KALENDARZ
XX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

Nr imp. Nazwa

imprezy

Rocznik ucze-stnika Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizac. Komunik. Końcowy
Powiatowych  Rejonowych Wojewódzkich
1. Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dz. i chł. 2003-2005 do

30.09.2018r.

———-  

POZNAŃ

17.10.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
2. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł. 2003-2005 do

20.10.2018r.

———- POZNAŃ

16.11.2018r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE
LISTA
STARTY IND.

ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł. 2003-2005 do

20.10.2018r.

do

10.11.2018r.

POZNAŃ

6.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
4. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 2003-2005 do

27.10.2018r.

do

24.11.2018r.

 

MUROWANA
GOŚLINA

5.12.2018r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
5. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł. 2003-2005 do

31.10.2018r.

do

17.11.2018r.

PUSZCZYKOWO

13.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
6. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł. 2003-2005 do

20.10.2018

———- PLESZEW

28.11.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
7a. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał A 2003-2005 ——- ——- ZMIANA

KĘBŁOWO

7.12.2018r.

ZOBACZ

1.R.LESZNO I
2.R.WSCHÓD
3.R.ZACHÓD
4.R.PIŁA

ZOBACZ
7b. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał B 2003-2005 ——- ——- GORZYCE
WIELKIE
5.12.2018r.
ZOBACZ

1R.LESZNOII
2.R.KONIN
3.R.POZNAŃ
4.R.KALISZ

ZOBACZ
7. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał 2003-2005 do

27.10.2018r.

do

17.11.2018r.

GORZYCE
WIELKIE
20.12.2018
ZOBACZ ZOBACZ
8a. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał A 2003-2005 ——- ——- NOWE MIASTO
N/WARTĄ 

3.12.2018r.

ZOBACZ

1.R.KONIN II
2.R.KALISZ
3.R.ZACHÓD
4.R.WSCHÓD

ZOBACZ
8b. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał B 2003-2005 ——- ——– SIEDLEC

7.12.2018r.

 

ZOBACZ

1.R.KONIN I
2.R.LESZNO
3.R.POZNAŃ
4.R.PIŁA

ZOBACZ
8. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – finał 2003-2005 do

27.10.2018r.

do

17.11.2018r.

JAROCIN

17.12. 2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
9a. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał A 2003-2005 ——- ——- KĘPNO

ZMIANA TERMINU

24.04.2019r.

ZOBACZ

1.T.ZACHÓD I
2.R.KALISZ
3.R.KONIN
4.R.POZNAŃ

ZOBACZ
9b. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał B 2003-2005 ——- ——- BUDZYŃ

ZMIANA
TERMINU

9.05.2019r.

ZOBACZ

1.T.ZACHÓD II
2.T.WSCHÓD
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA

ZOBACZ
9. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał 2003-2005 do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

GNIEZNO

27.05.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
10a. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A 2003-2005 ——- ——- ZMIANA TERMINU

WĄGROWIEC

8.05.2019r.

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.T.WSCHÓD

10b. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B 2003-2005 ——- ——- UWAGA ZMIANA

OBORNIKI

8.05.2019r.

ZOBACZ

1.R.KALISZ II
2.R.T.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

ZOBACZ
10. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał 2003-2005 do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

MOSINA

15.05.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
11a Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał A 2003-2005 ——- ——- SZAMOTUŁY

4.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD
4.R.T.ZACHÓD

ZOBACZ
11b Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał B 2003-2005 ——- ——– PRZYGODZICE

4.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA

ZOBACZ
11. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał 2003-2005 do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

TUREK

9.05.2019r.

ZOBACZ
12a. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał A 2003-2005 ——- ——- SZAMOTUŁY

3.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.KONIN

ZOBACZ
12b. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał B 2003-2005 ——- ——– KROTOSZYN

1.04.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.T.WSCHÓD
4.R.LESZNO

12. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał 2003-2005 do

09.03.2019r.

do

23.03.2019r.

KROTOSZYN

8.05.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
13a. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
LIGA OTWARTA
2003-2005 ——- ——- 02.2019r.
do ustalenia
INFO

Finansowane tylko ze środków UMWW

13b. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
II LIGA
2003-2005 ——- ——- KONIN

06.03.2019r.

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
13. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
I LIGA
2003-2005 ——- ——- KONIN

27.03.2019r.

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
14a Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A 2003-2005 ——- ——- KÓRNIK

 

ZMIANA TERMINU

7.05.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD
4. R.PIŁA

ZOBACZ
14b Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B 2003-2005 ——- ——– OSTRÓW WLKP

ZMIANA TERMINU

7.05.2019r.

 

ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.R.LESZNO
3.R.KALISZ
4.R.T.ZACHÓD

14. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał 2003-2005 do

2.03.2019r.

do

23.03.2019r.

OSTRÓW WLKP

21.05.2019r.

ZOBACZ
15a Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A 2003-2005 ——- ——- POZNAŃ

ZMIANA TERMINU

20.05.2019r.

 

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.POZNAŃ

15b Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B 2003-2005 ——- ——– OPALENICA

ZMIANA TERMINU

16.05.2019r.

 

ZOBACZ

1.R.KALISZ II
2.R.T.ZACHÓD
3.R.LESZNO
4.R.KONIN

ZOBACZ
15. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał 2003-2005 do

2.03.2019r.

do

23.03.2019r.

OPALENICA

29.05.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
16. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dz. i chł. 2003-2005 do

30.03.2019r.

 

———-

ŻERKÓW

5.04.2019r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

DRUŻYN.

INDYWID.

17. Szkolna Drużynowa Liga Lekko-atletyczna dz. i chł. 2003-2005 do

30.04.2019r.

do

18.05.2019r.

PIŁA

4.06.2019r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

ZOBACZ 2

LISTA SZKÓŁ

ZOBACZ
18. Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców 2003-2005 do

17.04.2019r.

do

11.05.2019r.

WĄGROWIEC

7.06.2019r.

ZOBACZ
19. Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt 2003-2005 Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019 Finansowane tylko ze środków UMWW
20. Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców 2003-2005 Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019 Finansowane tylko ze środków UMWW
21. Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację 2003-2005  

———-

 

———-

 

LESZNO

24.05.2019r.

ZOBACZ

LISTA

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

22. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt 2003-2005 do

11.05.2019r.

do

25.05.2019r.

WRZEŚNIA

7.06.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
23. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców  

2003-2005

do

11.05.2019r.

do

25.05.2019r.

WRZEŚNIA

7.06.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
24. Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców 2003-2005 do
22.05.2019r.
——– BIEG ZOSTAŁ ODWOŁANY

POZNAŃ

5.06.2019r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

Finansowane tylko ze środków UMWW

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy XX WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół

finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.