Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/szswielkopolska/public_html/orlik1/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Ze względu na trwający strajk nauczycieli zmianie uległy terminy rozgrywek. Wszystkich opiekunów drużyn prosimy śledzenie zmian
w harmonogramach.

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Z uwagi na większe niż przewidywane zainteresowanie rozgrywkami w piłkę nożną dziewcząt w roczniku 2006 i młodsze liczba obiektów, na których będzie rozgrywany turniej wzrosła do 8.

Wszystkie drużyny, które zgłosiły swój udział prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanym harmonogramem rozgrywek.

UWAGA ! Zmianie uległ również system rozgrywek. Szczegółowe informacje w Regulaminie Ogólnym Turnieju.

Pierwszy tydzień rozgrywek!!

Za nami pierwszy tydzień rozgrywek. Jako pierwsze do finałów powiatowych zakwalifikowały się drużyny SP 15 Kalisz, SP 17 Kalisz,
SP 3 Konin, SP 12 Konin, SP Kazimierz Biskupi, SP Wilczyn,
SP Rososzyca, SP Zamość, SP Cogito Poznań, SP 80 Poznań,
SSP 1 Września oraz ZSS Grzybowo.

W tym tygodniu czekają nas kolejne emocjonujące spotkania.
Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek.

ZAPISY TRWAJĄ !

Rusza X Wielkopolski Turniej Orlika ! Już tylko do 22 marca można zgłaszać drużyny do turnieju piłkarskiego chłopców.

W tym roku, w rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt udział zgłosiło 40 drużyn! Pierwsze mecze zostaną rozegrane w drugiej połowie kwietnia.

Do 5 kwietnia trwają zapisy na turniej koszykówki 3×3 dziewcząt
i chłopców.

Przypominamy, że rozgrywki Wielkopolskiego Turnieju Orlika wliczane są do współzawodnictwa sportowego w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem rozgrywek:
+piłka nożna chłopców
+piłka nożna dziewcząt
+koszykówka 3×3 dziewcząt
+koszykówka 3×3 chłopców

DZIĘKUJEMY!

Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” serdecznie dziękuje za zaangażowanie i okazaną pomoc w realizacji zadań w ramach IX Wielkopolskiego Turnieju Orlika. Dziękujemy za pomoc w organizacji jak i za inne działania logistyczne i techniczne na wszystkich szczeblach turnieju. Szczególne podziękowania kierujemy do Samorządu Województwa Wielkopolskiego za finansowanie całego Turnieju oraz do Oficjalnego Partnera Lecha Poznań za wsparcie w rozwoju sportowo-rekreacyjnym dzieci i młodzieży, mając nadzieję na spełnianie marzeń kolejnych młodych sportowców podczas realizacji X Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA !

Podczas sobotniego turnieju finałowego w Poznaniu udział wzięło 8 drużyn piłkarskich, 32 drużyny koszykówki 3×3 oraz 6 zaproszonych zespołów siatkarek. Po zaciętej walce, pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Wielkopolski w turnieju piłki nożnej wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 7 z Leszna. Na miejscu drugim uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 12 z Gniezna, a trzecie zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Szamotuł. W turnieju koszykówki 3×3 w kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 12 z Leszna pokonując w ścisłym finale Szkołę Podstawową nr 7 z Leszna. Na miejscu trzecim uplasowała się Szkoła Podstawowa z Opalenicy. W kategorii chłopców najlepsza okazała się drużyna koszykarzy ze Szkoły Podstawowej z Wielichowa. Miejsce drugie zajęło Gimnazjum z Opalenicy, a miejsce trzecie drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kościana.

W turnieju pokazowym plażowej piłki siatkowej pierwsze miejsce zdobyła Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 z Wrześni. Na miejscu drugim uplasowały się siatkarki z Gimnazjum nr 5 z Piły, a miejsce trzecie wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Piły. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom z całej Wielkopolski za udział w turnieju.

PIKNIK SPORTOWY Z KOLEJARZEM

Wszystkich uczestników Finału Wielkopolskiego Turnieju Orlika zapraszamy
na piknik sportowy, którego organizatorem jest Lech Poznań, Oficjalny Partner Turnieju.
2 czerwca poza emocjami związanymi ze sportową rywalizacją o tytuł Mistrza Wielkopolski
czeka na Was moc atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość zwiedzenia stadionu.
W tym dniu wycieczki będą odbywać się w godzinach 10:30, 12:00, 13:30 i 15:00.

Do zobaczenia!

Finał Wojewódzki – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym Finału Wojewódzkiego Wielkopolskiego Turnieju ORLIKA 2018.