TERMINARZ

XV GIMNAZJADY

ROK SZKOLNY 2013/2014

Nr imp.

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Komunikat Organizac.

Komunik. Końcowy

Powiatowych

 Rejonowych

Wojewódzkich

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dz. i chł.

1998

i młodsi

do

29.09.2013

———-

POZNAŃ 11.10.2013

Zobacz

Lista

Zobacz

2.

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł.

1998

i młodsi

do

13.10.2013

———-

POZNAŃ 15.11.2013

Zobacz nr 1 Zobacz nr 2 Zobacz nr 3   Lista Oświadczenie opiekuna Zobacz

3.

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

1998

i młodsi

do

31.10.2013

do

17.11.2013

KRZYŻ WLKP.

3.12.2013

Zobacz Zobacz

4.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

1998

i młodsi

do

10.11.2013

do

24.11.2013

BARANOWO

(powiat poznański)

18.12.2013

Zobacz Zobacz

5.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

1998

i młodsi

do

17.11.2013

do

1.12.2013

OPALENICA 17.12.2013

Zobacz Zobacz

6.

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz i chł

1998

i młodsi

do

12.01.2014

———-

ZBĄSZYŃ

28.01.2014

Zobacz nr 1
Zobacz nr 2 Zgłoszenie elektroniczne Lista
Zobacz

7a.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

27.02. 014

Zobacz

R.Wschód I R.Zachód R.Leszno R.Poznań Miasto

Zobacz

7b.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał B

1998

i młodsi

———-

———-

KĘPNO

28.02.2014

Zobacz

R.Wschód II R.Kalisz R.Piła R.Konin

Zobacz

7.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał

1998

i młodsi

do

19.01.2014

do

2.02.2014

GNIEZNO

11.03.2014

Zobacz Zobacz

8a.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

26.02.2014

Zobacz

R.Kalisz I R.Poznań Miasto R.Zachód R.Wschód

Zobacz

8b.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B

1998

i młodsi

———-

———-

KOŚCIAN

27.02.2014

Zobacz

R.Kalisz II R.Piła R.Konin R.Leszno

Zobacz

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał

1998

i młodsi

do

19.01.2014

do

2.02.2014

KONIN

17.03.2014

Zobacz Zobacz

9a.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———-

KALISZ

19.03.2014

Zobacz

R.Kalisz I R.Konin R.Zachód R.Leszno

Zobacz

9b.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał B

1998

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

11.03.2014

Zobacz

R.Kalisz II R.Wschód R.Poznań Miasto R.Piła

Zobacz

9.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał

1998

i młodsi

do

2.02.2014

do

2.03.2014

WRZEŚNIA

03.04.2014

Zobacz Zobacz

10a.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———-

TUREK

UWAGA ZMIANA TERMINU!!!

24.03.2014

Zobacz

R.Leszno I R.Konin R.Wschód R.Piła

Zobacz

10b.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał B

1998

i młodsi

———-

———-

KALISZ

18.03.2014

Zobacz

R.Leszno II R.Kalisz R.Zachód R.Poznań Miasto

Zobacz

10.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał

1998

i młodsi

do

2.02.2014

do

2.03.2014

NOWY TOMYŚL

8.04.2014r.

Zobacz Zobacz

11.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

1998

i młodsi

do

2.03.2014

do

 16.03.2014

POZNAŃ

28.03.2014

Zobacz1
Zobacz2
Zobacz

12a.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———

OSTRÓW WLKP.

2.04.2014

Zobacz

R.Poznań Miasto I R.Wschód R.Kalisz R.Piła

Zobacz

12b.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B

1998

i młodsi

———

———

KONIN

2.04.2014

Zobacz

R.Poznań Miasto II R.Leszno R.Konin R.Zachód

Zobacz

12.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał

1998

i młodsi

do

2.03.2014

do

16.03.2014

 POZNAŃ

29.04.2014

Zobacz Zobacz

13a.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A

1998

i młodsi

———

———

PIŁA

9.04.2014

Zobacz

R.Zachód I R.Konin R.Piła R.Poznań Miasto

Zobacz

13b.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B

1998

i młodsi

———

——–

LESZNO

3.04.2014

Zobacz

R.Zachód II R.Kalisz R.Wschód R.Leszno

Zobacz

13.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał

1998

i młodsi

do

2.03.2014

do

16.03.2014

 WRZEŚNIA

15.04.2014

Zobacz Zobacz

14.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach przełajowych dz. i chł.

1998

i młodsi

do

13.04.2014

———-

ŻERKÓW 26.04.2014

Zobacz
Lista
Wyniki

15a.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———-

KĘBŁOWO

6.05.2014

Zobacz

R.Leszno I R.Wschód R.Kalisz R.Zachód

 Zobacz

15b.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał B

1998

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

7.05.2014

Zobacz

R.Leszno II R.Konin R.Poznań Miasto R.Piła

Zobacz

15.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał

1998

i młodsi

do

30.03.2014

do

16.04.2013

ZBĄSZYŃ

19.05.2014

Zobacz Zobacz

16a.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał A

1998

i młodsi

———-

———-

KONIN

9.05.2014

Zobacz

R.Wschód I R.Piła R.Konin R.Zachód

Zobacz

16b.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał B

1998

i młodsi

———-

———-

KĘPNO

6.05.2014

Zobacz

R.Wschód II R.Leszno R.Kalisz R.Poznań Miasto

Zobacz

16.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – finał

1998

i młodsi

do

30.03.2014

do

16.04.2013

POZNAŃ

21.05.2014

Zobacz Zobacz

17.

Indywidualne Mistrzostwa  w lekkiej atletyce dz. i chł.

1998

i młodsi

do

30.04.2014

do

18.05.2014

LESZNO

27.05.2014

Zobacz
Program minutowy      Lista startowa
Lista numerowa
Zobacz

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

1998

i młodsi

do

30.04.2014

do

18.05.2014

JAROCIN

11.06.2014

Zobacz Zobacz

19.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach na orientację w klasyfikacji drużynowej

1998

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

18.06.2014

Zobacz Zgłoszenie Lista Zobacz

20.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

1998

i młodsi

do

28.05.2014

do

31.05.2014

WRZEŚNIA

9.06.2014

Zobacz Zobacz

21.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

1998

i młodsi

do

28.05.2014

do

31.05.2014

WRZEŚNIA

9.06.2014

Zobacz  Zobacz

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.