KALENDARZ

XVIII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2016/2017

Aktualizacja 22.02.2017r.

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik uczestnik Termin zakończenia

zawodów/widełki

Komunikat Organizacyj. Komunikat Końcowy
Powiat Rejon Województwo
1. Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dz. i chł. 1997

i młodsi

do

20.09. 2016r.

—— POZNAŃ

5.10. 2016r.

kontynuacja 31.05.2017

 ZOBACZ

LISTA

LISTA STARTOWA

 ZOBACZ
2. Szkolna Liga Lekko-
atletyczna
1997

i młodsi

POZNAŃ

30.09. 2016r.

 ZOBACZ

ZOBACZ 2

LISTA

 ZOBACZ
3. Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł. 1997

i młodsi

do

30.09. 2016r.

———- POZNAŃ

11.10. 2016r.

 ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ
4. Drużynowe  Mistrzostwa w  Pływaniu  dz. i chł. 1997

i młodsi

do

21.10. 2016r.

———- POZNAŃ

7.11. 2016r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA

Oddzielnie dz. i chł. czytaj regulamin

 ZOBACZ
5. Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł. 1997

i młodsi

do

21.10. 2016r.

do

11.11. 2016r.

 

KRZYŻ WLKP

8.12. 2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

6a. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt – półfinał 1997

i młodsi

 KOŹMIN WLKP

8.12.2016

 ZOBACZ

  1. R.POZNAŃ
  2. R.T.WSCHÓD II
  3. R.KALISZ
  4. R.PIŁA

 

6b. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt – półfinał 1997

i młodsi

 OPALENICA

13.12.2016

ZOBACZ

  1. R.T.WSCHÓD I
  2. R.KONIN
  3. R.T.ZACHÓD
  4. R.LESZNO
 ZOBACZ
6. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt 1997

i młodsi

do

29.10. 2016r.

do

19.11. 2016r.

 

KOŹMIN WLKP

21.12.2016r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
7a. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – półfinał 1997

i młodsi

 OSTRÓW WLKP

9.12.2016

 ZOBACZ

  1. R.POZNAŃ
  2. R.PIŁA II
  3. R.KALISZ
  4. R.KONIN
7b. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – półfinał 1997

i młodsi

 WĄGROWIEC

7.12.2016

 ZOBACZ

  1. R.PIŁA I
  2. R.T.ZACHÓD
  3. R.T.WSCHÓD
  4. R.LESZNO
 ZOBACZ
7. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców 1997

i młodsi

do

29.10. 2016r.

do

19.11. 2016r.

WĄGROWIEC

14.12.2016

 ZOBACZ
8. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 1997

i młodsi

do

5.11. 2016r.

do

20.11. 2016r.

KALISZ

10.12.2016

ZOBACZ

 

 ZOBACZ
9. Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł 1997

i młodsi

do

31.10. 2016r.

Strefy do

19.11. 2016r.

KĘPNO

DZIEWCZĘTA 1.12.2016

CHŁOPCY 30.11.2016

 ZOBACZ
LISTAZOBACZ DZZOBACZ CH
 ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

10. Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt 1997

i młodsi

do

29.10. 2016r.

Strefy do

19.11.2016r.

ZBĄSZYŃ

21.12.2016

 ZOBACZ

SWARZĘDZ

ZBĄSZYŃ

GNIEZNO

FINAŁ

SWARZĘDZ

ZBĄSZYŃ

GNIEZNO

 

ZOBACZ

11. Mistrzostwa w Unihokeju chłopców 1997

i młodsi

do

29.10. 2016r.

Strefy do

19.11.2016r.

SWARZĘDZ 15.12.2016  ZOBACZ

SWARZĘDZ

ZBĄSZYŃ

GNIEZNO

FINAŁ

SWARZĘDZ

ZBĄSZYŃ

GNIEZNO 

 

ZOBACZ

12. Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł. 1997

i młodsi

do

21.10. 2016

———- KALISZ

10.12.2016r.

 

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

 ZOBACZ
13a. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt – półfinał a 1997

i młodsi

 ____ ________  POZNAŃ

13.03.2017

 ZOBACZ

1.R.M.POZNAŃ I
2.R.KONIN
3.R.KALISZ
4.R.T.ZACHÓD

 ZOBACZ
13b. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt – półfinał b 1997

i młodsi

 ____  ________  POZNAŃ 23.03.2017  ZOBACZ

1.R.M.POZNAŃ II
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.T.WSCHÓD

 ZOBACZ
13. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt 1997

i młodsi

do

28.01. 2017r.

do

25.02. 2017r.

POZNAŃ

ZMIANA TERMINU

26.05.2017

 ZOBACZ
14a. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców – półfinał a 1997

i młodsi

 ____ ________  PIŁA

14.03.2017

ZOBACZ

1.R.KONIN I
2.R.PIŁA
3.R.T.ZACHÓD
4.R.T.WSCHÓD

 ZOBACZ
14b. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców – półfinał b 1997

i młodsi

 ____  ________  SIERAKOWO

K/RAWICZA

14.03.2017

ZOBACZ 

1.R.KONIN II
2.R.M.POZNAŃ
3.R.KALISZ
4.R.LESZNO

 ZOBACZ
14. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców 1997

i młodsi

do

28.01. 2017r.

do

25.02. 2017r.

SIERAKOWO K/RAWICZA

28.03.2017

ZOBACZ  ZOBACZ
15. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym 1997

i młodsi

do

28.02. 2017r.

Strefy do

18.03. 2017r.

POZNAŃ

5.04. 2017r.

FINAŁ

LISTA SĘDZIÓW

LISTA UCZESTNIKÓW

KONIN 17.03.17

PLESZEW 17.03.17

RYDZYNA18.03.17

JAROCIN 29.03.17

FINAŁ WYNIKI

KONIN

PLESZEW

RYDZYNA

JAROCIN

16. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt 1997

i młodsi

do

18.02. 2017r.

do

11.03. 2017r.

POZNAŃ

29-30.03. 2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
17a. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców – półfinał 1997

i młodsi

 ___  _______  POZNAŃ

4.04.2017

 ZOBACZ

1.R.KONIN II
2.R.PIŁA
3.R.M.POZNAŃ
4.R.T.WSCHÓD

 ZOBACZ
17b. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców – półfinał 1997

i młodsi

 ___  _______  KALISZ

29.03.2017

 ZOBACZ

1.R.KONIN I
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.T.ZACHÓD

 ZOBACZ
17. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców 1997

i młodsi

do

18.02. 2017r.

do

11.03. 2017r.

KALISZ

19.04.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
18. Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dz. chł 1997

i młodsi

do

30.04. 2017

———- ŻERKÓW

25.05.2017r.

 ZOBACZ 1

ZOBACZ 2

 ZOBACZ DRUŻYNOWE

ZOBACZ INDYWIDUALNE

19. Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców 1997

i młodsi

do

31.03. 2017

do

12.04. 2017r.

KALISZ

26.04.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
20. Mistrzostwa w streetball dziewcząt 1997

i młodsi

———- ———- SZAMOTUŁY

12.06 2017r.

 ZOBACZ 1

ZOBACZ2

LISTA

 ZOBACZ
21. Mistrzostwa w streetballu chłopców 1997

i młodsi

———- —— SZAMOTUŁY

12.06 2017r.

 ZOBACZ 1

ZOBACZ2

LISTA

 ZOBACZ
22. Mistrzostw szkół w klasyfikacji drużynowej w  biegach na orientację 1997

i młodsi

———- ———- OLEJNICA

6.06. 2017r.

 

 ZOBACZ

ZOBACZ TECHNICZNY

LISTA

 ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

ZOBACZ INDYWIDUALNE

23. Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt 1997

i młodsi

do

17.05. 2017r.

 

29-30.05 -1.06. 2017r.

 

WRZEŚNIA

9.06  2017r.

 

 ZOBACZ
24. Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców 1997

i młodsi

do

17.05. 2017r.

 

29-30.05-1.06. 2017r.

 

WRZEŚNIA

9.06  2017r.

 

 ZOBACZ
25.  Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce

KONTYNUACJA

1997

i młodsi

 —–  

——-

 

POZNAŃ

31.05.2017

ZOBACZ

LISTA STARTOWA

PROGRAM

 ZOBACZ
26. Szkolna Liga Lekkoatletyczna 1997

i młodsi

 

 

 

 POZNAŃ

9.06.2017

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

? –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół