Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/szswielkopolska/public_html/orlik1/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA !

Podczas sobotniego turnieju finałowego w Poznaniu udział wzięło 8 drużyn piłkarskich, 32 drużyny koszykówki 3×3 oraz 6 zaproszonych zespołów siatkarek. Po zaciętej walce, pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Wielkopolski w turnieju piłki nożnej wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 7 z Leszna. Na miejscu drugim uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 12 z Gniezna, a trzecie zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Szamotuł. W turnieju koszykówki 3×3 w kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 12 z Leszna pokonując w ścisłym finale Szkołę Podstawową nr 7 z Leszna. Na miejscu trzecim uplasowała się Szkoła Podstawowa z Opalenicy. W kategorii chłopców najlepsza okazała się drużyna koszykarzy ze Szkoły Podstawowej z Wielichowa. Miejsce drugie zajęło Gimnazjum z Opalenicy, a miejsce trzecie drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kościana.

W turnieju pokazowym plażowej piłki siatkowej pierwsze miejsce zdobyła Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 z Wrześni. Na miejscu drugim uplasowały się siatkarki z Gimnazjum nr 5 z Piły, a miejsce trzecie wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Piły. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom z całej Wielkopolski za udział w turnieju.

Odwiedzona przez Państwa strona jest nieaktualna i przedstawia informację z poprzednich lat.

Od 2020 roku zapraszamy Państwa na nową stronę Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020!