VI Wielkopolski Turniej Orlika za nami

12 czerwca 2015 roku  na boiskach przy ulicy Waryńskiego 11 i Franciszkańskiej 2 w Jarocinie odbył się Finał Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2015. W ramach finału rozegrane zostały turnieje: piłki nożnej szkół podstawowych (8 drużyn), streetballa dziewcząt w kategorii gimnazjów (16 drużyn), oraz piłki siatkowej dziewcząt w kategorii gimnazjów (4drużyny).  Zwycięzcami zostali: w piłce nożnej – Szkoła Podstawowa nr 7 z Leszna, streetballu – Gimnazjum nr 2 w Swarzędzu, a w siatkówce – Gimnazjum nr 5 w Jarocinie. Komunikat szczegółowy znajduje się w zakładce –> FINAŁ WOJEWÓDZKI

Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych  sukcesów.

Zapraszamy do rywalizacji w następnym roku.


FINAŁ WOJEWÓDZKI 12.06.2015 JAROCIN

Już w piątek 12 czerwca w Jarocinie odbędzie się Finał Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2015. W ramach Finału rozegrany zostanie:

  • turniej piłki nożnej Szkół Podstawowych z udziałem 8 drużyn
  • turniej streetball w kategorii dziewcząt Gimnazjów z udziałem 16 drużyn
  • turniej streetball w kategorii chłopców Gimnazjów z udziałem 16 drużyn
  • turniej piłki siatkowej w kategorii dziewcząt Gimnazjów

Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 10:00. Prosimy uczestników o zapoznanie się ze szczegółowym komunikatem organizacyjnym.


Przed nami Finały Rejonowe

Od 25 maja do 3 czerwca trwać będzie III runda Wielkopolskiego Turnieju Orlika. W tej fazie rozgrywek piłki nożnej zagrają 39 zespoły. W rozgrywkach streetball zobaczyć będzie można natomiast 48 zespołów. Najlepsi piłkarze i koszykarki z poszczególnych rozgrywek rejonowych zagrają o Puchar Mistrza Wielkopolski Turnieju Orlika 2015 w wielkim finale 12 czerwca w Jarocinie.

Jednocześnie informuję, że daty turniejów rejonowych nie podlegają już żadnym zmianom.


I runda eliminacyjna za nami

18 kwietnia zakończyliśmy I rundę eliminacyjną turnieju w piłkę nożną.

II runda zacznie się 5 maja i potrwa do 16 maja.

Prosimy o sprawdzenie dokładnej daty i miejsca rozgrywek w zakładce Turniej Piłkarski/Rozgrywki Piłka Nożna/Finały Powiatowe.

Na wszystkie drużyny, które stawią się na finał czekają dyplomy oraz piłki.

Przypominamy opiekunom o konieczności zabrania na zawody legitymacji i listy zgłoszeniowej.


Zakończyliśmy nabór do Turnieju!!!

Informuję, że zakończyliśmy nabór do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2015. Osoby, które z jakichkolwiek powodów nie zdążyły się zgłosić zapraszam na turniej za rok.


3…2…1… START

Ruszyły rozgrywki piłki nożnej w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika. Proszę o bieżące sprawdzanie terminów turniejów.


Zgłoszenia

Informujemy, że zapisy do Wielkopolskiego Turnieju ORLIKA zostały przedłużone do 26.03.2015 do godziny 20.00. Można zapisać sie tylko na te obiekty które są dostępne w formularzu.


Turniej Orlika 2015 – ZGŁOSZENIA

Rozpoczynamy zapisy do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2015, zespół może zgłosić dyrektor szkoły lub opiekun za pomocą formularza elektronicznego. W turnieju mogą wystartować:

– uczniowie szkół podstawowych – turniej piłki nożnej

– uczennice gimnazjów – turniej streetball

Zgłoszone zespoły będą na bieżąco umieszczane w tabelce rozgrywek. Zespół powinien sprawdzić kiedy będzie rozgrywał swój turniej, zespoły nie będą informowane telefonicznie.

FORMULARZE:

       


formularz czynny od 2.03 od godz. 20:00

W związku z problemami technicznymi formularz zgłoszeniowy będzie czynny od 2 marca od godz. 20:00.

Za utrudnienia przepraszamy.


Już niedługo startujemy!!!

Miło nam poinformować, że po raz szósty Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” będzie realizatorem projektu pn. „WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA”

Już niedługo, bo 1 marca zacznie działać specjalny elektroniczny formularz zgłoszeniowy.