KALENDARZ
XXI IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Nr imp.Nazwa imprezyRocznik uczestn.Termin zakończenia zawodów/widełkiKomunik. Organiza
cyjny.
Komunik. Końcowy
PowiatowychRejonowychWojewódz.
1.Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsi——–——–POZNAŃ

24.09.2019r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

ZOBACZ 2

2.Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców2007i młodsido

30.09.2019r.

——-POZNAŃ

17.10.2019r.

3.Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców2007i młodsido

20.10.2019r.

——-11.2019r.do ustalenia
4.Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców2007i młodsido

9.11.2019r.

do

23.11.2019r.

12.2019r.do ustalenia
5A.Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt2007i młodsido 30.11.2019
5B.Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt2007i młodsido 30.11.2019
5.Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt Finał2007i młodsido

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

12.2019r.

do ustalenia

6A.Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców2007i młodsido 30.11.2019
6B.Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców2007i młodsido 30.11.2019
6.Mistrzostwa w unihokeju chłopcówFinał2007i młodsido

26.10.2019r.

do

16.11.2019r.

12.2019r.

do ustalenia

7.Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców2007i młodsido

31.10.2019r.

——-do 30.11.2019r. do ustalenia
8.Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców2007i młodsido

16.11.2019r.

do

6.12.2019r.

01.2020

do ustalenia

9.Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsido

13.12.2019r.

do

18.01.2020r.

02.2020

do ustalenia

10.Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsido

29.02.2020

——-03.2020r.do ustalenia
11A.Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt2007i młodsido 21.03.2020
11B.Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt2007i młodsido 21.03.2020
11.Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt2007i młodsido

19.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 8.04.2020r.
12A.Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców2007i młodsido 21.03.2020
12B.Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców2007i młodsido 21.03.2020
12.Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców2007i młodsido

19.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 8.04.2020r.
13.Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt2007i młodsido

7.03.2020r.

do

28.03.2020r.

do 25. 04.2020r.

do ustalenia

14.Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców2007i młodsido

7.03.2020r.

do

28.03.2020r.

do 25. 04.2020r.

do ustalenia

15a.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Turnieje eliminacyjne
2007i młodsi——-——-01-03.2020r.

do ustalenia

15.Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał WojewódzkiFinansowane tylko ze środków UMWW
2007i młodsi——-——-MOSINA

24.04.2020r.

 

16A.Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt2007i młodsi31.03.2020r.
16B.Półfinał B Mistrzostw w koszykówce dziewcząt2007i młodsi31.03.2020r.
16.Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt2007i młodsido

29.02.2020r.

do

14.03.2020r.

04.2020r.

do ustalenia

17A.Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców2007i młodsi31.03.2020r.
17B.Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców2007i młodsi31.03.2020r.
17.Mistrzostwa w koszykówce chłopców2007i młodsido

29.02.2020r.

do

14.03.2020r.

04.2020r.

do ustalenia

18.Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców2007i młodsido

27.03.2020r.

——-ŻERKÓW 7.04.2020r.

 

19.Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.2007i młodsido

30.04.2020r.

do

16.05.2020r.

25-30.05.
2020r.
do ustalenia
20.Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców2009i młodsido

30.04.2020r.

05.2020r.

do ustalenia

——-
21.Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców2007i młodsido 30.04.2020——–do 05.2020 do ustalenia
22.Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Finansowane tylko ze środków UMWW

2007i młodsiRealizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020
23.Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację
Finansowane tylko ze środków UMWW
2007i młodsi——-——-25.05-6.06 2020r.
do ustalenia

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładne terminy Finałów wojewódzkich ustalone zostaną przez głównego organizatora po wyłonieniu bezpośredniego organizatora.

. –imprezy XXI WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.