KALENDARZ IMPREZ OTWARTYCH I MASOWYCH

rok szkolny 2014/2015

L.p. NAZWA IMPREZY ORGANIZATOR MIEJSCE I TERMIN REALIZACJI Komunikat organizacyjny Komunikat końcowy
 1. XXI Bieg Olimpijski SKS „JANTAR” w Racocie, G Racot, UMiG Racot, SZS „WIELKOPOLSKA” RACOT
13.09.2014

Zobacz

 2. Wielkopolska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego SZS „WIELKOPOLSKA” POZNAŃ 12.09.2014 Zobacz
 3. XXXVII Bieg Lechitów (+biegi młodzieżowe) UMiG Gniezno, MKS Gniezno, SZS „WIELKOPOLSKA” GNIEZNO
14.09.2014

Zobacz

 4. IX Jesienny Międzyszkolny Otwarty Turniej Łuczniczy KS Leśnik Poznań, UKŁ Leśnik w Poznaniu POZNAŃ
WRZESIEŃ 2014
 5. CROSS FIEDLERA SP RASZKÓW RASZKÓW
WRZESIEŃ2014
Zobacz
 6. Regionalne Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży Memoriał Bronisława Szwarca SZS „WIELKOPOLSKA”,UKS 51 Poznań, WZLA POZNAŃ
15.04.2015
Zobacz
 7. Memoriał 20 PAŹDZIERNIKA (biegi masowe) UMiG Śrem, SZS w Śremie ŚREM
PAŹDZIERNIK 2014
Zobacz  Zobacz
 8. XI Mistrzostwa Wielkopolski Nauczycieli reprezentacji powiatów w piłkę siatkową OSiR Opalenica; MKS Opalenica, Starostwo Powiatowe Grodzisk Wlkp. OPALENICA-GRODZISK
PAŹDZIERNIK 2014
Zobacz
 9. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Zapasach Klasycznych, Mini Zapasach i Zapasach Dziewcząt KS „Sobieski” Poznań, WZ Zapaśniczy; Poznański SZS POZNAŃ
PAŹDZIERNIK 2014
 10. VI Memoriał im. Jigoro Kano w Judo KS Akademia Judo w Poznaniu; SZS „WIELKOPOLSKA” LUBOŃ
PAŹDZIERNIK 2014
 11. Mistrzostwa Wielkopolski Gimnazjów w Judo Okręgowy Związek Judo w Poznaniu SZS „WIELKOPOLSKA” POZNAŃ
LISTOPAD 2014
Zobacz
 12. XXIV Ogólnopolski Turniej siatkówki dziewcząt z okazji Święta Niepodległości. Ogólnopolski Turniej Młodziczek UM Środa Wlkp., UKS „Środa” ŚRODA WLKP.
LISTOPAD 2014

Mini
Mini zgłoszenie

Młodziczka
Młodziczka zgłoszenie

 13. Turniej Halowej Piłki Nożnej Południowej Wielkopolski „ŚWIĘTY MARCIN” PUKS „GIMNASJON-SCC” przy Gimnazjum w Wierzbnie; Odolanowski SZS ODOLANÓW
LISTOPAD 2014
 14. XII Międzywojewódzki Turniej w Siatkówce Chłopców o Puchar Prezesa MUKS „Czarni” MUKS „Czarni” przy ZSP nr 1 Kępno KĘPNO
LISTOPAD 2014
 15. Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych, Gimnazjów i SPG w Szermierce SZS w Śremie ŚREM
2.11.2014
 Zobacz
 16. Otwarty Turniej w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców o Puchar Wójta Gminy Kaczory Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach, Urząd Gminy w Kaczorach KACZORY
GRUDZIEŃ 2014
 17. V Santa Claus Cup “Kuźnia Młodych Talentów” w Judo KS Akademia Judo w Poznaniu MOSINA
GRUDZIEŃ 2014
 18. Wojewódzki Świąteczny Turniej Dzieci w badmintonie UKS „Piast” Dominowo, UKS „Milesza” Targowa Górka DOMINOWO
GRUDZIEŃ 2014
 19. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie UKS „Piast” Dominowo, Szkoła Dominowo DOMINOWO
MARZEC 2015
 20. XII Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Młodzików i juniorów młodszych UKS „GIMNAZJON” SUCHY LAS
MARZEC 2015
 21. Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, SZS „WIELKOPOLSKA POZNAŃ
25.04.2015
Zobacz
 22. Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym SP Śmigiel ŚMIGIEL
KWIECIEŃ 2015
 Zobacz
 23. Wojewódzki Turniej  Dzieci w Badmintonie SP DOMINOWO DOMINOWO
KWIECIEŃ 2015
 24. 51 Cross Ostrzeszowski (biegi młodzieżowe) Stowarzyszenie Sportowe „Crossy Ostrzeszowskie”, LKS „ORKAN” Ostrzeszów OSTRZESZÓW
KWIECIEŃ 2015
Zobacz SPZobacz GIMZobacz SPG
 25. Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym SPG ZSP NR 1 Jarocin JAROCIN
KWIECIEŃ 2015
 26. XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt UKS „KOLIBER”,
Miejsko-Gminny SZS w Ostrzeszowie
OSTRZESZÓW
KWIECIEŃ 2015
 27. Wiosenne Biegi Przełajowe SKS „Jantar” SP Racot, Gimnazjum Racot, Polski Komitet Olimpijski, Urząd Miasta, UKF i S, Zarząd G SZS RACOT
KWIECIEŃ 2015
 28. XI Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej MKS „Dąbrówka” Poznań, POSiR Poznań, SZS „WIELKOPOLSKA” POZNAŃ
PAŹDZIERNIK 2014
 29. Wojewódzka Inauguracja „Dni Olimpijczyka”, Festiwal Sztafet Olimpijskich, Konkurs Wiedzy Olimpijskiej Gimnazjum Nr 1 Skoki im. Polskich Olimpijczyków SKOKI
KWIECIEŃ 2015
 30. XIII Indywidualno Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych MUK Szachowo-Warcabowy „Komandoria” LIPNO
16.05. 2015
Zobacz
 30a. IX Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce KS STAL OSTRÓW WLKP OSTRÓW WLKP.
MAJ 2015
 Zobacz

Sprawozdanie

Wyniki

 

 31. XV Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSP NR 2 Pleszew PLESZEW
MAJ 2015
Zobacz
 32. VI Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. J.P. II w Kaczorach w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum w Kaczorach KACZORY
MAJ 2015
 33. Festiwal Mini Siatkówki Dziewcząt UM Środa, UKS „Środa” ŚRODA WLKP.
MAJ 2015
 34. XXIV Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego MUKS „Korner” OSiR Trzemeszno, UMiG Mogilno, Trzemeszno i inni MOGILNO-TRZEMESZNO
MAJ 2015
 35. X Wiosenny Otwarty Międzyszkolny Turniej Łuczniczy UK Łuczniczy, KS Leśnik POZNAŃ
24.05. 2015
 36. Ogólnopolskie zawody w XXII Kolskim Triathlonie i Aquathlonie MLUKS Triathlon Koło WĄSOSZE-ŚLESIN
MAJ 2015
 37. XXV Turniej judo z okazji Dni Leszna UM Leszno, OZJ w Poznaniu, UKS Dwunastka Leszno LESZNO
17.05. 2015
 38. Festiwal Sztafet LA Dziewcząt i Chłopców dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych SZS „WIELKOPOLSKA”  POZNAŃ29.05.2015
 39. Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego Gimnazjów w piłce nożnej dziewcząt Gimnazjum w Kaczorach KACZORY
CZERWIEC 2015
 40. Turniej Domów Dziecka Województwa Wielkopolskiego SZS „WIELKOPOLSKA”, Dom Dziecka w Kórniku-Bninie KÓRNIK-BNIN
23.05. 2015
 41. XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej im. gen. K. Glabisza Urząd Gminy i Miasta w Odolanowie ODOLANÓW
20.06. 2015
 Zobacz
 42. Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2014/2015 SZS „WIELKOPOLSKA”

 LUBOŃ

18.06.2015
Zobacz
Speed Badminton
Boule
Regulamin
Lista startowa
Zobacz
 43. XII Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie „Poziom Wyżej” Szkoła Podstawowa w Lusowie, OSiR Tarnowo Podgórne, Wlkp. Zw. Triathlonu, SZS „WIELKOPOLSKA LUSOWO
20.06. 2015
 Zobacz  Zobacz
 44. Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych i Gimnazjów w kolarstwie MTB oraz zawody indywidualne dla uczniów SP i G WZKol, Urząd Gminy Przygodzice, MLUKS „Szperek” Antonin ANTONINgm. Przygodzice
KWIECIEŃ 2015
 45. Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych i Gimnazjów w kolarstwie przełajowym oraz zawody indywidualne dla uczniów SP i G WZKol, Urząd Gminy Godzisze Wielkie, UKS „Zefir” Wola Droszewska”, ZespółSzkół w WoliDroszewskiej SZWACINgm. Godzisze Wielkie

8.05.2015

 46. Wyścig szosowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów WZKol, Miasto i Gmina Krotoszyn, MLUKS „As” Biadki, Szkoła Podstawowa w Biadkach BIADKIgm. Krotoszyn
CZERWIEC 2014r
 47. Turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Komornikach Gimnazjum w Komornikach Komorniki czerwiec 2015