KALENDARZ
XXI IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik uczestn. Termin zakończenia zawodów/widełki Komunik. Organiza
cyjny.
Komunik. Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódz.
1. Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi ——– ——– POZNAŃ

24.09.2019r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

ZOBACZ 2

ZOBACZ INDYWID.

ZOBACZ DRUŻYNY

2. Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do

30.09.2019r.

——- POZNAŃ

17.10.2019r.

ZOBACZ

LISTA

LISTA STARTOWA

 

ZOBACZ

3. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do

20.10.2019r.

——- POZNAŃ

20.11.2019r.

ZOBACZ

LISTA ZGŁOSZENIE

lista sztafet

lista starty indywidualne

SERIE

PROGRAM

PROMOCJA

ZOBACZ
4. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do

9.11.2019r.

do

23.11.2019r.

PUSZCZYKOWO

18.12.2019r.

ZOBACZ
5A. Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2007i młodsi WIELEŃ

 

28.11.2019

ZOBACZ

1.R.KONIN I
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.T.ZACH

 

 

5B. Półfinał B

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2007i młodsi GORZYCE WIELKIE

27.11.2019

ZOBACZ

1.R.KONIN II
2.R.KALISZ
3.R.POZNAŃ
4.R.T.WSCHÓD

ZOBACZ
5. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

2007i młodsi do

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

WIELEŃ

19.12.2019r.

 

ZOBACZ
6A. Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2007i młodsi POZNAŃ

9.12.2019

ZOBACZ

1.R.T.WSCHÓD I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

6B. Półfinał B

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2007i młodsi WIELEŃ

29.11.2019

ZOBACZ

1.R.T.WSCHÓD II
2.R.LESZNO
3.R.KALISZ
4.R.PIŁA

6. Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

2007i młodsi do

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

NOWE MIASTO NAD WARTĄ

18.12.2019r.

 

ZOBACZ
7. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do

31.10.2019r.

——- ZBĄSZYŃ

2.12.2019

ZOBACZ
8. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do

16.11.2019r.

do

6.12.2019r.

POZNAŃ

22.01.2020

 

ZOBACZ
9. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi do

13.12.2019r.

do

18.01.2020r.

KROTOSZYN

18.02.2020

 

ZOBACZ
10. Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi do

29.02.2020

——- 03.2020r.do ustalenia
11A. Półfinał A

Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

2007i młodsi do 21.03.2020
11B. Półfinał B

Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

2007i młodsi do 21.03.2020
11. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt 2007i młodsi do

19.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 8.04.2020r.
12A. Półfinał A

Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

2007i młodsi do 21.03.2020
12B. Półfinał B

Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

2007i młodsi do 21.03.2020
12. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców 2007i młodsi do

19.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 8.04.2020r.
13. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt 2007i młodsi do

7.03.2020r.

do

28.03.2020r.

KROTOSZYN

22.04.2020r.

 

14. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców 2007i młodsi do

7.03.2020r.

do

28.03.2020r.

KROTOSZYN

23.04.2020r.

 

15a. Mistrzostwa

w aerobiku grupowym

Turnieje eliminacyjne

2007i młodsi ——- ——-  

JAROCIN
10.03.2020

KOBYLA GÓRA 28.02.2020

KONIN
17.03.2020

PLESZEW
27.03.2020

PONIEC
21.03.2020

GNIEZNO
4.03.2020

01-03.2020r.
do ustalenia

ZOBACZ

 

KOBYLA GÓRA

 

 

PLESZEW

 

 

 

 

 

15. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał WojewódzkiFinansowane tylko ze środków UMWW
2007i młodsi ——- ——- MOSINA

6.04.2020

 

16A. Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt 2007i młodsi 31.03.2020
16B. Półfinał B Mistrzostw w koszykówce dziewcząt 2007i młodsi 31.03.2020
16. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt 2007i młodsi do

29.02.2020r.

do

14.03.2020r.

04.2020r.

do ustalenia

17A. Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców 2007i młodsi 31.03.2020
17B. Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców 2007i młodsi 31.03.2020
17. Mistrzostwa w koszykówce chłopców 2007i młodsi do

29.02.2020r.

do

14.03.2020r.

04.2020r.

do ustalenia

18. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do

27.03.2020r.

——- ŻERKÓW 7.04.2020

 

19. Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. 2007i młodsi do

30.04.2020r.

do

16.05.2020r.

25-30.05.
2020r.
do ustalenia
20. Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców 2009i młodsi do

30.04.2020r.

05.2020r.

do ustalenia

——-
21. Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców 2007i młodsi do 30.04.2020 ——– do 05.2020 do ustalenia
22. Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
23. Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi ——- ——- 25.05-6.06 2020r.
do ustalenia

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładne terminy Finałów wojewódzkich ustalone zostaną przez głównego organizatora po wyłonieniu bezpośredniego organizatora.

. –imprezy XXI WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.