Wielkopolski Turniej Orlika

Wielkopolski Turniej Orlika ruszył pełną parą. I runda eliminacyjna potrwa do 16 kwietnia. Następna runda – finały powiatowe – potrwają od 5 do 16 maja dla piłki nożnej. Drużyny streetballowe kolejną rundę rozegrają od 26 maja do 4 czerwca.

 DSC_0236

Wszystkim życzymy sukcesów i wielu pięknych bramek!


Wielkopolski Turniej Orlika 2014

Uwaga wznawiamy zapisy do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014!

Drużyny, które jeszcze się nie zgłosiły do turnieju mają ostatnią szansę by to zrobić. Formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty 31.03.2014 roku o godzinie 24:00.

- uczniowie szkół podstawowych – turniej piłki nożnej
- uczennice gimnazjów – turniej streetball

Zgłoszone zespoły będą na bieżąco umieszczane w tabelce rozgrywek. Zespół powinien sprawdzić kiedy będzie rozgrywał swój turniej, zespoły nie będą informowane telefonicznie.

FORMULARZE:

        


TURNIEJ ORLIKA – ZGŁOSZENIA

Rozpoczynamy zapisy do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014, zespół może zgłosić dyrektor szkoły lub opiekun za pomocą formularza elektronicznego.W turnieju mogą wystartować:

- uczniowie szkół podstawowych – turniej piłki nożnej

- uczennice gimnazjów – turniej streetball

Zgłoszone zespoły będą na bieżąco umieszczane w tabelce rozgrywek. Zespół powinien sprawdzić kiedy będzie rozgrywał swój turniej, zespoły nie będą informowane telefonicznie.

FORMULARZE:

       


FINAŁ TURNIEJU ORLIKA ROZEGRANY

W piątek 14 czerwca we Wrześni rywalizowały najlepsze zespoły piłkarskie i koszykarskie w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2013. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym z zawodów.

Komunikat


FINAŁ WOJEWÓDZKI

Zapraszamy na wielki Finał Wojewódzki Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2013, który odbędzie się 14 czerwca we Wrześni, prosimy zapoznać się ze szczegółowym komunikatem organizacyjnym.

Jednocześnie zachęcamy do zakupienia Głosu Wielkopolskiego w poniedziałek 10 czerwca, w części sportowej ukaże się kolejna informacja o turnieju, podsumowująca rozgrywki rejonowe.


O Turnieju Orlika w Głosie Wielkopolskim

Już 20 maja ukaże się drugi artykuł dotyczący rozgrywek w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2013, a w nim podsumowanie zawodów powiatowych i garstka informacji dotycząca zawodów rejonowych.

Kup w poniedziałek Głos Wielkopolski, zajrzyj do dodatku sportowego i sprawdź czy nie ma przypadkiem zdjęcia drużyny z Twojego rejonu!


FINAŁY REJONOWE

Już 27 maja startują finały rejonowe w piłkę nożną i streetball, prosimy sprawdzić aktualny terminarz rozgrywek w zakładce: Rozgrywki Piłka Nożna lub Rozgrywki Streetbal/Finały Rejonowe. To już ostatni etap rozgrywek przed wielkim finałem wojewódzkim, który odbędzie się we Wrześni 14 czerwca. Przypominamy opiekunom drużyn piłkarskich i streetballowych o konieczności zabrania ze sobą listy zgłoszeniowej z pieczątką szkoły i podpisami dzieci. Lista do pobrania w zakładce informacje dla opiekuna.

Nie przegap swojego turnieju!


FINAŁY POWIATOWE

Już w maju startują finały powiatowe w piłce nożnej,  prosimy o sprawdzenie daty i miejsca rozgrywek w zakładce Turniej Piłkarski/Rozgrywki Piłka Nożna/Finały Powiatowe. Na wszystkie drużyny, które stawią się na finał czekają dyplomy i piłki. Przypominamy opiekunom o konieczności zabrania na zawody legitymacji i listy zgłoszeniowej.


TURNIEJ PIŁKARSKI – FINAŁY POWIATOWE

Rozgrywki eliminacyjne potrwają do 20 kwietnia, kolejnym etapem turnieju piłkarskiego są finały powiatowe, informujemy, że terminarz rozgrywek powiatowych zostanie pokazany na stronie internetowej najpóźniej w dniu 24 kwietnia. Finały powiatowe odbędą się w dniach 6-15.05.2013r.

Jednocześnie informujemy, że dalsze rozgrywki turnieju streetball, odbędą się w dniach 27.05-4.06.2013r.


TURNIEJ ORLIKA – START ROZGRYWEK

Już 3 kwietnia startuje pierwsza runda eliminacyjna w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2013 w Piłce Nożnej i Streetball. Rozgrywki potrwają do 19 kwietnia. Nie przegap swojego turnieju! Sprawdź datę w zakładce Rozgrywki Piłka Nożna lub Rozgrywki Streetball. Życzymy udanej sportowej rywalizacji.