Szanowne Panie,

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu kobiet w sporcie powszechnym w Polsce. To właśnie Pani doświadczenie i wiedza są dla nas bardzo cenne, dlatego uprzejmie prosimy o poświęcenie około 10 minut na wypełnienie krótkiej ankiety, dostępnej pod linkiem:  kobietywsporcie.ankietka.pl/ .

W naszym badaniu przyglądamy się roli i obecności kobiet w polskich organizacjach sportowych oraz w sporcie zawodowym i amatorskim. Badanie przygotowane zostało przez zespół Fundacji V4Sport we współpracy z Centrum Wyzwań Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Niniejsza ankieta jest częścią międzynarodowego badania wśród organizacji sportowych w Polsce i Islandii. Uzyskana wiedza pozwoli nam wypracować wskazówki dla organizacji sportowych oraz innych podmiotów tworzących świat sportu w Polsce. Badanie jest częścią projektu finansowanego z funduszy EOG.

Zależy nam na dotarciu do jak najszerzej grupy działaczek sportowych oraz sportowczyń, dlatego serdecznie dziękujemy za przekazanie informacji o ankiecie innym Paniom.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: kobietywsporcie@v4sport.eu