KALENDARZ

XVIII GIMNAZJADY

ROK SZKOLNY 2016/2017

Aktualizacja 22.02.2017r.

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik uczestnika Termin zakończenia

zawodów/widełki

Komunikat Organizac. Komunik. Końcowy
Powiat  Rejon Województwo
1. Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dz. i chł. 2001

i młodsi

do

30.09.2016r.

———- POZNAŃ

11.10.2016r.

 ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ
2. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł. 2001

i młodsi

do

21.10.2016r.

———- POZNAŃ

7.11.2016r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA

Oddzielnie dz. i chł. czutaj regulamin

 ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł. 2001

i młodsi

do

21.10.2016r.

do

10.11.2016r.

KRZYŻ WLKP

19.12.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
4. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

25.11.2016r.

WĄGROWIEC

13.12.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
5. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł. 2001

i młodsi

do

31.10.2016r.

do

19.11.2016r.

BARANOWO

15.12.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
6. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł. 2001

i młodsi

do

21.10.2016

———-

      SKOKI

1.12.2016.

 ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ

ZDJĘCIA

7a. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał a 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

19.11.2016r.

KĘBŁOWO

12.12.2016

 ZOBACZ
7b. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał b 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

19.11.2016r.

GUŁTOWY

12.12.2016

 ZOBACZ
7. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

19.11.2016r.

KONIN

19.12.2016

 ZOBACZ  ZOBACZ
8a. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał a 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

19.11.2016r.

SIEDLEC

12.12.2016

 ZOBACZ
8b. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał b 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

19.11.2016r.

KRZESINY 14.12.2016  ZOBACZ
8. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – finał 2001

i młodsi

do

29.10.2016r.

do

19.11.2016r.

BRUDZEW

21.12.2016

 ZOBACZ  ZOBACZ
9a. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał A 2001

i młodsi

 ________ _________  KĘPNO

4.04.2017

ZOBACZ

1.R.KALISZ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.LESZNO
4.R.KONIN

 ZOBACZ
9b. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał B 2001

i młodsi

________ _________  BUDZYŃ

4.04.2017

ZOBACZ

1.R.KALISZ II
2.R.T.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.M.POZNAŃ

 ZOBACZ
9. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał 2001

i młodsi

do

25.02.2017r.

do

18.03.2017r.

BUDZYŃ

17.05 2017r.

 ZOBACZ
10a. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A 2001

i młodsi

_________ _________  POZNAŃ

30.03.2017

ZOBACZ

1.R.M.POZNAŃ
2.R.T.ZACHÓD
3.R.PIŁA II
4.R.KONIN

 ZOBACZ
10b. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B 2001

i młodsi

 ________ _________  WĄGROWIEC

29.03.2017

ZOBACZ

1. R.PIŁA I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.KALISZ
4.R.LESZNO

 ZOBACZ
10. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał 2001

i młodsi

do

25.02.2017r.

do

18.03.2017r.

POZNAŃ

12.04.2017

 ZOBACZ  ZOBACZ
11a. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał A 2001

i młodsi

 ________ _________  MUROWANA GOŚLINA

30.03.2017

ZOBACZ

1.R.M. POZNAŃ I
2. R.T.WSCHÓD
3.R.T.ZACHÓD
4. R. KALISZ

 ZOBACZ
11b. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał B 2001

i młodsi

 ________ _________  POZNAŃ

3.04.2017

ZOBACZ

1.R.M. POZNAŃ  II
2.R.PIŁA
3.R.LESZNO
4.R.KONIN

 ZOBACZ
11. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał 2001

i młodsi

do

18.02.2017r.

do

18.03.2017r.

POZNAŃ

10.04.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
12. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał 2001

i młodsi

do

18.02.2017r.

do

18.03.2017r.

POZNAŃ

29-30.03.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
13. Mistrzostwa w aerobiku grupowym 2001

i młodsi

do

28.02.2017r.

Strefy do

18.03.2017r.

POZNAŃ

5.04.2017r.

FINAŁ 

LISTA SEDZIÓW

LISTA UCZESTNIKÓW

KONIN 17.03

PLESZEW 17.03

RYDZYNA 18.03

JAROCIN 29.03

FINAŁ WYNIKI

KONIN
PLESZEW RYDZYNA

JAROCIN

14a. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A 2001

i młodsi

 ________ _________  OSTRÓW WLKP 27.03.2017 ZOBACZ

1.R.M. POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.T.ZACHÓD
4.R.LESZNO

 

 ZOBACZ
14b. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B 2001

i młodsi

 ________ _________  KONIN

30.03.2017

ZOBACZ

1.R.M. POZNAŃ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.KONIN

 ZOBACZ
14. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał 2001

i młodsi

do

25.02.2017r.

do

18.03.2017r.

OPALENICA

11.04.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
15a. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A 2001

i młodsi

 _________ __________  OSTRÓW WLKP

ZMIANA TERMINU

4.04.2017

ZOBACZ 

1.R.KALISZ I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.M.POZNAŃ

 ZOBACZ
15b. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B 2001

i młodsi

 _________ __________  KONIN

3.04.2017

ZOBACZ

1.KALISZ II
2.R.LESZNO
3.R.KONIN
4.R.T.WSCHÓD

 ZOBACZ
15. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał 2001

i młodsi

do

25.02.2017r.

do

18.03.2017r.

 

KONIN

26.04.2017r.

 ZOBACZ
16. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dz. i chł. 2001

i młodsi

do

30.04.2017r.

 

———-

ŻERKÓW   25.05.2017r.  ZOBACZ 1

ZOBACZ 2

 ZOBACZ DRUŻYNOWE

ZOBACZ INDYWIDUALNE

17. Indywidualne Mistrzostwa  w lekkiej atletyce dz. i chł. 2001

i młodsi

do

13.05.2017r.

 

——

POZNAŃ

7.06.2017r.

 ZOBACZ

LISTA

LISTA NUMEROWA I STARTOWA

PROGRAM MINUTOWY

 ZOBACZ
18. Szkolna Liga Lekko-
atletyczna
2001

i młodsi

 

———

 

———–

OSTRÓW WLKP 30.05.2017

POZNAŃ
2.06.2017

 ZOBACZ 1

LISTA

ZOBACZ 2 OSTRÓW

ZOBACZ 2 POZNAŃ

ZGŁOSZENIE DZIEWCZĘTA

ZGŁOSZENIE CHŁOPCY

LISTA OSTRÓW

LISTA POZNAŃ

PROGRAM POZNAŃ

 ZOBACZ LIGA

ZOBACZ OSTRÓW

ZOBACZ POZNAŃ

19. Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców 2001

i młodsi

do

25.04.2017r.

do

11.05.2017r.

WĄGROWIEC

26.05.2017r.

 ZOBACZ
20. Mistrzostwa w streetballu dziewcząt 2001

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017
21. Mistrzostwa w streetballu chłopców 2001

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017
22. Mistrzostwa szkół w klasyfikacji drużynowej w  biegach na orientację 2001

i młodsi

———- ———- OLEJNICA

6.06.2017r.

 ZOBACZ

ZOBACZ TECHNICZNY

LISTA

 ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

ZOBACZ INDYWIDUALNE

23. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt 2001

i młodsi

do

13.05.2017r.

do

1.06.2017r.

 

WRZEŚNIA

8.06.2017r.

 

 ZOBACZ  ZOBACZ
24. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców 2001

i młodsi

do

13.05.2017r.

do

1.06.2017r.

WRZEŚNIA

8.06.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

? –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół finansowane ze środków  Samorządu Województwa Wielkopolskiego.