KALENDARZ

XIX LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2017/2018

Aktualizacja

 

Nr
imp.
Nazwa imprezyRocznik ucze-
stnik
Termin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat Organizacyj.Komunikat Końcowy
PowiatowychRejonowychWojewódzkich
1.Szkolna Liga lekko- atletyczna dz. i chł.1998

i młodsi

do

20.09.2017r.

——POZNAŃ

3.10.2017r.

 ZOBACZ

ZOBACZ 2

ZGŁOSZENIE

LISTA

PROGRAM

LISTA STARTOWA

 ZOBACZ
2.Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł.1998

i młodsi

do

30.09.2017r.

———- 

POZNAŃ

12.10.2017r.

 ZOBACZ

LISTA

 ZOBACZ
4.Drużynowe  Mistrzostwa w  Pływaniu  dz. i chł.1998

i młodsi

do

21.10.2017r.

———-POZNAŃ

16.11.2017r.

 ZOBACZ

ZGŁOSZENIE

LISTA

INDYWIDUALNE

PROGRAM

SERIE

 ZOBACZ
5.Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz. i chł.1998

i młodsi

do

21.10.2017r.

do

10.11.2017r.

OBJEZIERZE

19.12. 2017r.

 ZOBACZ ZOBACZ
6A.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt -półfinał A1998

i młodsi

 WOLSZTYN

7.12.2017

ZOBACZ

ZOBACZ2

1.R. POZNAŃ
2.R.T.WSCHÓD II
3.R. LESZNO
4.R. T. ZACHÓD

 ZOBACZ
6B.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt -półfinał B1998

i młodsi

 KOŹMIN WLKP

7.12.2017

 ZOBACZ

1. R.T.WSCHÓD I
2. R. KALISZ
3. R. KONIN
4. R. PIŁA

 ZOBACZ
6.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt1998

i młodsi

do

28.10.2017r.

do

18.11.2017r.

KOŹMIN WLKP

18.12.2017

 ZOBACZ ZOBACZ
7A.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców -półfinał A1998

i młodsi

WĄGROWIEC

5.12.2017

ZOBACZ

1.R.PIŁA I
2.R.KONIN
3.R.T.ZACHÓD
4.R.T.WSCHÓD

 ZOBACZ
7B.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców – półfinał B1998

i młodsi

 WOLSZTYN

9.12.2017

 ZOBACZ

1.R.KALISZ
2.R.PIŁA II
3.R.POZNAŃ
4.R.LESZNO

 ZOBACZ
7.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców1998

i młodsi

do

28.10.2017r.

do

18.11.2017r.

WĄGROWIEC

12.12.2017r.

 ZOBACZ ZOBACZ
8.Mistrzostwa w halowej piłce nożnej1998

i młodsi

do

8.11.2017r.

do

25.11.2017r.

KROBIA

12.12.
2017r.

ZOBACZ

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
9.Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz+chł1998

i młodsi

do

31.10.2017r.

Strefy do

19.11.2017r.

KĘPNO

18.12.2017

 ZOBACZ

LISTA

KALISZ 30.11.2017

TRZCIANKA 30.11.2017

ZOBACZ FINAŁ

 KALISZ

TRZCIANKA

ZOBACZ
FINAŁ

10.Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt1998

i młodsi

do

29.10.2017r.

Strefy do

19.11.2017r.

ZBĄSZYŃ

19.12.2017

 ZOBACZ

ZBĄSZYŃ 14.11.2017

GNIEZNO 15.11.2017

SWARZĘDZ 28.11.2017

ZOBACZ FINAŁ

 ZBĄSZYŃ

GNIEZNO

SWARZĘDZ

ZOBACZ FINAŁ

11.Mistrzostwa w Unihokeju chłopców1998

i młodsi

do

29.10.2017r.

Strefy do

19.11.2017r.

POZNAŃ

19.12.2017

 ZOBACZ

GNIEZNO 14.11.2017

SWARZĘDZ 14.11.2017

GORZYCE WIELKIE 28.11.2017

ZOBACZ FINAŁ

 SWARZĘDZ

GNIEZNO

GORZYCE

ZOBACZ FINAŁ

12.Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz. i chł.1998

i młodsi

do

21.10.2017

———-WĄGROWIEC

23.11.2017r.

 

ZOBACZZOBACZ

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

FOTO

13A.Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
półfinał A
1998

i młodsi

 POZNAŃ

10.04.2018

 ZOBACZ

1.POZNAŃ I
2.LESZNO
3.WSCHÓD
4.PIŁA

13B.Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
półfinał B
1998

i młodsi

 KONIN

27.03.2018

 ZOBACZ

1.POZNAŃ II
2.KALISZ
3.KONIN
4.ZACHÓD

 ZOBACZ
13.Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

POZNAŃ

17.04.2018r.

 

ZOBACZ 
14A.Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
półfinał A
1998

i młodsi

 OSTRÓW
WLKP26.03.2018
 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.KONIN
3.ZACHÓD
4.POZNAŃ

 ZOBACZ

FOTO

14B.Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
półfinał B
1998

i młodsi

 RAWICZ

28.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.LESZNO
3.PIŁA
4.WSCHÓD

 ZOBACZ
14.Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

RAWICZ

20.04.2018r.

 ZOBACZ
15A.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
turniej kwalifikacyjny
1998

i młodsi

________________

 

16.03.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15B.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
turniej kwalifikacyjny
1998

i młodsi

________________

 

24.03.18

PONIEC

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15C.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
turniej kwalifikacyjny
1998

i młodsi

________________

 

26.03.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

15D.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
Liga Otwarta
1998

i młodsi

________________

 

6.04.18

JAROCIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

15E.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
II Liga
1998

i młodsi

________________

 

16.04.18

KONIN

ZOBACZ

LISTA

Finansowane tylko ze środków UMWW

 ZOBACZ
15.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
I Liga
1998

i młodsi

________________

 

24.04.18

PLESZEW

ZOBACZ

LISTA

LISTA SĘDZIÓW

Finansowane tylko ze środków UMWW

16A.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
półfinał A
1998

i młodsi

 KALISZ

21.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.POZNAŃ
3.WSCHÓD
4.KONIN

 ZOBACZ
16B.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
półfinał B
1998

i młodsi

 GOSTYŃ

26.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.PIŁA
3.ZACHÓD
4.LESZNO

 ZOBACZ
16.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

KALISZ

11.04.2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ

FOTO

17A.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
półfinał A
1998

i młodsi

 KALISZ

22.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ I
2.PIŁA
3.WSCHÓD
4.ZACHÓD

 ZOBACZ
17B.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
półfinał B
1998

i młodsi

 KROBIA

23.03.2018

 ZOBACZ

1.KALISZ II
2.POZNAŃ
3.KONIN
4.LESZNO

 ZOBACZ
17.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców
finał
1998

i młodsi

do

10.02.2018r.

do

10.03.2018r.

POZNAŃ

19.04.2018r.

 ZOBACZ ZOBACZ
18.Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dz. chł1998

i młodsi

do

30.04.2018

 

———-

ŻERKÓW

29.05.2018r.

 ZOBACZ
19.Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców1998

i młodsi

do

28.03.2018r.

do

14.04.2018r.

KROTOSZYN

25.04 2018r.

 ZOBACZ
20.Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt1998

i młodsi

———-doPOZNAŃ

28.05.2018

Finansowane tylko ze środków UMWW
21.Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców1998

i młodsi

———-doPOZNAŃ

28.05.2018

Finansowane tylko ze środków UMWW
22.Drużynowe Mistrzostwa szkół w biegach na orientację1998

i młodsi

———-———-POZNAŃ

ZMIANA TERMINU

8.06. 2018r.

 

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

23.Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt1998

i młodsi

do

19.05.2018r.

 

29-30.05

2018r.

 

WRZEŚNIA

12.06.2018r.

 

24.Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców1998

i młodsi

do

 

19.05.2018r.

 

29-30.05

2018r.

 

WRZEŚNIA

12.06.2018r.

 

25.Szkolna Liga Lekkoatletyczna DZ i CH.

RZUT WIOSENNY

1998

i młodsi

 PLANOWANE
STREFY:

23.05.2018 POZNAŃ

5.06.2018 OSTRÓW WLKP

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

? –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół