Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/szswielkopolska/public_html/orlik1/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA !

Podczas sobotniego turnieju finałowego w Poznaniu udział wzięło 8 drużyn piłkarskich, 32 drużyny koszykówki 3×3 oraz 6 zaproszonych zespołów siatkarek. Po zaciętej walce, pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Wielkopolski w turnieju piłki nożnej wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 7 z Leszna. Na miejscu drugim uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 12 z Gniezna, a trzecie zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Szamotuł. W turnieju koszykówki 3×3 w kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 12 z Leszna pokonując w ścisłym finale Szkołę Podstawową nr 7 z Leszna. Na miejscu trzecim uplasowała się Szkoła Podstawowa z Opalenicy. W kategorii chłopców najlepsza okazała się drużyna koszykarzy ze Szkoły Podstawowej z Wielichowa. Miejsce drugie zajęło Gimnazjum z Opalenicy, a miejsce trzecie drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kościana.
W turnieju pokazowym plażowej piłki siatkowej pierwsze miejsce zdobyła Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 z Wrześni. Na miejscu drugim uplasowały się siatkarki z Gimnazjum nr 5 z Piły, a miejsce trzecie wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Piły. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom z całej Wielkopolski za udział w turnieju.

PIKNIK SPORTOWY Z KOLEJARZEM

Wszystkich uczestników Finału Wielkopolskiego Turnieju Orlika zapraszamy
na piknik sportowy, którego organizatorem jest Lech Poznań, Oficjalny Partner Turnieju.
2 czerwca poza emocjami związanymi ze sportową rywalizacją o tytuł Mistrza Wielkopolski
czeka na Was moc atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość zwiedzenia stadionu.
W tym dniu wycieczki będą odbywać się w godzinach 10:30, 12:00, 13:30 i 15:00.

Do zobaczenia!

Finał Wojewódzki – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym Finału Wojewódzkiego Wielkopolskiego Turnieju ORLIKA 2018.

Finał Wojewódzki 02.06.2018r

Finał Wojewódzki odbędzie się 2 czerwca 2018 roku na obiektach Lecha Poznań  przy ulicy Bułgarskiej  17 w Poznaniu.
Prosimy o zapoznanie się z mapką poglądową terenu, na którym będzie rozgrywany turniej.

Finały Rejonowe

Już za tydzień rozpocznie się finał rejonowy piłki nożnej oraz koszykówki 3×3 !
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami rozgrywek.

Piłka nożna

Koszykówka 3×3 dziewczęta

Koszykówka 3×3 chłopcy

Przypominamy, że na finałach rejonowych wszyscy uczestnicy otrzymają turniejową koszulkę techniczną !

Rozgrywki powiatowe i gminne za nami

Zakończyliśmy rozgrywki na szczeblu gminnym i powiatowym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju.
Gratulujemy drużynom, które przeszły do kolejnego etapu rozgrywek.

TURNIEJ INAUGURACYJNY

Za nami pierwsze rozgrywki w piłkę nożną IX Edycji Turnieju !!!

Turniej inauguracyjny odbył się 27 marca na Orliku w Perzowie. Udział wzięło pięć drużyn: SP Bralin, SP Nowa Wieś Książęca, SP Kępno nr 1, SP Perzów, SP Trębaczów. Wietrznej, pochmurnej i deszczowej pogodzie na Orliku towarzyszyła gorąca atmosfera. Doping publiczności sprawiał, że widowisko piłkarskich pojedynków do ostatniej sekundy było bardzo emocjonujące. Młodzi piłkarze prezentowali wysoki poziom gry oraz przestrzegali zasad „fair play”. Po czterogodzinnej rywalizacji został wyłoniony zwycięzca turnieju, zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kępnie. Na drugiej pozycji uplasował się SP Bralin, SP Perzów zajął trzecie miejsce, czwarte zdobyła SP Trębaczów, a piąte miejsce uzyskała SP Nowa Wieś Książęca.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich współorganizatorów turnieju w Perzowie. Gminie Perzów, GOPS w Perzowie, Zespołowi Szkół w Trębaczowie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Publicznej Bibliotece w Perzowie oraz Koordynatorowi Sportu dziękujemy za organizację, wkład i zaangażowanie, a także za wsparcie w postaci nagród, poczęstunku i użyczenia sprzętu muzycznego, sportowego i technicznego.

Ruszają pierwsze rozgrywki !!

Już w najbliższy wtorek rozegrany zostanie pierwszy turniej eliminacyjny w piłkę nożną na Orliku w Perzowie.
Z radością informujemy, że do Turnieju piłkarskiego zgłosiło się już 469 zespołów!!

Nadal zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Orlika.
Przedłużamy możliwość zgłaszania drużyn do rozgrywek w piłkę nożną do 6 kwietnia!
Zapisy na rozgrywki w koszykówkę 3×3 nadal trwają.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek: piłka nożna , koszykówka 3×3 dziewcząt i chłopców.

Ostatni tydzień zapisów do turnieju piłkarskiego

Nadal trwają zapisy do IX Edycji „Wielkopolskiego Turnieju Orlika”.

Drużyny na turniej piłkarski można zgłaszać do 23 marca poprzez formularz zgłoszeniowy.
Każda drużyna musi liczyć co najmniej 6 zawodników.
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych w rocznikach 2005 i młodszych.

Lista Orlików, na których będą rozgrywane turnieje fazy eliminacyjnej.

Prezentacja koszulek IX Edycji Turnieju

Warto pamiętać, że na kolejnych etapach Turnieju na uczestników czekają ciekawe nagrody.
Przedstawiamy projekt koszulek technicznych, jakie otrzymają wszyscy zawodnicy w finale rejonowym rozgrywek piłkarskich oraz uczestnicy rundy strefowej w koszykówkę 3×3.