KALENDARZ

XXII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

LPNazwa imprezyRocznik ucze-stnikTermin zakończenia zawodów/widełkiKomunikat Organiza-
cyjny
Komunikat Końcowy
Powiat-owychRejon-owychPółfinał-owych/
strefowych
Wojewódzkich
 

1.

 

Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2001
i młodsi

 

______

 

______

 

______

 

09.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY
ODWOŁANE

 

2.

 

Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do

26.09.
2020r.

 

do 23.10.
2020r.

 

______

 

______

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

KONIN 15.10
ZAWODY ODWOŁANE

OSTRZESZÓW 9.10

PIŁA 15.10
ZAWODY ODWOŁANE

ŚRODA 16.10
ZAWODY ODWOŁANE

 

 

 

 

3.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 28.09.
2020r..

 

______

 

______

 

POZNAŃ

20.10.2020r.

ZAWODY ODWOŁANE

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

ZGŁASZARKA

LISTA

 

4.

 

Drużynowe  Mistrzostwa w Pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 17.10.
2020r.

 

______

 

______

 

11.2020r.
do ustalenia

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do

31.10.
2020r.

 

______

 

 

Strefy do

21.11.2020r

 

12.2020r.
do ustalenia

 

6.I

 

Strefa I Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

6.II

 

Strefa II Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

6.III

 

Strefa III Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

6.

 

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do 24.10.
2020r.

 

______

 

Strefy do
21.11.2020r.

 

 

do 18.12.2020r.      do ustalenia

 

7.I

 

Strefa I
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

7.II

 

Strefa II
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

7.III

 

Strefa III
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

7.

 

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do 24.10.
2020r.

 

______

 

Strefy do
21.11.2020r

 

do 18.12.2020r.      do ustalenia

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 31.10.
2020

 

______

 

______

 

12.2020r.
do ustalenia

 

9.

 

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 31.10.
2020r.

 

do 30.11.
2020r.

 

______

 

01.2021
do ustalenia

 

10A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

10B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

10.

 

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt
Finał

 

2001
i młodsi

 

do
6.11.
2020r.

 

do
30.11.
2020r.

 

01.2021
do ustalenia

 

Do 02.2021
do ustalenia

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

2001
i młodsi

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

11.

 

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do
6.11.
2020r.

 

do
30.11.
2020r.

 

01.2021
do ustalenia

 

Do 02.2021

 

12.

 

Mistrzostwa w futsalu

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2001
i młodsi

 

do
12.12.
2020

 

do
16.01.
2021r.

 

______

 

do 02.2021
do ustalenia

 

13A

 

Półfinał A Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

13.

 

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do 13.02.
2021r.

 

do 12.03.
2021r.

 

do
27.03.2021r. do ustalenia

 

do 20.04.2021r.      do ustalenia

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Koszykówce chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Koszykówce chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

14.

 

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do 13.02.
2021r.

 

do 12.03.
2021r.

 

do
27.03.2021r. do ustalenia

 

do 20.04.2021r.      do ustalenia

 

15a.

 

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

 

2001
i młodsi

 

______

 

______

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
FINAŁ WOJEWÓDZKI

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2001
i młodsi

 

______

 

______

 

Turnieje eliminacyjne

 

01-03.2021r.
do ustalenia

 

 

 

04.2021r.
do ustalenia

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

2001
i młodsi

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

2001
i młodsi

 

16.

 

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt Finał

 

2001
i młodsi

 

do 12.02.
2021r.

 

do 13.03.
2021r.

 

do
31.03.2021r.
do ustalenia

 

do 24.04.2021r.      do ustalenia

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców

 

2001
i młodsi

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców

 

2001
i młodsi

 

17.

 

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców Finał

 

2001
i młodsi

 

do 12.02.
2021r.

 

do 13.03.
2021r.

 

do
31.03.2021r.
do ustalenia

 

do 24.04.2021r.      do ustalenia

 

 

18.

 

Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

2001
i młodsi

 

do 27.03.
2021

 

______

 

______

 

do 24.04.2021r.     do ustalenia

 

19.

 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

 

2001
i młodsi

 

do

27.03.
2021r.

 

do

17.04.
2021r.

 

______

 

do 30.04 2021r.
do ustalenia

 

 

20.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt

 

2003
i młodsi

 

______

 

do
15.05.
2021r.

 

______

 

do 31.05.2021r.
do ustalenia

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców

 

2003
i młodsi

 

______

 

do
15.05.
2021r.

 

______

 

do 31.05.2021r.
do ustalenia

 

22.

 

Mistrzostwa w  drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2001
i młodsi

 

______

 

______

 

______

 

24.05-5.06. 2021r.
do ustalenia

 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

 

2001
i młodsi

 

do 8.05.
2021r

 

do 22.05.
2021r.

 

 

______

 

do 08.06.2021r.

do ustalenia

 

24.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

 

2001
i młodsi

 

do 8.05.
2021r.

 

do 22.05.
2021r.

 

 

______

 

do 08.06.2021r.

do ustalenia

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego