KALENDARZ
XX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

Nr imp.Nazwa

imprezy

Rocznik ucze-stnikaTermin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat Organizac.Komunik. Końcowy
Powiatowych RejonowychWojewódzkich
1.Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dz. i chł.2003-2005do

30.09.2018r.

———- 

POZNAŃ

17.10.2018r.

ZOBACZZOBACZ
2.Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł.2003-2005do

20.10.2018r.

———-POZNAŃ

16.11.2018r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE
LISTA
STARTY IND.

ZOBACZ
3.Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.2003-2005do

20.10.2018r.

do

10.11.2018r.

POZNAŃ

6.12.2018r.

ZOBACZZOBACZ
4.Mistrzostwa w halowej piłce nożnej2003-2005do

27.10.2018r.

do

24.11.2018r.

 

MUROWANA
GOŚLINA

5.12.2018r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
5.Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.2003-2005do

31.10.2018r.

do

17.11.2018r.

PUSZCZYKOWO

13.12.2018r.

ZOBACZZOBACZ
6.Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł. 2003-2005do

20.10.2018

———-PLESZEW

28.11.2018r.

ZOBACZZOBACZ
7a.Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał A2003-2005——-——-ZMIANA

KĘBŁOWO

7.12.2018r.

ZOBACZ

1.R.LESZNO I
2.R.WSCHÓD
3.R.ZACHÓD
4.R.PIŁA

ZOBACZ
7b.Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał B2003-2005——-——-GORZYCE
WIELKIE
5.12.2018r.
ZOBACZ

1R.LESZNOII
2.R.KONIN
3.R.POZNAŃ
4.R.KALISZ

ZOBACZ
7.Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał2003-2005do

27.10.2018r.

do

17.11.2018r.

GORZYCE
WIELKIE
20.12.2018
ZOBACZZOBACZ
8a.Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał A2003-2005——-——-NOWE MIASTO
N/WARTĄ3.12.2018r.
ZOBACZ

1.R.KONIN II
2.R.KALISZ
3.R.ZACHÓD
4.R.WSCHÓD

ZOBACZ
8b.Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał B2003-2005——-——–SIEDLEC

7.12.2018r.

 

ZOBACZ

1.R.KONIN I
2.R.LESZNO
3.R.POZNAŃ
4.R.PIŁA

ZOBACZ
8.Mistrzostwa w unihokeju chłopców – finał2003-2005do

27.10.2018r.

do

17.11.2018r.

JAROCIN

17.12. 2018r.

ZOBACZZOBACZ
9a.Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał A2003-2005——-——-do 17.04.
2019r.
do ustalenia
9b.Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał B2003-2005——-——-do 17.04.
2019r.
do ustalenia
9.Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał2003-2005do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

do 17.05.
2019r.
do ustalenia
10a.Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A2003-2005——-——-WĄGROWIEC

do 17.04.
2019r.
do ustalenia

 

1.R.KALISZ I
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.T.WSCHÓD

10b.Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B2003-2005——-——-do 17.04.
2019r.
do ustalenia
 

1.R.KALISZ II
2.R.T.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

10.Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał2003-2005do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

do 17.05.
2019r.
do ustalenia
11aMistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał A2003-2005——-——-SZAMOTUŁY

4.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD
4.R.T.ZACHÓD

11bMistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał B2003-2005——-——–PRZYGODZICE

4.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA

11.Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał2003-2005do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

 do 11.05.
2019r.
do ustalenia
12a.Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał A2003-2005——-——-SZAMOTUŁY

3.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.KONIN

12b.Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał B2003-2005——-——–do 13.04.2019r.

Do ustalenia

 

1.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.T.WSCHÓD
4.R.LESZNO

12.Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał2003-2005do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

 do 11.05.
2019r.
do ustalenia
13a.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
LIGA OTWARTA
2003-2005——-——-02.2019r.
do ustalenia
INFO

Finansowane tylko ze środków UMWW

13b.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
II LIGA
2003-2005——-——-KONIN

06.03.2019r.

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
13.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
I LIGA
2003-2005——-——-KONIN

27.03.2019r.

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

14aMistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A2003-2005——-——-do 30.04.2019r.

do ustalenia

14bMistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B2003-2005——-——–do 30.04.2019r.

do ustalenia

14.Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał2003-2005do

2.03.2019r.

do

23.03.2019r.

do 18.05.
2019r.
do ustalenia
15aMistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A2003-2005——-——-POZNAŃ

29.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.POZNAŃ

15bMistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B2003-2005——-——–OPALENICA

29.04.2019r.

 

 

1.R.KALISZ II
2.R.T.ZACHÓD
3.R.LESZNO
4.R.KONIN

15.Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał2003-2005do

2.03.2019r.

do

23.03.2019r.

do 18.05.
2019r.
do ustalenia
16.Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dz. i chł.2003-2005do

30.03.2019r.

 

———-

ŻERKÓW

5.04.2019r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

17.Szkolna Drużynowa Liga Lekko-atletyczna dz. i chł.2003-2005do

30.04.2019r.

do

18.05.2019r.

PIŁA

4.06.2019r.

18.Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców2003-2005do

17.04.2019r.

do

11.05.2019r.

do 31.05.
2019r.
do ustalenia
19.Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt2003-2005Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019Finansowane tylko ze środków UMWW
20.Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców2003-2005Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019Finansowane tylko ze środków UMWW
21.Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację2003-2005 

———-

 

———-

 

27.05-8.06.
2019r.
do ustalenia

Finansowane tylko ze środków UMWW
22.Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt2003-2005do

11.05.2019r.

do

25.05.2019r.

do 04.06.
2019r.
do ustalenia
23.Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców 

2003-2005

do

11.05.2019r.

do

25.05.2019r.

do 04.06.
2019r.
do ustalenia
24.Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców2003-2005do
22.05.2019r.
——–06.2019r.
do ustalenia
Finansowane tylko ze środków UMWW

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy XX WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół

finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.