KALENDARZ

XIX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2017/2018

Aktualizacja

Nr imp. Nazwa imprezy Rocznik ucze-
stnika
Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizac. Komunik. Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódzkich
1. Mistrzostwa w Sztafetowych biegach przełajowych dz. i chł.  

2002 – 2004

 

do

30.09.2017r.

———-  

POZNAŃ

12.10.2017r.

ZOBACZ

LISTA

ZOBACZ
2. Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł.  

2002 – 2004

 

do

21.10.2017r.

———- POZNAŃ

16.11.2017r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA

INDYWIDUALNE

PROGRAM

SERIE

ZOBACZ
3. Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.  

2002 – 2004

do

21.10.2017r.

do

10.11.2017r.

KRZYŻ WLKP

6.12.2017r.

ZOBACZ ZOBACZ
4. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej  

2002 – 2004

do

29.10.2017r.

do

25.11.2017r.

OSTRZESZÓW

8.12.2017r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
5. Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.  

2002 – 2004

do

31.10.2017r.

do

19.11.2017r.

KLESZCZEWO

21.12.2017r.

ZOBACZ ZOBACZ

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

6. Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł.  

2001 – 2004

do

21.10.2017

———- PLESZEW

13.12.2017.

ZOBACZ ZOBACZ
7A. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał A  

2002 – 2004

KĘBŁOWO

14.12.2017

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.R.LESZNO
3.R.T.ZACHÓD
4.R.PIŁA

 ZOBACZ
7B. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał B  

2002 – 2004

NOWE MIASTO N/WARTĄ

12.12.2017

ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD
4.R.KALISZ

ZOBACZ
7. Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał  

2002 – 2004

do

29.10.2017r.

do

19.11.2017r.

KĘBŁOWO

20.12. 2017r.

ZOBACZ  ZOBACZ
8A. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał A  

2002 – 2004

SIEDLEC

7.12.2017

ZOBACZ

1.R LESZNO I
2.R.PIŁA
3.POZNAŃ
4.R.T.ZACHÓD

ZOBACZ
8B. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał B  

2002 – 2004

NOWE MIASTO N/WARTĄ

13.12.2017

ZOBACZ

1.R.LESZNO II
2.R.KONIN
3.R.KALISZ
4.R.T.WSCHÓD

ZOBACZ
8. Mistrzostwa w unihokeju chłopców – finał  

2002 – 2004

do

29.10.2017r.

do

19.11.2017r.

SIEDLEC

19.12. 2017r.

ZOBACZ ZOBACZ
9A. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał A  

2002 – 2004

 LESZNO

27.04.2018

 ZOBACZ

1.WSCHÓD I
2.ZACHÓD
3.LESZNO
4.POZNAŃ

 ZOBACZ
9A. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – półfinał B  

2002 – 2004

 BUDZYŃ

21.04.2018

 ZOBACZ

1.WSCHÓD II
2.KALISZ
3.PIŁA
4.KONIN

 ZOBACZ
9. Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał  

2002 – 2004

do

10.03.2018r.

do

24.03.2018r.

KĘPNO

16.05.2018

 ZOBACZ ZOBACZ
10A. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A  

2002 – 2004

 WOLSZTYN

26.04.2018

 ZOBACZ

1.PIŁA I
2.POZNAŃ
3.LESZNO
4.WSCHÓD

ZOBACZ
10B. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B  

2002 – 2004

 OSTRÓW
WLKP 24.04.2018
 ZOBACZ

1.PIŁA II
2.KALISZ
3.KONIN
4.ZACHÓD

 ZOBACZ
10. Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał  

2002 – 2004

do

10.03.2018r.

do

24.03.2018r.

OSTRÓW WLKP

zmiana terminu

25.05.2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ
11A. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał A  

2002 – 2004

 TUREK

24.04.2018

ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.PIŁA
3.LESZNO
4.KONIN

 ZOBACZ
11B. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał B  

2002 – 2004

 KALISZ

ZMIANA TERMINU

10.04.2018

 ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.WSCHÓD
3.ZACHÓD
4.KALISZ

 ZOBACZ
11. Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał  

2002 – 2004

do

10.02.2018r.

do

24.03.2018r.

KALISZ

10.05.2018r.

 ZOBACZ
12A. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał A  

2002 – 2004

 TUREK

25.04.2018

 ZOBACZ

1.ZACHÓD I
2.WSCHÓD
3.PIŁA
4.KONIN

 ZOBACZ
12B. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – półfinał B  

2002 – 2004

 KALISZ

13.04.2018

 ZOBACZ

1.ZACHÓD II
2.KALISZ
3.POZNAŃ
4.LESZNO

 ZOBACZ
12. Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał  

2002 – 2004

do

10.02.2018r.

do

24.03.2018r.

KALISZ

10.05.2018r.

 ZOBACZ
13A. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
turniej kwalifikacyjny
 

2002 – 2004

________ ________

 

16.03.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
13B. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
turniej kwalifikacyjny
 

2002 – 2004

________ ________

 

24.03.18

PONIEC

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
13C. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
turniej kwalifikacyjny
 

2002 – 2004

________ ________

 

26.03.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
13D. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Liga Otwarta
 

2002 – 2004

________ ________

 

6.04.18

JAROCIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

13E. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
II Liga
 

2002 – 2004

________ ________

 

16.04.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
13. Mistrzostwa w aerobiku grupowym
I Liga
 

2002 – 2004

________ ________

 

24.04.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

LISTA SĘDZIÓW

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
14A. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A  

2002 – 2004

 OSTRÓW WLKP

ZMIANA TERMINU
8.05.2018

 ZOBACZ

1.LESZNO I
2.ZACHÓD
3.WSCHÓD
4.KALISZ

 ZOBACZ
14B. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B  

2002 – 2004

 BOJANOWO

23.04.2018

 ZOBACZ

1.LESZNO II
2.POZNAŃ
3.KONIN
4.PIŁA

 ZOBACZ
14. Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał  

2002 – 2004

do

3.03.2018r.

do

24.03.2018r.

LESZNO

15.05.2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ
15A. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A  

2002 – 2004

 KOŚCIAN

23.04.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.POZNAŃ
3.PIŁA
4.LESZNO

 ZOBACZ
15B. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B  

2002 – 2004

 OPALENICA

25.04.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.WSCHÓD
3.KONIN
4.ZACHÓD

 ZOBACZ
15. Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał  

2002 – 2004

do

3.03.2018r.

do

24.03.2018r.

OPALENICA 24.05.2018r.  ZOBACZ ZOBACZ
16. Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dz. i chł.  

2002 – 2004

do

29.04.2018r.

 

———-

ŻERKÓW

29.05.2018r.

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

ZOBACZ 2

LISTA

WYNIKI INDYWID.

WYNIKI DRUŻYNOWE

17. Szkolna Drużynowa Liga Lekko-atletyczna dz. i chł.  

2002 – 2004

do

29.04.2018r.

STREFY:

OSTRÓW
18.05.2018r.

PIŁA
22.05.2018r.

POZNAŃ

4.06.2018r.

 ZOBACZ 1

LISTA SZKÓŁ

ZOBACZ 2 OSTRÓW

ZOBACZ 2 PIŁA 

ZGŁOSZENIE

STREFY LISTA NUMEROWA

LISTA STARTOWA OSTRÓW

LISTA STARTOWA PIŁA

ZOBACZ POZNAŃ 

ZGŁOSZENIE

PROGRAM MINUTOWY 4.06.2018

LISTA 4.06.2018

WYNIKI OSTRÓW

WYNIKI
PIŁA

WYNIKI 
FINAŁ

18. Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców  

2002 – 2004

do

21.04.2018r.

do

12.05.2018r.

WĄGROWIEC

23.05.2018r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
19. Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt  

2002 – 2004

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018 POZNAŃ

2.06.2018

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
20. Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców  

2002 – 2004

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018 POZNAŃ

2.06.2018

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
22. Drużynowe Mistrzostwa szkół w biegach na orientację  

2002 – 2004

 

———-

 

———-

 

POZNAŃ

ZMIANA TERMINU NA

8.06.2018r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

KOMUNIKAT TECHNICZNY

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DRUŻYNOWE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

MAPA K16

MAPA M16

23. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt  

 

2002 – 2004

do

13.05.2018r.

do

30.05.2018r.

WRZEŚNIA

13.06.2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ
24. Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców  

2002 – 2004

do

13.05.2018r.

do

30.05.2018r.

WRZEŚNIA

13.06.2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

? –imprezy XIX WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.