KALENDARZ

XVIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2016/2017

Aktualizacja 8.09.2016r.

Nr imp.

Nazwa imprezy Rocznik uczestnika Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizac. Komunik. Końcowy
Powiat Rejon Województwo
1. Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dz. i chł. 2004

i młodsi

do

30.09. 2016r.

———  POZNAŃ       11.10.2016r. ZOBACZ

LISTA

Oddzielnie dz. i chł. czytaj regulamin

 ZOBACZ
2. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł. 2004

i młodsi

do

21.10. 2016r.

——— POZNAŃ

7.11.2016r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA

Oddzielnie dz. i chł. czytaj regulamin

 ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł. 2004

i młodsi

do

21.10. 2016r.

do

10.11. 2016r.

  GRABÓW NAD PROSNĄ

29.11.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
4. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 2004

i młodsi

do

29.10. 2016r.

do

18.11. 2016r.

KOŚCIAN 15.12.2016r.  ZOBACZ  ZOBACZ
5. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt 2004

i młodsi

do

10.11. 2016r.

do

30.11. 2016r.

ZBĄSZYŃ

15-16.12 2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
6. Mistrzostwa w unihokeju chłopców 2004

i młodsi

do

10.11. 2016r

do

30.11. 2016r.

NOWY TOMYŚL

15-16.12.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
7. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł. 2004

i młodsi

do

10.11. 2016r.

do

25.11. 2016r.

PRZEŹMIEROWO

14.12.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
8. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł. 2004

i młodsi

do

21.10. 2016r.

———- 25.11.2016 Zbąszyń  ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ
9. Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dz. i chł. 2004

i młodsi

do

20.02. 2017

———- POZNAŃ

ZMIANA TERMINU 1.04. 2017r.

 ZOBACZ

LISTA DZ

LISTA CH

 DZIEWCZYNKI

CHŁOPCY

10. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt 2004

i młodsi

do

18.02. 2017r.

do

11.03. 2017r.

KĘPNO

28-29.03.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
11. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców 2004

i młodsi

do

18.02. 2017r.

do

27.02. 2017

WĄGROWIEC

11-12.04.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
12. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt 2004

i młodsi

do

4.03. 2017r.

do

25.03. 2017r.

KROTOSZYN

7. 04. 2017r.

 

 ZOBACZ  ZOBACZ
13. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców 2004

i młodsi

do

4.03. 2017r.

do

25.03. 2017r.

KROTOSZYN

6. 04. 2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
14. Mistrzostwa w aerobiku grupowym 2004

i młodsi

do

28.02. 2017r.

Strefy do

18.03. 2017r.

POZNAŃ

5.04. 2017r.

FINAŁ 

LISTA SĘDZIÓW

LISTA UCZESTNIKÓW

KONIN 17.03

PLESZEW 17.03

RYDZYNA 18.03

JAROCIN 29.03

 FINAŁ WYNIKI

KONIN

PLESZEW

RYDZYNA

JAROCIN

15. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt 2004

i młodsi

do

4.03. 2017r.

do

25.03. 2017r.

Energa Basket Cup

OPALENICA

24-25.04. 2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
16. Mistrzostwa w koszykówce chłopców 2004

i młodsi

do

4.03. 2017r.

do

25.03. 2017r.

Energa Basket Cup

OPALENICA

26-27.04.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
17. Mistrzostwa w Drużynowych biegach przełajowych dz. i chł. 2004

i młodsi

do

30.04. 2017r.

———- ŻERKÓW

25.05.2017

 ZOBACZ 1

ZOBACZ 2

 ZOBACZ DRUŻYNOWE

ZOBACZ INDYWIDUALNE

18. Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł. 2004

i młodsi

do

29.04. 2017r.

do

13.05. 2017

PIŁA

30.05. 2017r.

 

 ZOBACZ

LISTA

INFORMACJA

DZ LISTA ZGŁOSZONYCH

CH LISTA ZGŁOSZONYCH

 ZOBACZ CHŁOPCY

ZOBACZ DZIEWCZĘTA

19. Mistrzostwa w piłce nożnej 2004

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017 Finansowane ze środków UMWW
20. Mistrzostw szkół w klasyfikacji drużynowej w  biegach na orientację 2004

i młodsi

———- ———- OLEJNICA

6 .06 2017r.

 

 ZOBACZ

ZOBACZ TECHNICZNY

LISTA

 ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

ZOBACZ INDYWIDUALNE

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładny termin Finału w koszykówce i piłce nożnej  ustalony zostanie przez  głównego organizatora po rozstrzygnięciu konkursu w porozumieniu z przewidywanym sponsorem.

? –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół finansowane

    tylko przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego