Prowadząca projekt – Hanna Wilczek tel 660 429 009.


Projekt  MultiSport został zakończony w grudniu 2015r.

Decyzją Ministerstwa Sportu i Turystyki będzie kontynuowany pod zmienioną nazwą Junior Sport


28 październik 2015

Jednostki przyjęte do realizacji programu MultiSport 2016 

Dziękujemy za wszystkie złożone deklaracje chęci współfinansowania projektu MultiSport 2016.

Przedstawiamy listę jednostek, które zostały przyjęte oraz poniżej listę rezerwową.

Kolejne informacje o realizacji projektu ukażą się w późniejszym terminie.


14 wrzesień 2015

Podsumowanie Konferencji MultiSport

W dniu 12 września 2015 na terenie Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się wojewódzka konferencja szkoleniowa dla trenerów programu „MultiSport”.

Uczestnicy konferencji zapoznali się z teoretycznymi zagadnieniami związanymi z grą w bule oraz speed badminotona. Natomiast w drugiej części dzięki współpracy z Instytutem Sportu, trenerzy mieli możliwość wysłuchać prezentacji dotyczącej oceny postawy i możliwości jej korygowania.

Dziękujemy osobom prowadzącym oraz uczestnikom konferencji za zaangażowanie.

W załączeniu materiały oraz zdjęcia.


2 wrzesień 2015

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” zaprasza trenerów uczestniczący w projekcie MultiSport na konferencję połączoną ze szkoleniem. Konferencja odbędzie się 12.09.2015 r. (sobota) w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. Hugona Kołłątaja 2; w Lubniu. Będzie dotyczyć promowania nowych gier: speedbadmintona i buli oraz zagadnień korekty wad postawy.

Udział w spotkaniu jest obowiązkowy zgodnie z założeniami projektu . Po zakończeniu spotkania otrzymają Państwo materiały promocyjne (koszulki dla dzieci) oraz certyfikaty odbycia szkolenia. Szczegóły i program w załączeniu.


19 maj 2015

Konkurs fotograficzny „Jesteśmy lekkoatletami”

Ogłaszamy start konkursu fotograficznego „Jesteśmy lekkoatletami” dla grup programu MultiSport.

Czekają rewelacyjne nagrody! Aż 15 zwycięskich grup zaprosimy na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, który odbędzie się 13 września 2015 r. na Stadionie Narodowym! Zwycięskim grupom zapewniamy bilety wstępu, przejazd do Warszawy oraz obiad w trakcie imprezy.

Pogoda jest piękna, na pewno organizujecie zajęcia lekkoatletyczne na świeżym powietrzu-  pokażcie jak to robicie! Zróbcie zdjęcie przedstawiające uczestników programu MultiSport jako lekkoatletów i prześlijcie je na adres multisport@insp.waw.pl wraz ze skanami podpisanych zgód ( wzory w załącznikach).
Zdjęcie może być wykonane przez Państwa lub przez kogoś innego, np. zaprzyjaźnionego rodzica. Również do Państwa decyzji zostawiamy czy będziecie Państwo na zdjęciu.

 

Konkurs trwa od 15 maja do 15 czerwca 2015r.

W konkursie będą brane pod uwagę zdjęcia spełniające poniższe kryteria:

  • na zdjęciu powinno być uwiecznionych minimum 10, a maksymalnie 20 uczestników grupy MultiSport;
  • maksymalna waga zdjęcia: 10 MB;
  • minimalna rozdzielczość pozioma zdjęcia: 2000 px.

Proszę wysłać jedno, najlepsze zdjęcie

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, gdzie znajdą Państwo wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu.

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin konkursu

Zgoda opiekuna

Zgoda trenera

Przeniesienie praw autorskich do zdjęcia


20 marzec 2015

W dniu 2.03.2015r. w siedzibie Szkolnego Związku Sportowego „WIELKOPOLSKA” w Poznaniu odbyło się posiedzenie komisji ds. programu MultiSport. W  wyniku prac komisji wybrano 49 grup, które będą kontynuowały zajęcia w ramach programu MultiSport. Protokół w załączeniu.


12 luty 2015

Z przyjemnością informujemy, że Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” wygrał konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego na prowadzenie projektu „MultiSport”.

Projekt „MultiSport” jest propozycją rozwiązania systemowego, skierowaną do dzieci i młodzieży – uczniów klas IV – VI szkół podstawowych, która ma na celu stworzenie możliwości uczestnictwa w zorganizowanej aktywności fizycznej realizowanej w wielu różnych sportach. Zajęcia będą prowadzone 3 razy w tygodniu po 90 – minut w III blokach tematycznych w okresie: od 2 marca do 20 czerwca 2015r. oraz od 1 września do 18 grudnia 2015r.

Liczba miejsc jest ograniczona, a ze względu na mniejsze środki finansowe jest możliwość kontynuowania projektu tylko przez podmioty, które uczestniczyły w projekcie w roku 2014.

Zachęcamy do wysyłania kart zgłoszeniowych w oryginale na nasz adres (na każdą grupę osobne zgłoszenie, w przypadku zgłaszania dwóch grup proszę wskazać pierwszeństwo).

Na zgłoszenia czekamy do 27.02.2015r. decyduje data wpływu do Biura!!!

Ostateczną decyzję w sprawie wyników naboru podejmie komisja w dniu 2.03.2015r. na podstawie terminowości wpłynięcia wniosku oraz w oparciu o doświadczenia: terminowość, dokładność i jakość współpracy w edycji 2014. Warunkiem uczestnictwa będzie również prowadzenie elektronicznego „Dziennika Zajęć”.