27 wrzesień 2022

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną klasyfikacją Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie.

Powoli klaruje się sytuacja na podium, lecz przed nami jeszcze trzy biegi, więc wszystko może się zmienić.

Uczestników prosimy o weryfikację swoich wyników i zgłaszanie ewentualnych uwag na maila gp@szswielkopolska.pl. Wszystkie zgłoszenia zostają wprowadzone podczas kolejnej aktualizacji klasyfikacji.

Życzymy udanych startów w kolejnych biegach Cyklu Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie.
26 wrzesień 2022

Zakończyliśmy wrześniowe zmagania biegowe. W dniu 25 września odbył się Bieg Zbąskich. W półmaratonie wzięło udział 490 zawodników. Na stronie organizatora biegu dostępnych jest wiele fotorelacji, serdecznie zapraszamy do oglądania. Dostępne są również wyniki biegu.
23 wrzesień 2022

Wrzesień jest najbardziej intensywnym miesiącem biegowym w Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie.

Za nami biegi w Pile i Gnieźnie. W najbliższą niedzielę odbędzie się Bieg Zbąskich.

Organizator poinformował o możliwości zapisu na bieg w dniu imprezy. Więc to dobra wiadomość dla jeszcze nie zdecydowanych. Start i meta biegu będzie miała miejsce przy hali „Zbąszynianka” w Zbąszyniu. Bieg dookoła Jeziora Błędno ruszy o godzinie 12:00. Zapraszamy.
20 wrzesień 2022

Do historii przechodzi 45. edycja Biegu Lechitów. W dniu 18 września na starcie biegu znalazło się ponad 1700 osób. Organizatorzy biegu jak co roku stanęli na wysokości zadania i zapewnili profesjonalne warunki, zawodnicy w przyjaznej atmosferze pokonywali każdy kolejny kilometr zaproponowanej trasy. Również deszcz oszczędził uczestników niedzielnego biegu.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami z biegu. Gratulujemy wszystkim biegaczom osiągniętych wyników.
16 wrzesień 2022

W najbliższą niedzielę biegowe święto zawita do Gniezna. Bieg cieszący się dużą sympatią świata biegowego odbędzie się już po raz 45. Prawie 2 tysiące uczestników zgłosiło chęć udziału w tegorocznej edycji Biegu Lechitów. Organizatorzy przewidzieli start w falach, startujący zostaną podzieleni na 3 grupy wg stref czasowych, a grupy będą startowały co 2 minuty. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo tutaj. Do zobaczenia na trasie.
14 wrzesień 2022

Za nami 8 bieg z cyklu Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie. W dniu 4 września po raz 31 odbył się Półmaraton Signify Piła. W biegu wystartowało ponad tysiąc biegaczy. Na mecie zawodnicy otrzymali medale, które tradycyjnie od 16 lat zdobi wizerunek jednego z wybitnych, polskich biegaczy. W tym roku na pilskim trofeum pojawił się Piotr Pobłocki, mistrz Polski w maratonie z roku 1999. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu. Dostępna jest również zaktualizowana klasyfikacja Grand Prix, prosimy o weryfikowanie swoich wyników.
Projekt finansowany przez