Program finansowany przez Ministerstwo Sportu, współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, oraz jednostki samorządu terytorialnego.


        

Aktualności

Wypłata wynagrodzenia 23.03.2020

W dniu 23.03.2020r. zostały wykonane przelewy wynagrodzenia. Dokładną ilość godzin wypłaconych można sprawdzić tutaj . Przypominamy o konieczności wgrywania podpisanego rozliczenia do Dziennika elektronicznego.

UWAGA!!

W związku z rządową decyzją o zamknięciu placówek oświatowych w całym kraju informujemy, że zajęcia SKS od 12 marca zostają wstrzymane do odwołania. Możliwość dodawania zajęć od 12 marca w dzienniku elektronicznym została zablokowana. Wszystkie pozostałe funkcjonalności dziennika działają niezmiennie. O możliwości wznowienia realizacji Programu poinformujemy niezwłocznie.

Rozliczanie zajęć

W związku z pojawiającymi się pytaniami PRZYPOMINAMY, że w roku 2020 zajęcia rozliczamy TYLKO na podstawie rozliczenia godzin wgranego do Dziennika Elektronicznego. Rozliczenie godzin należy wydrukować z dziennika, przekazać dyrekcji szkoły do podpisu, samodzielnie również podpisać i wgrać podpisane rozliczenie do dziennika.

Zdjęcia z naszych zajęć

SKS w liczbach

Liczba uczestników w projekcie
Liczba nauczycieli w projekcie
Liczba grup w projekcie
Liczba zajęć w projekcie