ZJAZD Absolwentów AWF ROCZNIKA 1982

1-2.09.2012 , Żerków

Szanowni Koleżanki i Koledzy,

w oka mgnieniu minęło już 30 lat od zakończenia naszej Alma Mater! Udało nam się spotkać już parę razy, bawiliśmy się wybornie i wspominaliśmy stare czasy, ale trudno się też nie spotkać przy takiej okazji!!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy Absolwentów AWF w Poznaniu na Jubileuszowy Zjazd, w dniach 1-2 września 2012 roku w miejscowości Żerków. Zjazd odbędzie się w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym i będzie miał charakter sportowo-integracyjny.

Dla tych co chcieliby bawić się odrobinę dłużej istnieje opcja rezerwacji dodatkowego noclegu ( dzień wcześniej lub dzień później).

Udział w części sportowej jest dobrowolny, ale bardzo serdecznie zachęcamy do uczestnictwa. Do wyboru będzie spływ kajakowy lub wyprawa rowerowa ( deklaracja udziału w formularzu).

Po dniu pełnym emocji zapraszamy na kolację i zajęcia taneczne. Gwarantujemy dobrą zabawę przy rytmach nie tylko lat 70’. Dla maruderów pozostaje bowling.

UWAGA!

Wiemy, że chętnych jest dużo więcej osób, jednakże czerwiec był ciężkim miesiącem i nie mieli możliwości zgłoszenia. Z związku z tym przedłużamy termin zgłoszeń i wpłat do 31.07.2012r.

Koszt uczestnictwa:

* Pakiet A – Tylko część wieczorna + Nocleg + śniadanie = 140 zł

* Pakiet B – Pakiet A + spływ kajakowy = 170 zł

* Pakiet C – Pakiet A + wyprawa rowerowa = 150 zł

Prosimy o przekazanie informacji o zjeździe koleżankom i kolegom absolwentom!

Serdecznie zapraszamy absolwentów i prosimy o przesłanie nam formularzy rejestracyjnych.

Mile widziani są również Ci, którzy ukończyli naszą Sorbonę trochę później i chcieliby być razem z Nami na tym Jubileuszu, a startowali z nami w 1978 roku.

 

Koordynator: Janusz Zaremba, tel. 606 182 903, e-mail: jazar@wp.pl

Komitet Organizacyjny (układ alfabetyczny):

Aldona Pilichowska, Andrzej Olszewski, Beata Dobak-Urbańska, Janusz Zaremba, Wiesław Sierzchuła, Zdzisław Urbańczyk.

Do pobrania:

1. Program

2. Zgłoszenie

3. Lista