KALENDARZ
XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Nr imp.Nazwa imprezyRocznik uczestnikaTermin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat OrganizacyjnyKomunik. Końcowy
Powiatowych RejonowychWojewódz.
1.Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2005-2006——-——–POZNAŃ

24.09.2019

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

ZOBACZ 2

ZOBACZ INDYWID.

ZOBACZ DRUŻYNY

2.Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców2005-2006do

30.09.2019r.

———-POZNAŃ

17.10.2019

ZOBACZ

LISTA

LISTA STARTOWA

ZOBACZ
3.Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców2005-2006do

20.10.2019r.

———-POZNAŃ

20.11.2019

ZOBACZ

LISTA
ZGŁOSZENIE

lista sztafety

lista starty indywidualne

SERIE

PROGRAM

PROMOCJA

ZOBACZ
4.Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców2005-2006do

31.10.2019r.

do

16.11.2019r.

 

PRZEŹ-MIEROWO

19.12.2019r.

 

ZOBACZZOBACZ
5.Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców2005-2006do

19.10.2019

———-ZBĄSZYŃ

3.12.2019

ZOBACZZOBACZ

WYNIKI

6A.Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2005-2006BRUDZEW

27.11.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO I
2.R.KALISZ
3.R.KONIN
4. R.POZNAŃ

ZOBACZ
6B.Półfinał B

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2005-2006ZBĄSZYŃ

28.11.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO II
2.R.T.ZACH
3.R.T.WSCH
4.R.PIŁA

ZOBACZ
6.Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – Finał2005-2006do

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

BRUDZEW

12.12. 2019

 

ZOBACZZOBACZ
7A.Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2005-2006NOWE MIASTO N/WARTĄ

6.12.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO I
2.R.KALISZ
3.R.T.ZACH
4.R.KONIN

ZOBACZ
7B.Półfinał B

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2005-2006NOWE MIASTO N/WARTĄ

3.12.2019

ZOBACZ

1.R.LESZNO II
2.R.T.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.POZNAŃ

ZOBACZ
7.Mistrzostwa w unihokeju chłopców – Finał2005-2006do

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

NOWE MIASTO N/WARTĄ

19.12.2019

ZOBACZ
8.Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców2005-2006do

16.11.2019r.

do

6.12.2019r.

OBJEZIERZE

21.01.2020

ZOBACZZOBACZ
9.Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Finansowane tylko ze środków UMWW

2005-2006do

13.12.2019r.

do

18.01.2020r.

OPALENICA

20.02.2020.

ZOBACZZOBACZ
10.Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców2005-2006Do 29.02.2020——-WOLSZTYN

ZMIANA TERMINU

ZOBACZ
11A.Półfinał A

Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

2005-2006do 25.04.
2020
do ustalenia
11B.Półfinał B

Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

2005-2006do 25.04.
2020
do ustalenia
11.Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – Finał2005-2006do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

do 16.05.
2020
do ustalenia
12A.Półfinał A

Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

2005-2006do 25.04.
2020
do ustalenia
12B.Półfinał B

Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

2005-2006do 25.04.
2020
do ustalenia
12.Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – Finał2005-2006do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

do 16.05.
2020
do ustalenia
13A.Półfinał A

Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

2005-2006do 25.04.2020
do ustalenia
13B.Półfinał B

Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

2005-2006do 25.04.2020

do ustalenia

13.Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – Finał2005-2006do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

 do 16.05.
2020
do ustalenia
14A.Półfinał A

Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

2005-2006do 25.04.2020

do ustalenia

14B.Półfinał B

Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

2005-2006do 25.04.2020

do ustalenia

14.Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – Finał2005-2006do

07.03.2020r.

do

21.03.2020r.

 do 16.05.
2020
do ustalenia
15a.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
TURNIEJE ELIMI- NACYJNE
2005-2006——-——- 

JAROCIN
10.03.2020

KOBYLA GÓRA 28.02.2020

KONIN
ZMIANA TERMINU

PLESZEW
ZMIANA TERMINU

PONIEC
ZMIANA TERMINU

GNIEZNO
4.03.2020

 

01-03.2020
do ustalenia

ZOBACZ

JAROCIN
LISTA

KOBYLA GÓRA
LISTA

KONIN

PLESZEW

PONIEC

GNIEZNO
LISTA

 

 

ZOBACZ
15.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ
WOJE- WÓDZKI 

Finansowane tylko ze środków UMWW

2005-2006——-——-MOSINA

ZMIANA TERMINU

16A.Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt2005-2006do 30.04.2020

do ustalenia

16B.Półfinał B Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt2005-2006do 30.04.2020

do ustalenia

16.Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – Finał2005-2006do

2.03.2020r.

do

23.03.2020r.

do 16.05.2020

o ustalenia

17A.Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców2005-2006do 30.04.2020

do ustalenia

17B.Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców2005-2006do 30.04.2020

do ustalenia

17.Mistrzostwa w koszykówce chłopców – Finał2005-2006do

2.03.2020r.

do

23.03.2020r.

do 16.05.2020 do ustalenia
18.Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców2005-2006do

27.03.2020r.

———-ŻERKÓW

ZMIANA TERMINU

19.Szkolna Drużynowa Liga Lekko-atletyczna dziewcząt i chłopców2005-2006do

30.04.2020r.

strefy do

16.05.2020r.

do 30.05.2020

do ustalenia

20.Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt2005-2006Eliminacje na 4 obiektach do 9.05.2020r.do 30.05.
2020r.
do ustalenia
ZOBACZ
21.Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców2005-2006do

18.04.2020r.

do

9.05.2020r.

do 30.05.
2020r.
do ustalenia
22.Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt2005-2006Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
23.Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców2005-2006Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
24.Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację
Finansowane tylko ze środków UMWW
2005-2006———-———-RYDZYNA

28.05.2020r.

25.Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt2005-2006do

9.05.2020r.

do

23.05.2020r.

do 04.06.
2020r.
do ustalenia
26.Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców2005-2006do

9.05.2020r.

do

23.05.2020r.

do 04.06.
2020r.
do ustalenia

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy XXI WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.