TERMINARZ

XV IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2013/2014

Nr imp.

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Komunikat Organizac.

Komunik. Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Wojewódzkich

1.

Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dz. i chł.

2001

i młodsi

do

29.09.2013

———-

POZNAŃ
11.10.2013

Zobacz

Lista

Zobacz

2.

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł.

2001

i młodsi

do

13.10.2013

———-

POZNAŃ
15.11.2013

Zobacz nr 1
Zobacz nr 2
Zobacz nr 3
Lista
Oświadczenie opiekuna
Zobacz

3.

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

2001

i młodsi

do

31.10.2013

do

17.11.2013

POZNAŃ

13.12.2013

Zobacz Zobacz

4.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

2001

i młodsi

do

17.11.2013

do

1.12.2013

KROTOSZYN

18.12.2013

Zobacz Zobacz

5.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

2001

i młodsi

do

10.11.2013

do

24.11.2013

KONIN

11.12.2013

Zobacz Zobacz

6.

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł.

2001

i młodsi

do

12.01.2014

———-

ZBĄSZYŃ

27.01.2014

Zobacz nr 1
Zobacz nr 2
Zgłoszenie elektroniczne
Lista
Zobacz

7.

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dz. i chł.

2001

i młodsi

do

2.02.2014

———-

POZNAŃ

8.03.2014

Zobacz

Lista

Zobacz

8a.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt-półfinał A

2001

i młodsi

———-

———-

SIERAKOWO

(POWIAT RAWICKI)

28.02.2014

Zobacz

R.Kalisz I
R.Konin
R.Leszno
R.Poznań Miasto

Zobacz

8b.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt-półfinał B

2001

i młodsi

———-

———-

BUK

25.02.2014

Zobacz

R.Kalisz II
R.Wschód
R.Zachód
R.Piła

Zobacz

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał

2001

i młodsi

do

19.01.2014

do

2.02.2014

BUK

11.03.2014

Zobacz Zobacz

9a.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A

2001

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

28.02.2014

Zobacz

R.Poznań Miasto I
R.Piła
R.Konin
R.Wschód

Zobacz

9b.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B

2001

i młodsi

———-

———-

BUK

27.02.2014

Zobacz

R.Poznań Miasto II
R.Leszno
R.Kalisz
R.Zachód

Zobacz

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał

2001

i młodsi

do

19.01.2014

do

2.02.2014

POZNAŃ

20.03.2014

Zobacz Zobacz

10.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

2001

i młodsi

do

23.02.2014

do

9.03.2014

POZNAŃ

21.03.2014

Zobacz Zobacz

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

2001

i młodsi

do

23.02.2014

do

9.03.2014

KROTOSZYN

20.03.2014

Zobacz  Zobacz

12.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

2001

i młodsi

do

2.03.2014

do

16.03.2014

POZNAŃ

28.03.2014

Zobacz1
Zobacz2
 Zobacz

13a.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A

2001

i młodsi

———-

———-

KONIN

16.04.2014

Zobacz

R.Wschód I
R.Kalisz
R.Konin
R.Piła

 Zobacz

13b.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B

2001

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

28.04.2014

Zobacz

R.Wschód II
R.Poznań Miasto
R.Zachód
R.Leszno

 Zobacz

13.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał

2001

i młodsi

do

16.03.2014

do

30.03.2014

WITKOWO

5.05.2014

Zobacz  Zobacz

14a.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A

2001

i młodsi

———-

———-

MIĘDZYCHÓD

14.04.2014

Zobacz

R.Kalisz I
R.Wschód
R.Zachód
R.Piła

 Zobacz

14b.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B

2001

i młodsi

———-

———-

SŁUPCA

14.04.2014

Zobacz

R.Kalisz II
R.Konin
R.Leszno
R.Poznań Miasto

 Zobacz

14.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał

2001

i młodsi

do

16.03.2014

do

30.03.2014

POZNAŃ

6.05.2014

Zobacz  Zobacz

15.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach przełajowych dz. i chł.

2001

i młodsi

do

13.04.2014

———-

ŻERKÓW
26.04.2014

Zobacz
Lista
Wyniki

16a.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał A

2001

i młodsi

———-

———-

ZBĄSZYŃ 6.05.2014r.

Zobacz

R.Zachód I
R.Leszno
R.Piła
R.Poznań Miasto

 Zobacz

16b.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał B

2001

i młodsi

———-

———-

KONIN

25.04.2014

Zobacz

R.Zachód II
R.Wschód
R.Kalisz
R.Konin

 Zobacz

16.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał

2001

i młodsi

do

16.03.2014

do

6.04.2013

KONIN

16.05.2014

Zobacz  Zobacz

17a.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał A

2001

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

28.04.2014

Zobacz

R.Leszno I
R.Konin
R.Zachód
R.Poznań Miasto

 Zobacz

17b.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał B

2001

i młodsi

———-

———-

 GORZYCE WIELKIE

28.04.2014

Zobacz

R.Leszno II
R.Wschód
R.Kalisz
R.Piła

 Zobacz

17.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – finał

2001

i młodsi

do

16.03.2014

do

6.04.2013

GORZYCE
WIELKIE

12.05.2014

Zobacz  Zobacz

18.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycz. dz. i chł.

2001

i młodsi

do

4.05.2014

do

18.05.2014

PUSZCZYKOWO

ZMIANA
TERMINU NA 3.06.2014!!!!

Zobacz
Zgłoszenie
Wykaz
szkół
 Dziewczęta
Chłopcy Zdjęcia

19.

Mistrzostwa w piłce nożnej

2001

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

Finał Wojewódzki – 13.06.14r. KONIN

20.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach na orientację w klasyfikacji drużynowej

2001

i młodsi

———-

———-

POZNAŃ

18.06.2014

Zobacz ZgłoszenieLista  Zobacz

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

Dokładny termin Finału w Koszykówce zależny jest od głównego organizatora oraz przewidywanego sponsora.