KALENDARZ

XIX IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2017/2018

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik ucze-
stnika
Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizac. Komunik. Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódzkich
1. Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dz. i chł. 2005

i młodsi

do

30.09.2017r.

——— POZNAŃ

12.10.2017r.

 ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ
2. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł. 2005

i młodsi

do

21.10.2017r.

——— POZNAŃ

16.11.2017r.

 

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA 

INDYWIDUALNE

PROGRAM

SERIE

 ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł. 2005

i młodsi

do

21.10.2017r.

do

10.11.2017r.

POZNAŃ

28.11.2017r.

 

 ZOBACZ  ZOBACZ
4. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 2005

i młodsi

do

29.10.2017r.

do

18.11.2017r.

TRZCIANKA

12.12.2017r.

 

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
5. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł. 2005

i młodsi

do

10.11.2017r.

do

25.11.2017r.

KAMIONKI
(GMINA KÓRNIK)
19.12.2017r.
 ZOBACZ  ZOBACZ

FOTO

6. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt 2005

i młodsi

do

10.11.2017r.

do

30.11.2017r.

ZBĄSZYŃ

12-13.12.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
7. Mistrzostwa w unihokeju chłopców 2005

i młodsi

do

10.11.2017r.

do

30.11.2017r.

JAROCIN

15-16.12.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
8. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł. 2005

i młodsi

do

31.10.2017r.

———- ZBĄSZYŃ

ZMIANA TERMINU

1.12.2017

 ZOBACZ  ZOBACZ
9. Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dz. i chł. 2005

i młodsi

do

4.03.2018

———- POZNAŃ

17.03.2018r.

 

ZOBACZ

LISTA DZ

LISTA CH

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
10. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt 2005

i młodsi

do

4.03.2018r.

do

18.03.2018r.

WĄGROWIEC 27-28.
03.2018r.
 ZOBACZ  ZOBACZ
11. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców 2005

i młodsi

do

4.03.2018r.

do

18.03.2018r.

WĄGROWIEC

4-5.04.
2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ
12. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt 2005

i młodsi

do

4.03.2018r.

do

28.03.2018r.

STAWISZYN

23.04.2018r.

 

 ZOBACZ  ZOBACZ
13. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców 2005

i młodsi

do

4.03.2018r.

do

28.03.2018r.

KROTOSZYN

17.04.2018r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
14a. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
turniej kwalifikacyjny
2005

i młodsi

________ _______

 

16.03.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
14b. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
turniej kwalifikacyjny
2005

i młodsi

________ _______

 

24.03.18

PONIEC

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
14c. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
turniej kwalifikacyjny
2005

i młodsi

________ _______

 

26.03.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
14d. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Liga Otwarta
2005

i młodsi

________ _______

 

6.04.18

JAROCIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

14e. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
II Liga
2005

i młodsi

________ _______

 

16.04.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
14. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
I Liga
2005

i młodsi

________ _______

 

24.04.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

LISTA SĘDZIÓW

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt 2005

i młodsi

do

4.03.2018r.

do

28.03.2018r.

OSTRÓW WLKP

13-14.04.
2018r.

 

 ZOBACZ  ZOBACZ
16. Mistrzostwa w koszykówce chłopców 2005

i młodsi

do

4.03.2018r.

do

28.03.2018r.

OSTRÓW WLKP

20-21.04.
2018r.

 

 ZOBACZ  ZOBACZ
17. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dz. i chł. 2005

i młodsi

do

30.04.2018r.

———- ŻERKÓW

29.05.2018r.

 

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

ZOBACZ 2

LISTA

WYNIKI INDYW.

WYNIKI DRUŻYNOWE

18. Mistrzostwa w czwórboju lekko-atletycznym dz. i chł. 2005

i młodsi

do

28.04.2018r.

do

19.05.2018r.

LESZNO

24.05.2018r.

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA SZKÓŁ

ZOBACZ

DZIEWCZYNKI CHŁOPCY

19. Mistrzostwa w piłce nożnej 2005

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018 POZNAŃ

2.06.2018

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
20. Drużynowe Mistrzostw szkół w   biegach na orientację 2005

i młodsi

———- ———- POZNAŃ

ZMIANA
TERMINU

8.06 2018r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

KOMUNIKAT TECHNICZNY

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DRUŻYNOWE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

MAPA K13

MAPA M13

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładne terminy Finałów ustalone zostanie przez głównego organizatora po rozstrzygnięciu konkursu.