Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/szswielkopolska/public_html/orlik1/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

TURNIEJ INAUGURACYJNY

Za nami pierwsze rozgrywki w piłkę nożną IX Edycji Turnieju !!!

Turniej inauguracyjny odbył się 27 marca na Orliku w Perzowie. Udział wzięło pięć drużyn: SP Bralin, SP Nowa Wieś Książęca, SP Kępno nr 1, SP Perzów, SP Trębaczów. Wietrznej, pochmurnej i deszczowej pogodzie na Orliku towarzyszyła gorąca atmosfera. Doping publiczności sprawiał, że widowisko piłkarskich pojedynków do ostatniej sekundy było bardzo emocjonujące. Młodzi piłkarze prezentowali wysoki poziom gry oraz przestrzegali zasad „fair play”. Po czterogodzinnej rywalizacji został wyłoniony zwycięzca turnieju, zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kępnie. Na drugiej pozycji uplasował się SP Bralin, SP Perzów zajął trzecie miejsce, czwarte zdobyła SP Trębaczów, a piąte miejsce uzyskała SP Nowa Wieś Książęca.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich współorganizatorów turnieju w Perzowie. Gminie Perzów, GOPS w Perzowie, Zespołowi Szkół w Trębaczowie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Publicznej Bibliotece w Perzowie oraz Koordynatorowi Sportu dziękujemy za organizację, wkład i zaangażowanie, a także za wsparcie w postaci nagród, poczęstunku i użyczenia sprzętu muzycznego, sportowego i technicznego.

Odwiedzona przez Państwa strona jest nieaktualna i przedstawia informację z poprzednich lat.

Od 2020 roku zapraszamy Państwa na nową stronę Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020!