KALENDARZ

XIX LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2017/2018

Aktualizacja

 

Nr
imp.
Nazwa imprezy Rocznik ucze-
stnik
Termin zakończenia zawodów/widełki Komunikat Organizacyj. Komunikat Końcowy
Powiatowych Rejonowych Wojewódzkich
1. Szkolna Liga lekko- atletyczna dz. i chł. 1998

i młodsi

do

20.09.2017r.

—— POZNAŃ

3.10.2017r.

 ZOBACZ

ZOBACZ 2

ZGŁOSZENIE

LISTA

PROGRAM

LISTA STARTOWA

 ZOBACZ
2. Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł. 1998

i młodsi

do

30.09.2017r.

———-  

POZNAŃ

12.10.2017r.

 ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ
4. Drużynowe  Mistrzostwa w  Pływaniu  dz. i chł. 1998

i młodsi

do

21.10.2017r.

———- POZNAŃ

16.11.2017r.

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA

INDYWIDUALNE

PROGRAM

SERIE

 ZOBACZ
5. Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł. 1998

i młodsi

do

21.10.2017r.

do

10.11.2017r.

OBJEZIERZE

19.12. 2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
6A. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt -półfinał A 1998

i młodsi

 WOLSZTYN

7.12.2017

ZOBACZ

ZOBACZ2

1.R. POZNAŃ
2.R.T.WSCHÓD II
3.R. LESZNO
4.R. T. ZACHÓD

 ZOBACZ
6B. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt -półfinał B 1998

i młodsi

 KOŹMIN WLKP

7.12.2017

 ZOBACZ

1. R.T.WSCHÓD I
2. R. KALISZ
3. R. KONIN
4. R. PIŁA

 ZOBACZ
6. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt 1998

i młodsi

do

28.10.2017r.

do

18.11.2017r.

KOŹMIN WLKP

18.12.2017

 ZOBACZ  ZOBACZ
7A. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców -półfinał A 1998

i młodsi

WĄGROWIEC

5.12.2017

ZOBACZ

1.R.PIŁA I
2.R.KONIN
3.R.T.ZACHÓD
4.R.T.WSCHÓD

 ZOBACZ
7B. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – półfinał B 1998

i młodsi

 WOLSZTYN

9.12.2017

 ZOBACZ

1.R.KALISZ
2.R.PIŁA II
3.R.POZNAŃ
4.R.LESZNO

 ZOBACZ
7. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców 1998

i młodsi

do

28.10.2017r.

do

18.11.2017r.

WĄGROWIEC

12.12.2017r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
8. Mistrzostwa w halowej piłce nożnej 1998

i młodsi

do

8.11.2017r.

do

25.11.2017r.

KROBIA

12.12.
2017r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
9. Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł 1998

i młodsi

do

31.10.2017r.

Strefy do

19.11.2017r.

KĘPNO

18.12.2017

 ZOBACZ

LISTA

KALISZ 30.11.2017

TRZCIANKA 30.11.2017

ZOBACZ FINAŁ

 KALISZ

TRZCIANKA

ZOBACZ
FINAŁ

10. Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt 1998

i młodsi

do

29.10.2017r.

Strefy do

19.11.2017r.

ZBĄSZYŃ

19.12.2017

 ZOBACZ

ZBĄSZYŃ 14.11.2017

GNIEZNO 15.11.2017

SWARZĘDZ 28.11.2017

ZOBACZ FINAŁ

 ZBĄSZYŃ

GNIEZNO

SWARZĘDZ

ZOBACZ FINAŁ

11. Mistrzostwa w Unihokeju chłopców 1998

i młodsi

do

29.10.2017r.

Strefy do

19.11.2017r.

POZNAŃ

19.12.2017

 ZOBACZ

GNIEZNO 14.11.2017

SWARZĘDZ 14.11.2017

GORZYCE WIELKIE 28.11.2017

ZOBACZ FINAŁ

 SWARZĘDZ

GNIEZNO

GORZYCE

ZOBACZ FINAŁ

12. Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł. 1998

i młodsi

do

21.10.2017

———- WĄGROWIEC

23.11.2017r.

 

ZOBACZ ZOBACZ

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

FOTO

13A. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
półfinał A
1998

i młodsi

 POZNAŃ

10.04.2018

 ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.LESZNO
3.WSCHÓD
4.PIŁA

ZOBACZ
13B. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
półfinał B
1998

i młodsi

 KONIN

27.03.2018

 ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.KALISZ
3.KONIN
4.ZACHÓD

 ZOBACZ
13. Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

POZNAŃ

17.04.2018r.

 

ZOBACZ  ZOBACZ
14A. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
półfinał A
1998

i młodsi

 OSTRÓW
WLKP26.03.2018
 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.KONIN
3.ZACHÓD
4.POZNAŃ

 ZOBACZ

FOTO

14B. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
półfinał B
1998

i młodsi

 RAWICZ

28.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.LESZNO
3.PIŁA
4.WSCHÓD

 ZOBACZ
14. Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

RAWICZ

20.04.2018r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
15A. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
turniej kwalifikacyjny
1998

i młodsi

________ ________

 

16.03.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15B. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
turniej kwalifikacyjny
1998

i młodsi

________ ________

 

24.03.18

PONIEC

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15C. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
turniej kwalifikacyjny
1998

i młodsi

________ ________

 

26.03.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ
15D. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
Liga Otwarta
1998

i młodsi

________ ________

 

6.04.18

JAROCIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

15E. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
II Liga
1998

i młodsi

________ ________

 

16.04.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15. Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
I Liga
1998

i młodsi

________ ________

 

24.04.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

LISTA SĘDZIÓW

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
16A. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
półfinał A
1998

i młodsi

 KALISZ

21.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.POZNAŃ
3.WSCHÓD
4.KONIN

 ZOBACZ
16B. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
półfinał B
1998

i młodsi

 GOSTYŃ

26.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.PIŁA
3.ZACHÓD
4.LESZNO

 ZOBACZ
16. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

KALISZ

11.04.2018r.

 ZOBACZ  ZOBACZ

FOTO

17A. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
półfinał A
1998

i młodsi

 KALISZ

22.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.PIŁA
3.WSCHÓD
4.ZACHÓD

 ZOBACZ
17B. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
półfinał B
1998

i młodsi

 KROBIA

23.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.POZNAŃ
3.KONIN
4.LESZNO

 ZOBACZ
17. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

POZNAŃ

19.04.2018r.

 ZOBACZ  ZOBACZ
18. Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dz. chł 1998

i młodsi

do

30.04.2018

 

———-

ŻERKÓW

29.05.2018r.

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

ZOBACZ 2

LISTA

WYNIKI INDYWIDUALNE

WYNIKI DRUŻYNOWE

19. Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców 1998

i młodsi

do

28.03.2018r.

do

14.04.2018r.

KROTOSZYN

25.04 2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ
20. Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt 1998

i młodsi

———- do POZNAŃ

28.05.2018

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ

ZOBACZ 2

 

21. Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców 1998

i młodsi

———- do POZNAŃ

28.05.2018

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ

ZOBACZ 2

 

22. Drużynowe Mistrzostwa szkół w biegach na orientację 1998

i młodsi

———- ———- POZNAŃ

ZMIANA TERMINU

8.06. 2018r.

 

ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

KOMUNIKAT TECHNICZNY

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

ZOBACZ DRUŻYNOWE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

MAPA K20

MAPA M20

23. Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt 1998

i młodsi

do

19.05.2018r.

 

29-30.05

2018r.

 

WRZEŚNIA

12.06.2018r.

 

 ZOBACZ ZOBACZ
24. Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców 1998

i młodsi

do

 

19.05.2018r.

 

29-30.05

2018r.

 

WRZEŚNIA

12.06.2018r.

 

 ZOBACZ ZOBACZ
25. Szkolna Liga Lekkoatletyczna DZ i CH.

RZUT WIOSENNY

1998

i młodsi

 5.06.2018 OSTRÓW WLKP  ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

ZOBACZ 2

LISTA

PROGRAM

 

ZOBACZ

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

? –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół