KALENDARZ
XX IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Nr imp. Nazwa
imprezy
Rocznik ucze-stnika Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organiza
cyjny.
Komunik. Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódzkich
1. Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dz. i chł. 2006

i młodsi

do

30.09.2018r.

——- POZNAŃ

17.10.2018r.

 

ZOBACZ ZOBACZ
2. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł. 2006

i młodsi

do

20.10.2018r.

——- POZNAŃ

16.11.2018r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE
LISTA
STARTY IND.

ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł. 2006

i młodsi

do

20.10.2018r.

do

10.11.2018r.

POZNAŃ

5.12.2018r.

 

ZOBACZ ZOBACZ
4. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 2006

i młodsi

do

27.10.2018r.

do

17.11.2018r.

KROTOSZYN

12.12.2018r.

 

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
5. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł. 2006

i młodsi

do

10.11.2018r.

do

24.11.2018r.

JASTROWIE

15.12.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
6. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt 2006

i młodsi

do

10.11.2018r.

do

30.11.2018r.

KAMIONKI

17-18.12.
2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
7. Mistrzostwa w unihokeju chłopców 2006

i młodsi

do

10.11.2018r.

do

30.11.2018r.

NOWY TOMYŚL

13-14.12.
2018r.

 

ZOBACZ ZOBACZ
8. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł. 2006

i młodsi

do

31.10.2018r.

——- PLESZEW

21.11.2018r.

ZOBACZ ZOBACZ
9. Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dz. i chł. 2006

i młodsi

do

2.03.2019

——- WOLSZTYN

8.03.2019r.

 

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

10. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt 2006

i młodsi

do

2.03.2019r.

do

16.03.2019r.

WĄGROWIEC

6-7.05.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
11. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców 2006

i młodsi

do

2.03.2019r.

do

16.03.2019r.

OSTRÓW WLKP

14-15.05.

2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
12. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt 2006

i młodsi

do

2.03.2019r.

do

30.03.2019r.

KOSTRZYN

4.04.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
13. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców 2006

i młodsi

do

2.03.2019r.

do

30.03.2019r.

KROTOSZYN

3.04.2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
14a. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
LIGA OTWARTA
2006

i młodsi

——- ——- 02.2019r.

do ustalenia

INFO

Finansowane tylko ze środków UMWW

14b. Mistrzostwa w aerobiku grupowym II LIGA 2006

i młodsi

——- ——- KONIN

06.03.2019r.

 

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
14. Mistrzostwa w aerobiku grupowym I LIGA 2006

i młodsi

——- ——- KONIN

27.03.2019r.

 

LISTA

ZOBACZ

KOLEJNOŚĆ

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
15. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt 2006

i młodsi

do

2.03.2019r.

do

28.03.2019r.

OSTRÓW WLKP

25-26.04.
2019r.

ZOBACZ ZOBACZ
16. Mistrzostwa w koszykówce chłopców 2006

i młodsi

do

2.03.2019r.

do

28.03.2019r.

OSTRÓW WLKP

22-23.05.
2019r.

 

ZOBACZ ZOBACZ
17. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dz. i chł. 2006

i młodsi

do

30.03.2019r.

——- ŻERKÓW 5.04.2019r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

DRUŻYN.

INDYW.

18. Mistrzostwa w czwórboju lekko-atletycznym dz. i chł. 2006

i młodsi

do

30.04.2019r.

do

18.05.2019r.

SZAMOTUŁY (zmiana miejsca)

27.05.2019r.

ZOBACZ

KARTA ZGŁOSZENIA

LISTA DRUŻYN

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

19. Mistrzostwa w trójboju lekko-atletycznym dz. i chł. 2008

I młodsi

do

30.04.2019r.

05.2019r.

do ustalenia

——– ZOBACZ
20. Mistrzostwa w piłce nożnej 2006

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019  

Finansowane tylko ze środków UMWW

21. Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców 2006

i młodsi

do

22.05.2019r.

——– BIEG ZOSTAŁ ODWOŁANY

POZNAŃ

5.06.2019r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

Finansowane tylko ze środków UMWW

22. Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację 2006

i młodsi

——- ——- LESZNO

24.05.2019r.

ZOBACZ

LISTA

ZOBACZ 2

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

23. Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców 2006

i młodsi

——- ——- KÓRNIK

6.06.2019r.

 

ZOBACZ

LISTA

 

ZOBACZ

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładne terminy Finałów ustalone zostaną przez głównego organizatora po rozstrzygnięciu konkursu i wyłonieniu bezpośredniego organizatora.