KALENDARZ IMPREZ OTWARTYCH I MASOWYCH

rok szkolny 2013/2014

L.p.

 

NAZWA IMPREZY

ORGANIZATOR

MIEJSCE I TERMIN REALIZACJI

Komunikat organizacyjny

Komunikat końcowy

1.

XX Bieg Olimpijski SKS „JANTAR” w Racocie, G Racot, UMiG Racot, SZS „WIELKOPOLSKA”

RACOT
14.09.2013

Zobacz

Zobacz

2.

Wielkopolska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego SZS „WIELKOPOLSKA”

POZNAŃ
13.09.2013

Zobacz

 

3.

XXXVI Bieg Lechitów (+biegi młodzieżowe) UMiG Gniezno, MKS Gniezno, SZS „WIELKOPOLSKA”

GNIEZNO
15.09.2013

Zobacz

Zobacz

4.

VIII Jesienny Międzyszkolny Otwarty Turniej Łuczniczy KS Leśnik Poznań, UKŁ Leśnik w Poznaniu

POZNAŃ
29.09.2013

Zobacz

Zobacz

5.

CROSS FIEDLERA SP RASZKÓW

RASZKÓW
25.09.2013

Zobacz

Zobacz

6.

Regionalne Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży Memoriał Bronisława Szwarca SZS „WIELKOPOLSKA”, UKS 51 Poznań, WZLA

POZNAŃ
16.10.2013

Zobacz

Zobacz

7.

Memoriał 20 PAŹDZIERNIKA (biegi masowe) UMiG Śrem, SZS w Śremie

ŚREM
18.10.2013

Zobacz

Zobacz

8.

X Mistrzostwa Wielkopolski Nauczycieli reprezentacji powiatów w piłkę siatkową OSiR Opalenica; MKS Opalenica, Starostwo Powiatowe Grodzisk Wlkp.

OPALENICA-GRODZISK
26-27.10.2013

Zobacz

Zobacz

9.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Zapasach Klasycznych, Mini Zapasach i Zapasach Dziewcząt KS „Sobieski” Poznań, WZ Zapaśniczy; Poznański SZS

POZNAŃ
19.10.2013

Zobacz

Zobacz

10.

V Memoriał im. Jigoro Kano w Judo KS Akademia Judo w Poznaniu; SZS „WIELKOPOLSKA”

LUBOŃ
26-27.10.2013

Zobacz

Zobacz

11.

Mistrzostwa Wielkopolski Gimnazjów w Judo Okręgowy Związek Judo w Poznaniu SZS „WIELKOPOLSKA”

POZNAŃ
17.11.2013

Zobacz

 

12.

XXIII Ogólnopolski Turniej siatkówki dziewcząt z okazji Święta Niepodległości. Ogólnopolski Turniej Młodziczek UM Środa Wlkp., UKS „Środa”

ŚRODA WLKP.
9-11.11.2013

Zobacz

Zgłoszenie

 

13.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Południowej Wielkopolski „ŚWIĘTY MARCIN” PUKS „GIMNASJON-SCC” przy Gimnazjum w Wierzbnie; Odolanowski SZS

ODOLANÓW
LISTOPAD 2013

   

14.

XI Międzywojewódzki Turniej w Siatkówce Chłopców o Puchar Prezesa MUKS „Czarni” MUKS „Czarni” przy ZSP nr 1 Kępno

KĘPNO
LISTOPAD 2013

   

15.

Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych, Gimnazjów i SPG w Szermierce SZS w Śremie

ŚREM
23-24.11.2013

Zobacz

 

16.

Otwarty Turniej w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców o Puchar Wójta Gminy Kaczory Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach, Urząd Gminy w Kaczorach

KACZORY
GRUDZIEŃ 2013

   

17.

IV Santa Claus Cup “Kuźnia Młodych Talentów” w Judo KS Akademia Judo w Poznaniu

MOSINA
14.12.2013

Zobacz

 

18.

Wojewódzki Świąteczny Turniej Dzieci w badmintonie UKS „Piast” Dominowo, UKS „Milesza” Targowa Górka

DOMINOWO
GRUDZIEŃ 2013

   

19.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie UKS „Piast” Dominowo, Szkoła Dominowo

DOMINOWO
MARZEC 2014

   

20.

XI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Młodzików i juniorów młodszych UKS „GIMNAZJON”

SUCHY LAS
22-23.03.2014

Zobacz 1
Zobacz 2
 

21.

Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, SZS „WIELKOPOLSKA

LESZNO
9.03.2014

Zobacz  

22.

Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym SP Śmigiel

ŚMIGIEL
7.04.2014

Zobacz Zobacz

23.

Wojewódzki Turniej  Dzieci w Badmintonie SP DOMINOWO

DOMINOWO
5.04.2014

Zobacz Zobacz

24.

50 Cross Ostrzeszowski (biegi młodzieżowe) Stowarzyszenie Sportowe „Crossy Ostrzeszowskie”, LKS „ORKAN” Ostrzeszów

OSTRZESZÓW
KWIECIEŃ 2014

   

25.

Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym SPG ZSP NR 1 Jarocin

JAROCIN
29.04.2014

 Zobacz  

26.

XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt UKS „KOLIBER”,
Miejsko-Gminny SZS w Ostrzeszowie

OSTRZESZÓW
KWIECIEŃ 2014

   

27.

Wiosenne Biegi Przełajowe SKS „Jantar” SP Racot, Gimnazjum Racot, Polski Komitet Olimpijski, Urząd Miasta, UKF i S, Zarząd G SZS

RACOT
KWIECIEŃ 2013

   

28.

X Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej MKS „Dąbrówka” Poznań, POSiR Poznań, SZS „WIELKOPOLSKA”

POZNAŃ
5.10.2013

Zobacz

 

29.

Wojewódzka Inauguracja „Dni Olimpijczyka”, Festiwal Sztafet Olimpijskich, Konkurs Wiedzy Olimpijskiej Gimnazjum Nr 1 Skoki im. Polskich Olimpijczyków

SKOKI
30.04.2014

   

30.

XII Indywidualno Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych MUK Szachowo-Warcabowy „Komandoria”

POZNAŃ
11-13.04.2014

Zobacz  

30a.

VIII Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce KS STAL OSTRÓW WLKP

OSTRÓW WLKP.
14.05.2014

Zobacz  Zobacz

31.

XIV Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSP NR 2 Pleszew

PLESZEW
15.05.2014

Zobacz  

32.

V Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. J.P. II w Kaczorach w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum w Kaczorach

KACZORY
MAJ 2014

   

33.

Festiwal Mini Siatkówki Dziewcząt UM Środa, UKS „Środa”

ŚRODA WLKP.
MAJ 2014

   

34.

XXIII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego MUKS „Korner” OSiR Trzemeszno, UMiG Mogilno, Trzemeszno i inni

MOGILNO-TRZEMESZNO
MAJ 2014

   

35.

IX Wiosenny Otwarty Międzyszkolny Turniej Łuczniczy UK Łuczniczy, KS Leśnik

POZNAŃ
MAJ 2014

Zobacz  Zobacz

36.

Ogólnopolskie zawody w XXI Kolskim Triathlonie i Aquathlonie MLUKS Triathlon Koło

WĄSOSZE-ŚLESIN
MAJ 2014

   

37.

XXIV Turniej judo z okazji Dni Leszna UM Leszno, OZJ w Poznaniu, UKS Dwunastka Leszno

LESZNO
MAJ 2014

   

38.

Festiwal Sztafet LA Dziewcząt i Chłopców dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych SZS „WIELKOPOLSKA”

SP – 3.06.14r.

G – 27.05.14r.

SPG – 3.06.14r.

Zobacz  

39.

Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego Gimnazjów w piłce nożnej dziewcząt Gimnazjum w Kaczorach

KACZORY
CZERWIEC 2014

   

40.

Turniej Domów Dziecka Województwa Wielkopolskiego SZS „WIELKOPOLSKA”, Dom Dziecka w Kórniku-Bninie

KÓRNIK-BNIN
14.06.2014

   

41.

XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej im. gen. K. Glabisza Urząd Gminy i Miasta w Odolanowie

ODOLANÓW
CZERWIEC 2014

   

42.

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2013/2014 SZS „WIELKOPOLSKA”

POZNAŃ

18.06.2014

 Zobacz  

43.

XI Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie „Poziom Wyżej” Szkoła Podstawowa w Lusowie, OSiR Tarnowo Podgórne, Wlkp. Zw. Triathlonu, SZS „WIELKOPOLSKA

LUSOWO
CZERWIEC 2014

   

44.

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych i Gimnazjów w kolarstwie MTB oraz zawody indywidualne dla uczniów SP i G WZKol, Urząd Gminy Przygodzice, MLUKS „Szperek” Antonin

ANTONIN

gm. Przygodzice
KWIECIEŃ 2014

   

45.

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych i Gimnazjów w kolarstwie przełajowym oraz zawody indywidualne dla uczniów SP i G WZKol, Urząd Gminy Godzisze Wielkie, UKS „Zefir” Wola Droszewska”, Zespół Szkół w Woli Droszewskiej

SZWACIN

gm. Godzisze Wielkie

9.05.2014r.

 Zobacz  

46.

Wyścig szosowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów WZKol, Miasto i Gmina Krotoszyn, MLUKS „As” Biadki, Szkoła Podstawowa w Biadkach

BIADKI

gm. Krotoszyn
11.06.2014R.