WSPÓŁFINANSOWANIE

NABÓR KWIETNIOWY

 
03/2021
Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” składa serdeczne podziękowania za szybką i sprawną współpracę, przy dotychczasowej realizacji Programu Szkolny Klub Sportowy. Informujemy, że Program od początku roku objął 1025 grup w 799 placówkach. Wskazani nauczyciele rozpoczęli już działania w ramach realizacji zadania.
 
W związku z dynamicznymi zmianami epidemicznymi i uzyskanymi informacjami od Operatora Krajowego informujemy o rozpoczęciu procedur związanych z kwietniowym naborem .
 
Perspektywa zakłada umożliwienie utworzenia kolejnych grup. Nauczyciel, w ramach kwietniowego naboru będzie zobowiązany do przeprowadzenia 40 jednostek ćwiczebnych (z perspektywą zwiększenia do 46h) w terminie 4.05.2021r.-15.12.2021r. Pozostałe warunki realizacji pozostają zgodne z II wariantem finansowania – zobowiązujemy się do zakupu i przekazania koszulki dla nauczyciela prowadzącego; pokryjemy koszty wynagrodzenia nauczyciela 40h*60zł=2400zł (lub 46h*60zł=2760zł); zapewnimy ubezpieczenie NNW i OC; deklarujemy pełne wsparcie Operatora Wojewódzkiego i Krajowego. 
Koszt dofinansowania ze strony jednostki prowadzącej szkołę to 180zł za każdą grupę.
27.01.2021
Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu dotyczącą realizacji programu „Szkolny Klub Sportowy 2021”, Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA”  po raz kolejny będzie pełnił funkcję Operatora wojewódzkiego.
 
Pragniemy bardzo serdecznie powitać w kolejnej edycji Programu „Szkolny Klub Sportowy”!
 
1. Prosimy o zapoznanie się z listą przyjętych placówek umieszczoną na naszej stronie:
  
2.Porozumienie w sprawie realizacji i finansowania Programu. Można pobrać z linku u góry strony.
Właściwy dokument należy pobrać na dysk i uzupełnić najlepiej komputerowo oraz odesłać dwa egzemplarze w  na adres biura SZS.
ul. Starołęcka 36 pok. 215; 61-361 Poznań

3. Po odesłaniu porozumienia i opłaceniu faktury, procedura przyjęcia grupy oraz obowiązki Jednostki Współfinansującej zostają zakończone. Właściwa realizacja będzie prowadzona przez nauczyciela.