Zgłoszenia

Informujemy, że zapisy do Wielkopolskiego Turnieju ORLIKA zostały przedłużone do 26.03.2015 do godziny 20.00. Można zapisać sie tylko na te obiekty które są dostępne w formularzu.


Turniej Orlika 2015 – ZGŁOSZENIA

Rozpoczynamy zapisy do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2015, zespół może zgłosić dyrektor szkoły lub opiekun za pomocą formularza elektronicznego. W turnieju mogą wystartować:

– uczniowie szkół podstawowych – turniej piłki nożnej

– uczennice gimnazjów – turniej streetball

Zgłoszone zespoły będą na bieżąco umieszczane w tabelce rozgrywek. Zespół powinien sprawdzić kiedy będzie rozgrywał swój turniej, zespoły nie będą informowane telefonicznie.

FORMULARZE:

       


formularz czynny od 2.03 od godz. 20:00

W związku z problemami technicznymi formularz zgłoszeniowy będzie czynny od 2 marca od godz. 20:00.

Za utrudnienia przepraszamy.


Już niedługo startujemy!!!

Miło nam poinformować, że po raz szósty Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” będzie realizatorem projektu pn. „WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA”

Już niedługo, bo 1 marca zacznie działać specjalny elektroniczny formularz zgłoszeniowy.


Dziękujemy za udział!!!

zdjecie

Wszystkim uczestnikom Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014, bardzo dziękujemy za udział. Finał rozgrywek piłki nożnej, który się odbył w  Koninie wygrał zespół ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie. Pierwsze miejsce w rozgrywkach streetballowych zajął zespół Gimnazjum nr 2 w  Swarzędzu. Turniej siatkarski natomiast wygrały dziewczęta z Gimnazjum w Turku. Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych  sukcesów.

Pragniemy podziękować także osobą, które pomogły w organizacji turniejów na wszystkich szczeblach rywalizacji.

Komunikat końcowy z finału w Koninie znajduje się w zakładce >>Finał Wojewódzki.

Już teraz zapraszamy do udziału w turnieju w 2015 roku.

 


FINAŁ WOJEWÓDZKI

Już w piątek 13 czerwca w Koninie odbędzie się wielki Finał Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014. Zagra w nim 8 zespołów piłki nożnej, 16 zespołów streetballowych oraz 4 zespoły siatkarskie. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 10:00. Prosimy uczestników o zapoznanie się ze szczegółowym komunikatem organizacyjnym.

Zapraszamy do kibicowania, a startującym drużynom życzymy powodzenia.


TURNIEJ REJONOWY ROZPOCZĘTY

Od 26 maja do 4 czerwca trwać będzie III runda Wielkopolskiego Turnieju Orlika. W tej fazie rozgrywek piłki nożnej zagrają 39 zespoły. W rozgrywkach streetball zobaczyc będzie można natomiast 48 zespołów. Emocje gwarantowane. Najlepsi piłkarze i koszykarki z poszczególnych rozgrywek rejonowych zagrają o Puchar Mistrza Wielkopolski Turnieju Orlika 2014 w wielkim finale 13 czerwca w Koninie.2014-04-16-383


Koniec I rundy Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014!

Zakończyły się rozgrywki I rundy Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014. Wszystkim uczestnikom gratulujemy podjęcia rywalizacji.  Już w maju startują finały powiatowe w piłce nożnej. Zostaną one rozegrane między 5 a 16 maja. Prosimy o sprawdzenie dokładnej daty i miejsca rozgrywek w zakładce Turniej Piłkarski/Rozgrywki Piłka Nożna/Finały Powiatowe.

Na wszystkie drużyny, które stawią się na finał czekają dyplomy oraz piłki. Przypominamy opiekunom o konieczności zabrania na zawody legitymacji i listy zgłoszeniowej.


Wielkopolski Turniej Orlika

Wielkopolski Turniej Orlika ruszył pełną parą. I runda eliminacyjna potrwa do 16 kwietnia. Następna runda – finały powiatowe – potrwają od 5 do 16 maja dla piłki nożnej. Drużyny streetballowe kolejną rundę rozegrają od 26 maja do 4 czerwca.

 DSC_0236

Wszystkim życzymy sukcesów i wielu pięknych bramek!


Wielkopolski Turniej Orlika 2014

Uwaga wznawiamy zapisy do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2014!

Drużyny, które jeszcze się nie zgłosiły do turnieju mają ostatnią szansę by to zrobić. Formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty 31.03.2014 roku o godzinie 24:00.

– uczniowie szkół podstawowych – turniej piłki nożnej
– uczennice gimnazjów – turniej streetball

Zgłoszone zespoły będą na bieżąco umieszczane w tabelce rozgrywek. Zespół powinien sprawdzić kiedy będzie rozgrywał swój turniej, zespoły nie będą informowane telefonicznie.

FORMULARZE: