KALENDARZ

XXII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

LPNazwa imprezyRocznik uczes-tnikaTermin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat Organiza-cyjnyKomunik. Końcowy
Powia-towych Rejono-wychPółfinało-wych/
strefowych
Woje-wódzkich
 

1.

 

Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

2006-2007 

_______

 

_______

 

_______

 

09.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY
ODWOŁANE

 

2.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2006-2007

 

do
28.09.2020r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

20.10.2020r.

ZOBACZ
 

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
17.10.2020r.

 

_______

 

_______

 

11.2020r.
do ustalenia

 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
31.10.2020r.

 

do
21.11.2020r.

 

_______

 

12.2020r.
do ustalenia

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
31.10.2020

 

_______

 

_______

 

12.2020r.
do ustalenia

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – Finał

 

 

 

2006-2007

 

do
24.10.2020r.

 

do
13.11.2020.

 

do 30.11.2020r.
do ustalenia

 

do 18.12. 2020r.
do ustalenia

 

7A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

 

2006-2007

 

7B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

 

2006-2007

 

7.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – Finał

 

 

 

2006-2007

 

do
24.10.2020r.

 

do
13.11.2020.

 

do 30.11.2020r.
do ustalenia

 

do 18.12. 2020r.
do ustalenia

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
31.10.2020r.

 

do
30.11.2020r.

 

_______

 

01.2021
do ustalenia

 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2006-2007

 

do
12.12.2020r.

 

do
16.01.2021r.

 

_______

 

02.2021.
do ustalenia

 

10.

 

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
13.02.2021

 

_______

 

_______

 

03.2021
do ustalenia

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – Finał

 

 

 

2006-2007

do

05.03.2021r.

do

20.03.2021r.

 

do 24.04.
2021r.
do ustalenia

 

do 15.05.
2021r.
do ustalenia

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

2006-2007

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

2006-2007

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – Finał

 

 

 

2006-2007

do

05.03.2021r.

do

20.03.2021r.

 

do 24.04.
2021r.
do ustalenia

do 15.05.
2021r.
do ustalenia
 

13A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – Finał

 

 

 

2006-2007

 

do
13.02.2021r.

 

do
13.03.2021r.

 

do 31.03.
2021r.
do ustalenia

 

04.2021r.
do ustalenia

 

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

2006-2007

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

2006-2007

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – Finał

 

 

 

2006-2007

 

do
13.02.2021r.

 

do
13.03.2021r.

 

do 31.03.
2021r.
do ustalenia

 

04.2021r.
do ustalenia

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

 

 

2006-2007

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ WOJEWÓDZKI

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2006-2007

 

_______

 

_______

Turnieje eliminacyjne

01-03.2021r.
do ustalenia

 

04.2021r.
do ustalenia

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – Finał

 

 

 

2006-2007

 

do
2.03.2021r.

 

do
20.03.2021r.

 

do 30.04.2021r.
do ustalenia

 

do 15.05.
2021r.
do ustalenia

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

 

2006-2007

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

 

2006-2007

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – Finał

 

 

 

2006-2007

 

do
2.03.2021r.

 

do
20.03.2021r.

 

do 30.04.2021r.
do ustalenia

 

do 15.05.
2021r.
do ustalenia

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
27.03.2021r.

 

_______

 

_______

 

do
24.04.2021r.
do ustalenia

 

19.

 

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

 

2006-2007

 

do
30.04.2021r.

 

_______

 

do
15.05.2021r

 

do
29.05.2021r. do ustalenia

20A. 

Eliminacje Mistrzostw w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

20.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

_______

 

_______

 

Eliminacje na
4 obiektach
do 8.05.2021r.

 

do 29.05.
2021r.
do ustalenia

 

21.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

 

2006-2007

 

do
8.04.2021r.

 

do
8.05.2021r.

 

_______

 

do 29.05.
2021r.
do ustalenia

 

22.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2021

 

23.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców

 

 

 

2006-2007

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2021

 

24.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2006-2007

 

_______

 

_______

 

_______.

 

24.05-5.06.
2021r.
do ustalenia

 

25.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

 

2006-2007

 

do
8.05.2021r.

 

do
22.05.2021r.

 

_______

 

do 04.06.
2021r.
do ustalenia

 

26.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

 

2006-2007

 

do
8.05.2021r.

 

do
22.05.2021r.

 

_______

 

do 04.06.
2021r.
do ustalenia

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.