KALENDARZ
XXI LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Nr imp.

Nazwa imprezyRocznik uczestnikTermin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat OrganizacyjnyKomunikat Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Wojewódz.

1.Mistrzostwa

w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

Finansowane

tylko ze środków UMWW

2000

i młodsi

POZNAŃ

24.09.2019r.

ZOBACZ

ZGŁOSZENIA

ZOBACZ 2

ZOBACZ INDYWID.

ZOBACZ DRUŻYNY

2.Szkolna Liga lekko-atletyczna dziewcząt i chłopców

RZUT JESIENNY

2000

i młodsi

do

21.09.2019r.

do 23.10.2019r.——

 

ZOBACZ
3.Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

2000

i młodsi

do

28.09.2019r.

———-POZNAŃ

17.10.2019r.

ZOBACZ

LISTA

LISTA STARTOWA

ZOBACZ
4.Drużynowe  Mistrzostwa w Pływaniu

dziewcząt i chłopców

2000

i młodsi

do

19.10.2019r.

———-POZNAŃ

20.11.2019r.

ZOBACZ

LISTA

ZGŁOSZENIE

lista sztafety

lista starty indywidualne

SERIE

PROGRAM

PROMOCJA

ZOBACZ
5.Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców

 

2000

i młodsi

do

31.10.2019

Strefy do

23.11.2019

TRZCIANKA
DZ I CH
19.11.2019

KALISZ
DZ I CH
30.11.2019

 

 

PRZEŹMIE-ROWO

18.12.2019

ZOBACZ

LISTA

KO TRZCIANKA

KO KALISZ

 

KO FINAŁ PRZEŹ-MIEROWO

KK STREFA TRZCIANKA

 

KK STREFA KALISZ

6.IStrefa I

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

2000

i młodsi

Strefy do

30.11.2019

GNIEZNO

27.11.2019

ZOBACZ

KO GNIEZNO DZ

 

6.IIStrefa II

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

2000

i młodsi

Strefy do

30.11.2019

ZBĄSZYŃ

26.11.2019

ZOBACZ

KO ZBĄSZYŃ

ZOBACZ
6.IIIStrefa III

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

2000

i młodsi

Strefy do

30.11.2019

OSTRÓW WLKP

29.11.2019

ZOBACZ

KO OSTRÓW

ZOBACZ
6.Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

Finał

2000

i młodsi

do

26.10.2019

StrefyWIELEŃ

11.12.2019

ZOBACZZOBACZ
7.IStrefa I

Mistrzostw w Unihokeju chłopców

2000

i młodsi

Strefy do

30.11.2019

GNIEZNO

26.11.2019

ZOBACZ

KO GNIEZNO CH

7.IIStrefa II

Mistrzostw w Unihokeju chłopców

2000

i młodsi

Strefy do

30.11.2019

SWARZĘDZ

26.11.2019

ZOBACZ

KO SWARZĘDZ

ZOBACZ
7.IIIStrefa III

Mistrzostw w Unihokeju chłopców

2000

i młodsi

Strefy do

30.11.2019

OSTRÓW WLKP

28.11.2019

ZOBACZ

KO OSTRÓW

ZOBACZ
7.Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

Finał

2000

i młodsi

do

26.10.2019

StrefyGNIEZNO

13.12.2019

ZOBACZ
8.Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dziewcząt i chłopców

 

2000

i młodsi

do

19.10.2019

UWAGA

ZMIANA

KONIN
7.12.2019

ZOBACZZOBACZ

WYNIKI

FOTO

9.Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

 

2000

i młodsi

do

31.10.2019r.

do

6.12.2019r.

OBJEZIERZE

22.01.2020

 

ZOBACZZOBACZ
10A.Półfinał A

Mistrzostw

w Piłce Ręcznej dziewcząt

2000

i młodsi

LUBASZ

15.01.2020

 

ZOBACZ

1.R.T. WSCHÓD I
2.R.KONIN
3.R.PIŁA
4.R.T. ZACHÓD

ZOBACZ
10B.Półfinał B

Mistrzostw

w Piłce Ręcznej dziewcząt

2000

i młodsi

WOLSZTYN

16.01.2020

 

ZOBACZ

1.R.T. WSCHÓD II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.POZNAŃ

ZOBACZ
10.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

Finał

2000

i młodsi

do

9.11.2019r.

do

6.12.2019r.

WOLSZTYN

13.02.2020

 

ZOBACZZOBACZ
11A.Półfinał A

Mistrzostw

w Piłce Ręcznej chłopców

2000

i młodsi

JAROCIN

21.01.2020

 

ZOBACZ

1.R.PIŁA I
2.R.POZNAŃ
3.R.KONIN
4.R.T. WSCHÓD

ZOBACZ
11B.Półfinał B

Mistrzostw

w Piłce Ręcznej chłopców

2000

i młodsi

OSTRÓW
WLKPZMIANA TERMINU
21.01.2020
ZOBACZ

1.R.PIŁA II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.T. ZACHÓD

ZOBACZ
11.Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

Finał

2000

i młodsi

do

9.11.2019r.

do

6.12.2019r.

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

18.02.2020

ZOBACZ
12.Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Finansowane
tylko ze środków UMWW

 

2000

i młodsi

Do

13.12.2019

do

18.01.2020r.

KĘPNO

11.02.2020

 

ZOBACZZOBACZ
13APółfinał A

Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

2000

i młodsi

do

27.03.2020 do ustalenia

1R.POZNAŃ I
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.WSCHÓD
13B.Półfinał B

Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

2000

i młodsi

OPALENICA

ZMIANA TERMINU

 

ZOBACZ

1.R.POZNAŃ II
2.R.KONIN
3.R.ZACHÓD
4.R.KALISZ

13.Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

Finał

2000

i młodsi

do

20.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 18.04.2020      do ustalenia
14A.Półfinał A

Mistrzostw w Koszykówce chłopców

2000

i młodsi

do

27.03.2020

do ustalenia

 

1.R.KALISZ I
2.R.LESZNO
3.R.WSCHÓD
4.R.KONIN

14B.Półfinał B

Mistrzostw w Koszykówce chłopców

2000

i młodsi

SIERAKÓW

ZMIANA TERMINU

 

ZOBACZ

1.R.KALISZ II
2.R.T.ZACHÓD
3.R. POZNAŃ
4.R.PIŁA

 

14.Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

Finał

2000

i młodsi

do

20.02.2020r.

do

7.03.2020r.

do 18.04.2020     do ustalenia
15a.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

TURNIEJE ELIMI-NACYJNE

2000

i młodsi

 

JAROCIN

10.03.2020

KOBYLA GÓRA
28.02.2020

KONIN
ZMIANA TERMINU

PLESZEW
ZMIANA TERMINU

PONIEC
ZMIANA TERMINU

GNIEZNO
4.03.2020

 

01-03.2020
do ustalenia

ZOBACZ

 

JAROCIN
LISTA

KOBYLA GÓRA
LISTA

 

KONIN

 

PLESZEW

PONIEC

GNIEZNO
LISTA

 

 

ZOBACZ
15.Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

FINAŁ WOJE-WÓDZKI

Finansowane tylko ze środków UMWW

2000

i młodsi

MOSINA

ZMIANA TERMINU

16A.Półfinał A

Mistrzostw w Piłce Siatkowej dziewcząt

2000

i młodsi

do

31.03.2020

do ustalenia

16B.Półfinał B

Mistrzostw w Piłce Siatkowej dziewcząt

2000

i młodsi

do

31.03.2020

do ustalenia

16.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt Finał

 

2000

i młodsi

do

22.02.2020r.

do

11.03.2020r.

do 25.04.2020     do ustalenia
17A.Półfinał A

Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców

2000

i młodsi

do

31.03.2020

do ustalenia

17B.Półfinał B

Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców

2000

i młodsi

do

31.03.2020

do ustalenia

17.Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców Finał

 

2000

i młodsi

do

22.02.2020r.

do

11.03.2020r.

do 25.04.2020      do ustalenia
18.Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

2000

i młodsi

do

27.03.2020

 

———-

ŻERKÓW

ZMIANA TERMINU

19.Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

 

2000

i młodsi

do

28.03.2020r.

do

16.04.2020r.

do 30.04 2020r.

do ustalenia

20.Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt

 

2000

i młodsi

———-do

16.05.2020r.

do 30.05.2020

do ustalenia

21.Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców

 

2000

i młodsi

———-do

16.05.2020r.

do 30.05.2020

do ustalenia

22.Mistrzostwa w  drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2000

i młodsi

RYDZYNA

28.05.2020r.

 

 

 

23.Szkolna Liga lekko-atletyczna dziewcząt i chłopców

RZUT WIOSENNY

2000

i młodsi

do

30.05.2020r.

24.Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

 

2000

i młodsi

do

9.05.2020r.

 

do 23.05

2020r.

 

do 08.06  2020r.

do ustalenia

25.Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

 

2000

i młodsi

do

9.05.2020r.

 

do 23.05

2020r.

 

do 08.06  2020r.

do ustalenia

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół