KALENDARZ

XX LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2018/2019

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik ucze-stnik Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizacyj. Komunikat Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódzkich
1. Szkolna Liga lekko-atletyczna dz. i chł.
RZUT JESIENNY
1999
i młodsi
do

 

20.09.2018r.

do 13.10.2018r. ——   ZOBACZ
2. Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł. 1999
i młodsi
do

 

29.09.2018r.

———- POZNAŃ

 

17.10.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz. i chł. 1999
i młodsi
do

 

20.10.2018r.

———- POZNAŃ

 

16.11.2018r.

ZOBACZ

 

ZGŁOSZENIE
LISTA
STARTY IND.

ZOBACZ
4. Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł. 1999
i młodsi
do

 

20.10.2018r.

do

 

10.11.2018r.

KRZYŻ WLKP

 

17.12. 2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
5a. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt półfinał A 1999
i młodsi
—— —— WOLSZTYN

 

5.12. 2018r.

ZOBACZ

 

1.R.POZNAŃ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.LESZNO
4.R.T.ZACHÓD

ZOBACZ
5b. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt półfinał B 1999
i młodsi
—— —— KROTOSZYN

 

7.12. 2018r.

ZOBACZ

 

1.R.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.KONIN
4.R.PIŁA

ZOBACZ
5. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt finał 1999
i młodsi
do
27.10.2018r.
do
17.11.2018r.
KROTOSZYN

 

14.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
6a. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców półfinał A 1999
i młodsi
—— —— KONIN

 

7.12. 2018r.

ZOBACZ

 

1.R.PIŁA I
2.R.KONIN
3.R.POZNAŃ
4.R.T.ZACHÓD

ZOBACZ
6b. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców półfinał B 1999
i młodsi
—— —— OSTRÓW WLKP

 

7.12. 2018r.

ZOBACZ

 

1.R.PIŁA
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.T.WSCHÓD

ZOBACZ
6. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców finał 1999
i młodsi
do
27.10.2018r.
do
17.11.2018r.
WĄGROWIEC

 

19.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
7. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 1999
i młodsi
do
10.11.2018r.
do
24.11.2018r.
KROBIA

 

12.12.2018r.

ZOBACZ

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
8. Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł 1999
i młodsi
do
31.10.2018r.
KALISZ 27.11.2018r.

 

TRZCIANKA
29.11.2018r.

TRZCIANKA

 

13.12.2018r.

ZOBACZ

 

LISTA

KO STREFA KALISZ

KO STREFA TRZCIANKA

KO FINAŁ

KK STREFA
KALISZ

 

KK STREFA 
TRZCIANKA

KK FINAŁ

9.I Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt strefa I 1999
i młodsi
Strefy do
24.11.2018r.
SWARZĘDZ

 

3.12.2018r

ZOBACZ

 

KO SWARZĘDZ

ZOBACZ
9.II Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt strefa II 1999
i młodsi
Strefy do
24.11.2018r.
ZBĄSZYŃ
29.11.2018r.
ZOBACZ

 

KO ZBĄSZYŃ

ZOBACZ
9.III Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt strefa III 1999
i młodsi
Strefy do
24.11.2018r.
GORZYCE
WIELKIE
6.12.2018r.
ZOBACZ

 

KO GORZYCE

ZOBACZ
9. Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt finał 1999
i młodsi
do

 

27.10.2018r.

Strefy POZNAŃ

 

19.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
10I Mistrzostwa w Unihokeju chłopców strefa I 1999
i młodsi
Strefy do
24.11.2018r.
SWARZĘDZ
26.11.2018
ZOBACZ

 

KO SWARZĘDZ

ZOBACZ
10.II Mistrzostwa w Unihokeju chłopców strefa II 1999
i młodsi
Strefy do
24.11.2018r.
NOWY TOMYŚL
30.11.2018r.
ZOBACZ

 

KO NOWY TOMYŚL

ZOBACZ
10.III Mistrzostwa w Unihokeju chłopców strefa III 1999
i młodsi
Strefy do
24.11.2018r.
GORZYCE
WIELKIE
29.11.2018r.
ZOBACZ

 

KO GORZYCE

ZOBACZ
10. Mistrzostwa w Unihokeju chłopców finał 1999
i młodsi
do

 

27.10.2018r.

Strefy GORZYCE WIELKIE

 

18.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
11. Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł. 1999
i młodsi
do

 

20.10.2018r.

POZNAŃ
15.12.2018r
ZOBACZ ZOBACZ
12a. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt półfinał A 1999
i młodsi
KONIN
25.03.2019r. 

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.KONIN
4.R.T.ZACHÓD

ZOBACZ
12b. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt półfinał B 1999
i młodsi

POZNAŃ

5.04.2019r. 

ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA

ZOBACZ
12. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt finał 1999
i młodsi
do

 

16.02.2019r.

do

 

9.03.2019r.

KONIN

27.05.2019r. 

ZOBACZ ZOBACZ
13a. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców półfinał A 1999
i młodsi
KONIN
26.03.2019r. 

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.KONIN

ZOBACZ
13b. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców półfinał B 1999
i młodsi
RAWICZ
3.04.2019r. 

ZOBACZ

1.R.KALISZ II
2.R.LESZNO
3.R.POZNAŃ
4.R.T.WSCHÓD

ZOBACZ
13 Mistrzostwa w Koszykówce chłopców finał 1999
i młodsi
do

 

16.02.2019r.

do

 

9.03.2019r.

RAWICZ

 28.05.2019r. 

ZOBACZ ZOBACZ
14a. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
LIGA OTWARTA
1999
i młodsi
02.2019r.
do ustalenia
INFO

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 
14b. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym II LIGA 1999
i młodsi

KONIN

06.03.2019r.

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

Finansowane tylko ze środków UMWW

 
14. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym I LIGA 1999
i młodsi
KONIN

 

27.03.2019r.

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
15a. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt półfinał A 1999
i młodsi
KALISZ
28.03.2019r. 

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.POZNAŃ
3.R.T.ZACHÓD
4.R.KONIN

ZOBACZ
15b. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt półfinał B 1999
i młodsi

LESZNO

1.04.2019r. 

ZOBACZ

1.R.KALISZ II
2.R.PIŁA
3.R.T.WSCHÓD
4.R.LESZNO

ZOBACZ
15. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt finał 1999
i młodsi
do

 

16.02.2019r.

do

 

9.03.2019r.

KALISZ

17.04.2019r. 

ZOBACZ ZOBACZ
16a. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców półfinał A 1999
i młodsi

RAWICZ

27.03.2019r. 

ZOBACZ

1.R.POZNAŃ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.LESZNO
4.R.KONIN

ZOBACZ
16b. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców półfinał B 1999
i młodsi

NOWY TOMYŚL

27.03.2019r. 

ZOBACZ

1.R.POZNAŃ II
2.R.PIŁA
3.R.KALISZ
4.R.T.ZACHÓD

ZOBACZ
16. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców finał 1999
i młodsi
do

 

16.02.2019r.

do

 

9.03.2019r.

NOWY TOMYŚL

10.04.2019r. 

ZOBACZ ZOBACZ
17. Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dz. chł 1999
i młodsi
do

 

30.03.2019

ŻERKÓW
5.04.2019r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE


DRUŻYN.

IND.

18. Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców 1999
i młodsi
do

 

30.03.2019r.

do

 

13.04.2019r.

KALISZ

ZMIANA TERMINU

17.05. 2019r.

 

ZOBACZ ZOBACZ
19. Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt 1999
i młodsi
do
22.05.2019r.

POZNAŃ

24.05.2019r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
20. Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców 1999
i młodsi
do
22.05.2019r.

POZNAŃ

24.05.2019r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
21. Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców 1999
i młodsi
do 22.05.2019r.

BIEG ZOSTAŁ ODWOŁANY

POZNAŃ

5.06.2019r.

ZOBACZ

ZGŁASZARKA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 
22. Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację 1999
i młodsi

LESZNO

24.05.2019r.

ZOBACZ

LISTA

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

23. Szkolna Liga lekko-atletyczna dz. i chł.
RZUT WIOSENNY
1999
i młodsi
do
31.05.2019r.
  ZOBACZ
24. Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt 1999
i młodsi
do

 

11.05.2019r.

do 25.05

 

2019r.

WRZEŚNIA

5.06.2019r.

 

ZOBACZ ZOBACZ
25. Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców 1999
i młodsi
do

 

11.05.2019r.

do 25.05

 

2019r.

WRZEŚNIA

5.06 2019r.

 

ZOBACZ ZOBACZ

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół