychologiem. Uczestnicy zajęć oraz uczniowie szkoły mieli szansę poznać zagadnienie Talerz Zdrowego Żywienia oraz doświadczyć, że produkty bez cukru są równie smaczne jak te z jego dodatkiem. W drugiej części uczestnicy warsztatów poznali tajniki naurochemii mózgu i procesy zachodzące w nim podczas ćwiczeń. Dziękujemy nauczycielom oraz zaproszonym gościom.

25.10.2022r.


Informujemy, że w dniu 20.10.2022r. wypłacono środki za zajęcia przeprowadzone we wrześniu.

21.10.2022r.


Informujemy, że środki za zajęcia przeprowadzone we wrześniu zostaną wypłacone zgodnie z umową, tj. do 25 października.

19.10.2022r.


Przypominamy, że zajęcia ruszyły 1 września. Nauczyciele zobowiązani są uzupełniać dane w dzienniku elektronicznym, tj. lista uczestniczek, dni i godziny zajęć oraz przeprowadzone zajęcia.

20.09.2022r.

———————————————————————————————————————————————-

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naboru do programu OK.RUCH 2022. W naborze przyjęto 13 grup. Szkoły oraz nauczyciele otrzymali wiadomości mailowe z informacją o przyjęciu. Zajęcia w ramach Programu rozpoczynają się od 1 września i potrwają do 15 grudnia. Nauczyciele zobowiązani są wziąć udział w szkoleniu, które odbędzie się 16 września w Poznaniu. Wkrótce opublikowany zostanie dokładny Program konferencji.
W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem.

31.08.2022r.

————————————————————————————————————————————————-

Ruszył nabór do programu OK.RUCH! Wnioski należy składać poprzez stronę www.okruch.szs.pl. Uwaga, wymagana rejestracja. Instrukcja składania wniosku. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

17.08.2022r.

————————————————————————————————————————————————-

Nabór ruszy 16 sierpnia br. poprzez stronę www.okruch.szs.pl. Na państwa wnioski czekamy do 28 sierpnia.

11.08.2022r.