TERMINARZ

XIII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Nr imp.

 

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Uwagi

Powiat.

Rejon.

Wojewódzkich

Komunikat organizacyjny

Komunikat końcowy

1.

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dz. i chł.

1993
i młodsi

do 21.09.2011r.

do 1.10.2011r.

LESZNO
6.10.2011r.

Zobacz
Lista
Program minutowy

Zobacz

2.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł.

1993
i młodsi

do 30.09.2011r.

———-

POZNAŃ
18.10.2011r.

Zobacz

Lista

Zobacz

3.

Indywidualne Mistrzostwa w Biegu na Orientację dz. i chł

1993
i młodsi

———-

———-

OLEJNICA
powiat wolsztyński
22.10.2011r.

Zobacz
Lista
Mapa dojazdu

4.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz. i chł.

1993
i młodsi

do 15.10.2011r.

——–

POZNAŃ
10.11.2011r.

Komunik. nr1
Komunik. nr2
Komunik. nr3
Oświadczenie
Lista
Mapa dojazdu

Wyniki

Zobacz

5.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

1993
i młodsi

do 5.11.2011r.

do 19.11.2011r.

WĄGROWIEC 15.12.2011r.

Zobacz

Zobacz

6.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

1993
i młodsi

do 5.11.2011r.

do 19.11.2011r.

WĄGROWIEC 8.12.2011r.

Zobacz

Zobacz

7.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

1993
i młodsi

do 12.11.2011r.

do 3.12.2011r.

KĘPNO 14.12.2011r.

Zobacz

Zobacz

Zdjęcia

8.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł.

1993
i młodsi

do 5.11.2011r.

do 19.11.2011r.

ZŁOTÓW
1.12.2011r.

Zobacz

Zobacz

9.

Indywidualne Mistrzostwa w Szachach dz. i chł

1993
i młodsi

do 26.11.2011r.

——–

KONIN
17.12.2011r.

Zobacz

Lista

 

Zobacz

10.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł.

1993
i młodsi

do 28.01.2012r.

——–

POZNAŃ
8.02.2012r.

Zobacz

Tabela zgłoszeniowa

Lista

Zobacz

Wyniki

11.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

1993
i młodsi

do 17.12.2011r.

do 4.02.2012r.

KONIN 8.03.2012r.

Zobacz

Zobacz

12.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

1993
i młodsi

do 17.12.2011r.

do 4.02.2012r.

RAWICZ 8.03.2012r.

Zobacz

Zobacz

13.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

1993
i młodsi

do 10.12.2011r.

do 25.02.2012r.

SZAMOTUŁY 20.03.2012r.

Zobacz

Zobacz

14.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

1993
i młodsi

do 10.12.2011r.

do 25.02.2012r.

PIŁA 21.03.2012r.

Zobacz

Zobacz

15.

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

1993
i młodsi

do 3.03.2012r.

do 17.03.2012r.

POZNAŃ
22.03.2012r.

Zobacz

Lista

Zobacz

16.

Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych dz. chł

1993
i młodsi

do 31.03.2012r.

———

ŻERKÓW
21.04.2012r.

Zobacz

Lista startowa

Wyniki

17.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

1993
i młodsi

do 14.04.2012r.

do 28.04.2012r.

OSTRÓW WLKP. 4.06.2012r.

Zobacz

Zobacz

18.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach na Orientację dz. chł

1993
i młodsi

——–

———

ŚMIGIEL
14.06.2012r.

Zobacz

Lista Szkół

Zobacz

19.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

1993
i młodsi

do 28.04.2012r.

do 26.05.2012r.

PIŁA-PŁOTKI 18.06.2012r.

Zobacz

Zobacz

20.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

1993
i młodsi

do 28.04.2012r.

do 26.05.2012r.

ZBĄSZYŃ 13.06.2012r.

Zobacz

Zobacz

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Ustalony termin finałów wojewódzkich będzie terminem ostatecznym i nie będzie podlegał negocjacjom.