KALENDARZ

XXII IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 

LPNazwa
imprezy
Rocznik uczest-nikaTermin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat OrganizacyjnyKomunikat Końcowy
Powiato-wychRejono-wychPółfinało-wych/
strefowych
Woje-wódzkich
 

1.

 

Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2008
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

09.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY
ODWOŁANE

2. 

Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2008
i młodsi

 

do
28.09.2020r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

20.10.2020r.

ZOBACZ
3. 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

2008
i młodsi

 

do
17.10.2020r.

 

_______

 

_______

 

11.2020r.
do ustalenia

4. 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2008
i młodsi

 

do
31.10.2020r.

 

do
21.11.2020r.

 

_______

 

12.2020r.
do ustalenia

5A. 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

2008
i młodsi

5B. 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

2008
i młodsi

5. 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

2008
i młodsi

 

do
22.10.2020r.

 

do
13.11.2020r.

 

do
30.11.2020

 

12.2020r.
do ustalenia

6A. 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

2008
i młodsi

6B. 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

2008

i młodsi

6. 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

2008
i młodsi

 

do
22.10.2020r.

 

do
13.11.2020r.

 

do
30.11.2020

 

12.2020r.
do ustalenia

7. 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców

 

 

 

2008
i młodsi

 

do
31.10.2020r.

 

_______

 

_______

 

12.2019r.
do ustalenia

8. 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2008
i młodsi

 

do
31.10.2020r.

 

do
30.11.2020r.

 

_______

 

01.2021

do ustalenia

9. 

Mistrzostwa w futsalu

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2008
i młodsi

 

do
13.12.2019r.

 

do
16.01.2021r.

 

_______

 

02.2021
do ustalenia

10. 

Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2008

i młodsi

do
13.02.2021
 

_______

 

_______

 

03.2021r.
do ustalenia

11A. 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

2008
i młodsi

11B. 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

2008
i młodsi

11. 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt
Finał

 

 

 

2008
i młodsi

 

do
13.02.2021r.

 

 

do
12.03.2021r.

 

do
26.03.2021

 

do 16.04.2021r.

12A. 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

2008

i młodsi

12B. 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

2008

i młodsi

12. 

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców
Finał

 

 

 

2008

i młodsi

 

do
13.02.2021r.

 

 

do
12.03.2021r.

 

do
26.03.2021

 

do 16.04.2021r.

13. 

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

2008
i młodsi

 

do
6.03.2021r.

 

do
27.03.2021r.

 

_______

 

do 24.04.2021r.
do ustalenia

14. 

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 

 

2008
i młodsi

 

do
6.03.2021r.

 

do
27.03.2021r.

 

_______

 

do 24.04.2021r.
do ustalenia

15a. 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Turnieje eliminacyjne

 

 

 

2008
i młodsi

15. 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał Wojewódzki

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2008
i młodsi

 

_______

 

_______

Turnieje eliminacyjne

 

01-03.2021r.
do ustalenia

 

04.2021r.
do ustalenia

16A. 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

 

 

2008

i młodsi

16B. 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

 

 

2008

i młodsi

16. 

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt
Finał

 

 

2008

i młodsi

 

do
13.02.2021r.

 

do
13.03.2021r.

 

do
31.03.2021r

 

04.2021r.
do ustalenia

17A. 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

2008
i młodsi

17B. 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

2008
i młodsi

17. 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców
Finał

 

 

2008
i młodsi

 

do
13.02.2021r.

 

do
13.03.2021r.

 

do
31.03.2021r

 

04.2021r.
do ustalenia

18. 

Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

2008
i młodsi

 

do
27.03.2021r.

 

_______

 

_______

 

do 24.04.2021r.
do ustalenia

19. 

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

 

2008
i młodsi

 

do
30.04.2021r.

 

do
15.05.2021r.

 

_______

 

24-31.05.
2021r.
do ustalenia

20. 

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

 

2010
i młodsi

 

do
30.04.2021r.

 

05.2021r.
do ustalenia

 

_______

 

_______

21. 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do 30.04.2021

 

_______

 

_______

 

do 05.2021
do ustalenia

22. 

Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2008

i młodsi

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2021

23. 

Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2008
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

24.05-5.06 2021r.
do ustalenia

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.