Akcja
„FERIE na ORLIKACH”

w 2011

Zima, śnieg i mróz za oknem nie zachęcają do opuszczenia czterech ścian i do ruchu na świeżym powietrzu. Tym bardziej, że większość boisk i obiektów sportowych jest przykryta śniegiem i zamknięta na głucho.

Oczywiście można jeździć na nartach czy pójść na łyżwy ale nie wszędzie są lodowiska czy stoki narciarskie + do tego koszty zakupu lub wypożyczenia sprzętu, koszty wstępu na lodowisko lub stok.

Akcja „ Ferie na Orlikach” jest adresowana do wszystkich samorządów, na których terenie są obiekty „Moje boisko – ORLIK 2012″ i lodowisk „Białe ORLIKI” oraz do animatorów prowadzących zajęcia sportowe na tych obiektach.

Celem akcji jest zachęcenie do przygotowania obiektów i organizacji na Orlikach w czasie ferii zimowych, czyli od 17 stycznia do 27 lutego 2011, różnych form zajęć i imprez dla dzieci i młodzieży. Oczywiście wtedy, gdy pozwalają na to warunki atmosferyczne.

Jakie to mogą być imprezy?

Na boiskach Orlik najbardziej naturalne będą turnieje piłkarskie.

Są Orliki, gdzie takie zimowe turnieje się odbywają.

Sprawa jest prosta. Wystarczy odśnieżyć boisko i skrzyknąć drużyny.

W naszej akcji liczymy również na ciekawe pomysły innych, niż turnieje piłkarskie imprez, jakie zimą można przeprowadzić na obiektach ORLIK 2012. Na lodowiskach „Biały ORLIK” będą organizowane różnego rodzaju imprezy na lodzie.

Animatorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji, otrzymają dofinansowanie do maksymalnie 3 zaplanowanych przez siebie imprez (250 PLN/brutto, w formie ryczałtu za przeprowadzenie jednej imprezy, na podstawie umowy-zlecenia)

 

MENU:


|| Strona Główna
|| Lista Orlików Wielkopolska
|| Informacje


Rozliczenie turniejów:


Tabela Podatków