KALENDARZ

XVII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2015/2016

Nr Nazwa imprezy Rocznik uczestnik Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organiz. Komunikat Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódzkich
1.
Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dz. i chł.
1996
i młodsi
do
17.09.2015
do
26.09.2015
POZNAŃ
7.10.2015
Zobacz
Program
Lista
Zobacz
2.
Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł.
1996
i młodsi
do
26.09.2015
———-
POZNAŃ
13.10.2015
Zobacz
Lista
Zobacz
3.
Drużynowe  Mistrzostwa w  Pływaniu  dz. i chł.
1996
i młodsi
do
23.10.2015
———-
POZNAŃ
10.11.2015
Zobacz
Lista
Zobacz 2
Zobacz
4.
Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł.
1996
i młodsi
do
24.10.2015
do
14.11.2015
KRZYŻ WLKP
4.12.2015
Zobacz
Zobacz
5.
Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt
1996
i młodsi
do
24.10.2015
do
21.11.2015
WĄGROWIEC
17-18.12.2015
Zobacz
Zobacz
6.
Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców
1996
i młodsi
do
24.10.2015
do
21.11.2015
WĄGROWIEC
15-16.12.2015
Zobacz
Zobacz
7.
Mistrzostwa w halowej piłce nożnej
1996
i młodsi
do
7.11.2015
do
21.11.2015
CHODZIEŻ
3.12.2015
Zobacz
Zobacz
8.
Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt
1996
i młodsi
do
12.02.2016
Strefy do
26.02.2016
ZBĄSZYŃ
17-18.03.2016
Zobacz
strefy podział
GNIEZNO
ZBĄSZYŃ
SWARZĘDZ
KONIN
FINAŁ

 

GNIEZNO
SWARZĘDZ
ZBĄSZYŃ
KONIN
Zobacz
9.
Mistrzostwa w Unihokeju chłopców
1996
i młodsi
do
12.02.2016
Strefy do
26.02.2016
SWARZĘDZ
17-18.03.2016
Zobacz
strefy podział
GNIEZNO
ZBĄSZYŃ
SWARZĘDZ
KONIN
FINAŁ
GNIEZNO
SWARZĘDZ
ZBĄSZYŃ
KONIN

Zobacz

10.
Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł.
1996
i młodsi
do
13.02.2016
———-
ZBĄSZYŃ
4.03.2016
Zobacz
Lista
Zobacz
11.
Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
1996
i młodsi
do
6.02.2016
do
27.02.2016
KONIN
21-22.03.2016
Zobacz
Zobacz
12.
Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
1996
i młodsi
do
6.02.2016
do
27.02.2016
KALISZ
16-17.03.2016
Zobacz
Zobacz
13.
Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł
1996
i młodsi
do
6.02.2016

——-

KALISZ
24-25.02.2016
Zobacz
komunikat nr 2 dziewczęta
komunikat nr 2 chłopcy

 

Zobacz dz
Zobacz ch
14.
Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
1996
i młodsi
do
27.02.2016
Strefy do
19.03.2016
POZNAŃ
6.04.2016
STREFA KALISZ
STREFA KONIN
STREFA LESZNO
STREFA JAROCIN
JAROCIN 2

Zobacz

KONIN
LESZNO
KALISZ
Zobacz
15.
Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
1996
i młodsi
do
20.02.2016
do
19.03.2016
POZNAŃ
7-8.04.2016
Zobacz
Zobacz
16.
Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
1996
i młodsi
do
20.02.2016
do
19.03.2016
KALISZ
15-16.04.2016
Zobacz
Zobacz
17.
Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych dz. chł
1996
i młodsi
do
30.04.2016
———-
ŻERKÓW
2.06.2016
Zobacz
Zobacz DZ Zobacz CH
18.
Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców
1996
i młodsi
do
9.04.2016
do
20.04.2016
KĘPNO
28.04.2016
Zobacz
Zobacz
19.
Mistrzostwa w streetball dziewcząt
1996
i młodsi
———-
———-
POZNAŃ
6.06.2016
Zobacz
Lista
Przepisy
Zobacz 2
Zobacz
20.
Mistrzostwa w streetballu chłopców
1996
i młodsi
———-
Strefy
do 29.04.2016
POZNAŃ
6.06.2016
Zobacz
Lista
Przepisy
Zobacz 2
Zobacz
21.
Mistrzostwa w Indywidualnych biegach na orientację w klasyfikacji drużynowej
1996
i młodsi
———-
———-
POZNAŃ
8.06.2016
Zobacz
Zobacz 2
Zobacz
22.
Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt
1996
i młodsi
do
30.05.2016
30.05-1.06.2016
KALISZ
9.06.2016
Zobacz
Lista
Zobacz
23.
Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców
1996
i młodsi
do
30.05.2016
30.05-1.05.2016
KALISZ
10.06.2016
Zobacz
Lista
Zobacz

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.