KALENDARZ
XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik uczestnika Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizacyjny Komunik. Końcowy
Powiatowych  Rejonowych Wojewódz.
1. Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2005-2006 ——- ——– POZNAŃ

24.09.2019

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

ZOBACZ 2

ZOBACZ INDYWID.

ZOBACZ DRUŻYNY

2. Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

30.09.2019r.

———- POZNAŃ

17.10.2019

ZOBACZ

LISTA

LISTA STARTOWA

ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

20.10.2019r.

———- POZNAŃ

20.11.2019

ZOBACZ

LISTA
ZGŁOSZENIE

lista sztafety

lista starty indywidualne

SERIE

PROGRAM

PROMOCJA

ZOBACZ
4. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

31.10.2019r.

do

16.11.2019r.

 

PRZEŹMIEROWO

19.12.2019r.

 

ZOBACZ
5. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

19.10.2019

———- ZBĄSZYŃ

3.12.2019

ZOBACZ
6A. Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2005-2006 BRUDZEW

27.11.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO I
2.R.KALISZ
3.R.KONIN
4. R.POZNAŃ

ZOBACZ
6B. Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt 2005-2006 ZBĄSZYŃ

28.11.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO II
2.R.T.ZACH
3.R.T.WSCH
4.R.PIŁA

ZOBACZ
6. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – Finał 2005-2006 do

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

BRUDZEW

12.12. 2019

 

ZOBACZ
7A. Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2005-2006 NOWE MIASTO N/WARTĄ

6.12.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO I
2.R.KALISZ
3.R.T.ZACH
4.R.KONIN

7B. Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców 2005-2006 NOWE MIASTO N/WARTĄ

3.12.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO II
2.R.T.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.POZNAŃ

7. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – Finał 2005-2006 do

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

NOWE MIASTO N/WARTĄ

19.12.2019

ZOBACZ
8. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

16.11.2019r.

do

6.12.2019r.

OBJEZIERZE

21.01.2020

ZOBACZ
9. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Finansowane tylko ze środków UMWW

2005-2006 do

13.12.2019r.

do

18.01.2020r.

OPALENICA

20.02.2020.

10. Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców 2005-2006 Do 29.02.2020 ——- 03.2020 do ustalenia
11A. Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt 2005-2006 do 25.04.
2020
do ustalenia
11B. Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt 2005-2006 do 25.04.
2020
do ustalenia
11. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – Finał 2005-2006 do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

do 16.05.
2020
do ustalenia
12A. Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców 2005-2006 do 25.04.
2020
do ustalenia
12B. Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców 2005-2006 do 25.04.
2020
do ustalenia
12. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – Finał 2005-2006 do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

do 16.05.
2020
do ustalenia
13A. Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt 2005-2006 do 25.04.2020
do ustalenia
13B. Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt 2005-2006 do 25.04.2020 do ustalenia
13. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – Finał 2005-2006 do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

 do 16.05.
2020
do ustalenia
14A. Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców 2005-2006 do 25.04.2020

do ustalenia

14B. Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców 2005-2006 do 25.04.2020 do ustalenia
14. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – Finał 2005-2006 do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

 do 16.05.
2020
do ustalenia
15a. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
TURNIEJE ELIMI- NACYJNE
2005-2006 ——- ——-  

JAROCIN
10.03.2020
KOBYLA GÓRA 28.02.2020
KONIN
17.03.2020
PLESZEW
27.03.2020
PONIEC
21.03.2020
GNIEZNO
4.03.202001-03.2020
do ustalenia

ZOBACZ

 

 

KOBYLA GÓRA

 

PLESZEW

 

 

 

 

15. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ WOJE- WÓDZKIFinansowane tylko ze środków UMWW
2005-2006 ——- ——- MOSINA

6.04.2020

16A. Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt 2005-2006 do 30.04.2020 do ustalenia
16B. Półfinał B Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt 2005-2006 do 30.04.2020 do ustalenia
16. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – Finał 2005-2006 do

2.03.2020r.

do

23.03.2020r.

do 16.05.2020 do ustalenia
17A. Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców 2005-2006 do 30.04.2020 do ustalenia
17B. Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców 2005-2006 do 30.04.2020 do ustalenia
17. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – Finał 2005-2006 do

2.03.2020r.

do

23.03.2020r.

do 16.05.2020 do ustalenia
18. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

27.03.2020r.

———- ŻERKÓW

7.04.2020

19. Szkolna Drużynowa Liga Lekko-atletyczna dziewcząt i chłopców 2005-2006 do

30.04.2020r.

strefy do

16.05.2020r.

do 30.05.2020 do ustalenia
20. Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt 2005-2006 Eliminacje na 4 obiektach do 9.05.2020r. do 30.05.
2020r.
do ustalenia
21. Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców 2005-2006 do

18.04.2020r.

do

9.05.2020r.

do 30.05.
2020r.
do ustalenia
22. Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt 2005-2006 Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
23. Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców 2005-2006 Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
24. Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację
Finansowane tylko ze środków UMWW
2005-2006 ———- ———- 25.05-6.06.
2020r.
do ustalenia
25. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt 2005-2006 do

9.05.2020r.

do

23.05.2020r.

do 04.06.
2020r.
do ustalenia
26. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców 2005-2006 do

9.05.2020r.

do

23.05.2020r.

do 04.06.
2020r.
do ustalenia

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy XXI WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.