KALENDARZ
XXI IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Nr imp.Nazwa imprezyRocznik uczestn.Termin zakończenia zawodów/widełkiKomunik. Organiza
cyjny.
Komunik. Końcowy
PowiatowychRejonowychWojewódz.
1.Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi——–——–POZNAŃ

24.09.2019r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

ZOBACZ 2

ZOBACZ INDYWID.

ZOBACZ DRUŻYNY

2.Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców2007i młodsido

30.09.2019r.

——-POZNAŃ

17.10.2019r.

ZOBACZ

LISTA

LISTA STARTOWA

 

ZOBACZ

3.Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców2007i młodsido

20.10.2019r.

——-POZNAŃ

20.11.2019r.

ZOBACZ

LISTA ZGŁOSZENIE

lista sztafet

lista starty indywidualne

SERIE

PROGRAM

PROMOCJA

ZOBACZ
4.Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców2007i młodsido

9.11.2019r.

do

23.11.2019r.

PUSZCZYKOWO

18.12.2019r.

ZOBACZ
5A.Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2007i młodsiWIELEŃ

 

28.11.2019

ZOBACZ

1.R.KONIN I
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.T.ZACH

 

 

ZOBACZ
5B.Półfinał B

Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

2007i młodsiGORZYCE WIELKIE

27.11.2019

ZOBACZ

1.R.KONIN II
2.R.KALISZ
3.R.POZNAŃ
4.R.T.WSCHÓD

ZOBACZ
5.Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

2007i młodsido

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

WIELEŃ

19.12.2019r.

 

ZOBACZZOBACZ
6A.Półfinał A

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2007i młodsiPOZNAŃ

9.12.2019

ZOBACZ

1.R.T.WSCHÓD I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

ZOBACZ
6B.Półfinał B

Mistrzostw w unihokeju chłopców

2007i młodsiWIELEŃ

29.11.2019

ZOBACZ

1.R.T.WSCHÓD II
2.R.LESZNO
3.R.KALISZ
4.R.PIŁA

ZOBACZ
6.Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

2007i młodsido

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

NOWE MIASTO NAD WARTĄ

18.12.2019r.

 

ZOBACZ
7.Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców2007i młodsido

31.10.2019r.

——-ZBĄSZYŃ

2.12.2019

ZOBACZZOBACZ

WYNIKI

8.Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców2007i młodsido

16.11.2019r.

do

6.12.2019r.

POZNAŃ

22.01.2020

 

ZOBACZZOBACZ
9.Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsido

13.12.2019r.

do

18.01.2020r.

KROTOSZYN

18.02.2020

 

ZOBACZZOBACZ
10.Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsido

29.02.2020

——-POZNAŃ

ZMIANA TERMINU

ZOBACZ
11A.Półfinał A

Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

2007i młodsiBUK

ZMIANA TERMINU

ZOBACZ

1.R.ZACH I
2.R.PIŁA
3.R.LESZNO
4.R.POZNAŃ

 

11B.Półfinał B

Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

2007i młodsido 21.03.20201.R.T.ZACH II
2.R.T.WSCH
3.R.KALISZ
4.R.KONIN
11.Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt2007i młodsido

19.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 8.04.2020r.
12A.Półfinał A

Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

2007i młodsido 21.03.2020
12B.Półfinał B

Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

2007i młodsido 21.03.2020
12.Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców2007i młodsido

19.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 8.04.2020r.
13.Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt2007i młodsido

7.03.2020r.

do

28.03.2020r.

KROTOSZYN

22.04.2020r.

 

ZOBACZ
14.Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców2007i młodsido

7.03.2020r.

do

28.03.2020r.

KROTOSZYN

23.04.2020r.

 

ZOBACZ
15a.Mistrzostwa

w aerobiku grupowym

Turnieje eliminacyjne

2007i młodsi——-——- 

JAROCIN
10.03.2020

KOBYLA GÓRA 28.02.2020

KONIN
ZMIANA TERMINU

PLESZEW
ZMIANA TERMINU

PONIEC
ZMIANA TERMINU

GNIEZNO
4.03.2020

01-03.2020r.
do ustalenia

ZOBACZ

 

JAROCIN
LISTA

 

KOBYLA GÓRA
LISTA

 

KONIN

PLESZEW

PONIEC

 

GNIEZNO
LISTA

 

ZOBACZ
15.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał Wojewódzki 

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi——-——-MOSINA

ZMIANA TERMINU

 

16A.Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt2007i młodsido
31.03.2020
16B.Półfinał B Mistrzostw w koszykówce dziewcząt2007i młodsido
31.03.2020
16.Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt2007i młodsido

29.02.2020r.

do

14.03.2020r.

04.2020r.

do ustalenia

17A.Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców2007i młodsiOSTRÓW WLKP.

ZMIANA TERMINU

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.M.POZNAŃ
3.R.KONIN
4.R.ZACHÓD

17B.Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców2007i młodsiOSTRÓW WLKP.

do
31.03.2020

 

1.R.KALISZ II
2.R.WSCHÓD
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA

17.Mistrzostwa w koszykówce chłopców2007i młodsido

29.02.2020r.

do

14.03.2020r.

04.2020r.

do ustalenia

18.Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców2007i młodsido

27.03.2020r.

——-ŻERKÓW

ZMIANA TERMINU

 

19.Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.2007i młodsido

30.04.2020r.

do

16.05.2020r.

SZAMOTUŁY

25.05.2020r.

20.Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców2009i młodsido

30.04.2020r.

05.2020r.

do ustalenia

——-
21.Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców2007i młodsido 30.04.2020——–do 05.2020 do ustalenia
22.Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsiRealizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
23.Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi——-——-RYDZYNA

28.05.2020r.

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładne terminy Finałów wojewódzkich ustalone zostaną przez głównego organizatora po wyłonieniu bezpośredniego organizatora.

. –imprezy XXI WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.