TERMINARZ

XV LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2013/2014

Nr imp.

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnik

Termin zakończenia zawodów/widełki

Komunikat Organizacyj.

Komunikat Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Wojewódzkich

1.

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dz. i chł.

1995

i młodsi

do

19.09.2013

do

29.09.2013

POZNAŃ
8.10.2013

Zobacz
Lista startowa
Lista numerowa
Program minutowy

 Zobacz

2.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł.

1995

i młodsi

do

29.09.2013

———-

POZNAŃ
11.10.2013

Zobacz

Lista

Zobacz

3.

Drużynowe  Mistrzostwa w  Pływaniu  dz. i chł.

1995

i młodsi

do

13.10.2013

———-

POZNAŃ
15.11.2013

Zobacz nr 1
Zobacz nr 2
Zobacz nr 3
Lista
Oświadczenie opiekuna

Zobacz

4a.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt – półfinał A

1995

i młodsi

——–

——–

POZNAŃ
28.11.2013

Zobacz

R.Wschód I
R.Zachód
R.Poznań Miasto
R.Piła

 Zobacz

4b.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt – półfinał B

1995

i młodsi

——–

——–

KĘPNO
25.11.2013

Zobacz

R.Wschód II
R.Kalisz
R.Leszno
R.Konin

 Zobacz

4.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt – finał

1995

i młodsi

do

31.10.2013

do

17.11.2013

GNIEZNO 16.12.2013

 Zobacz  Zobacz

5a.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – półfinał A

1995

i młodsi

——–

——–

OSTRÓW WLKP.

29.11.2013

Zobacz

R.Piła I
R.Kalisz
R.Konin
R.Wschód

 Zobacz

5b.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – półfinał B

1995

i młodsi

——–

——–

POZNAŃ
2.12.2013

Zobacz

R.Piła II
R.Zachód
R.Poznań Miasto
R.Leszno

 Zobacz

5.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – finał

1995

i młodsi

do

31.10.2013

do

17.11.2013

OBORNIKI 12.12.2013

 Zobacz  Zobacz

6.

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł.

1995

i młodsi

do

31.10.2013

do

17.11.2013

OBJEZIERZE

5.12.2013

 Zobacz  Zobacz

7.

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

1995

i młodsi

do

31.10.2013

do

15.11.2013

Zobacz

GNIEZNO
4.12.2013

Zobacz  Zobacz

8.

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

1995

i młodsi

do

31.10.2013

do

15.11.2013

Zobacz

GNIEZNO
5.12.2013
Zobacz  Zobacz

9.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

1995

i młodsi

do

17.11.2013

do

1.12.2013

CZARNKÓW 17.12.2013

 Zobacz  Zobacz

10.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł.

1995

i młodsi

do

12.01.2014

———-

ZBĄSZYŃ

29.01.2014

Zobacz nr 1
Zobacz nr 2 Zgłoszenie elektroniczne Lista
 Zobacz

11a.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt – półfinał A

1995

i młodsi

——–

——–

OPALENICA

28.02.2014

 Zobacz

R.Poznań Miasto I
R.Kalisz
R.Zachód
R.Leszno

  Zobacz

11b.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt – półfinał B

1995

i młodsi

——–

——–

POZNAŃ

3.03.2014

Zobacz

R.Poznań Miasto II
R.Konin
R.Wschód
R.Piła

  Zobacz

11.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt – finał

1995

i młodsi

do

20.12.2013

do

31.01.2014

POZNAŃ

27.03.2014

 Zobacz   Zobacz

12a.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców – półfinał A

1995

i młodsi

——–

——–

MIĘDZYCHÓD

26.02.2014

Zobacz

R.Wschód I
R.Zachód
R.Konin
R.Leszno

 Zobacz

12b.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców – półfinał B

1995

i młodsi

——–

——–

OSTRÓW WLKP.

7.03.2014

Zobacz

R.Wschód II
R.Piła
R.Poznań Miasto
R.Kalisz

 Zobacz

12.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców – finał

1995

i młodsi

do

20.12.2013

do

31.01.2014

KONIN

18.03.2014

 Zobacz
 Zobacz

13.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł

1995

i młodsi

do

26.01.2014

do

9.03.2014

PRZEŹMIEROWO

FINAŁ DZ 25.03.2014r.

FINAŁ CHŁ 26.03.2014r.

Zobacz CHŁ Zobacz DZ Zobacz CHŁ
Zobacz DZ

14.

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

1995

i młodsi

do

2.03.2014

do

 16.03.2014

POZNAŃ

28.03.2014

Zobacz1
Zobacz2
 Zobacz

15a.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt – półfinał A

1995

i młodsi

——–

——–

POZNAŃ

24.03.2014

 

Zobacz

R.Poznań Miasto I
R.Leszno
R.Wschód
R.Konin

 Zobacz

15b.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt – półfinał B

1995

i młodsi

——–

——–

PIŁA

24.03.2014

 

Zobacz

R.Poznań Miasto II
R.Kalisz
R.Zachód
R.Piła

 Zobacz

15.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt – finał

1995

i młodsi

do

31.01.2014

do

8.03.2014

KALISZ

08.04.2014

Zobacz  Zobacz

16a.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców – półfinał A

1995

i młodsi

——–

——–

PIŁA

4.04.2014

 

Zobacz

R.Piła I
R.Wschód
R.Zachód
R.Leszno

 Zobacz

16b.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców – półfinał B

1995

i młodsi

——–

——–

POZNAŃ

25.03.2014

 

Zobacz

R.Piła II
R.Kalisz
R.Poznań Miasto
R.Konin

 Zobacz

16.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców – finał

1995

i młodsi

do

31.01.2014

do

8.03.2014

POZNAŃ

10.04.2014

Zobacz  Zobacz

17.

Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych dz. chł

1995

i młodsi

do

13.04.2014

———-

ŻERKÓW
26.04.2014

Zobacz
Lista
Wyniki

18.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

1995

i młodsi

do

6.04.2014

do

16.04.2014

JAROCIN

28.04.2014

Zobacz  Zobacz

19.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach na orientację w klasyfikacji drużynowej

1995

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

18.06.2014

Zobacz ZgłoszenieLista  Zobacz

20.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

1995

i młodsi

do

28.05.2014

do

31.05.2014

PIŁA

13.06.2014

Zobacz  Zobacz

21.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

1995

i młodsi

do

28.05.2014

do

31.05.2014

MOSINA

10.06.2014

Zobacz  Zobacz

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.