Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej zaliczany jest do cyklu World Athletics Continental Tour Gold i organizowany jest od 2009 roku dla uczczenia pamięci najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej.

 

W niedzielę 5 września na Stadionie Śląskim odbędzie się Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Jest to niesamowita okazja, aby wspólnie przywitać medalistów Igrzysk Olimpijskich z Tokio na największej imprezie lekkoatletycznej w Polsce! Dodatkowo podczas LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej bogatą karierę sportową zakończy także dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.

Wstęp na event jest darmowy. Dla grup zorganizowanych jest możliwość zarezerwowania miejsc w obrębie jednego sektora. Rekrutacja grup odbywa się przez Dziennik SKS.

Zbierz kolegów z klasy, szkoły oraz Waszych bliskich i wspólnie dopingujcie naszych lekkoatletów w Kotle Czarownic. Jeśli pojawicie się na stadionie w sile 300 osób, Wasza szkoła otrzyma 5000 złotych na zakup sprzętu sportowego!

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne: https://www.memorialkamili.pl/post/

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania, pokażmy jak #SKSkibicuje!